Olimpos pansiyon ve Olimpos pansiyonları tanıtımlarının yapıldığı, Antalya Kemer Olympos pansiyon ve olimpos pansiyonlar hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.

Olimpos Pansiyonları

Hayattayken cenneti tanımak ister misiniz?

Olimpos Pansiyonları

Hayattayken cenneti tanımak ister misiniz?

Olimpos tarihi kenti, Antalya şehir merkezine 80 km. Kemer'e ise 30 km. uzaklıkta yer alır. Toros dağlarının denize sadece birkaç metre rakımla başlayan çam ormanlarına, huzura, sessizliğe, stresten uzaklığa hasretsiniz. Ama tatilinizi de eğlence merkezlerinde dans ederek geçirmek istiyorsunuz. Olimpos, aradığınız yer diyebiliriz.

Olimpos'ta birçok tesis türü bulunuyor. Bu tesisler arasında en çok tercih edilenlerden birisi de pansiyonlar...

Bu kıymetli tatil yöresinin tadını dışarıda gezerek çıkarmak isteyenler için, Olimpos pansiyonlarının ideal bir konaklama olduğunu söylemek mümkün. Üstelik fiyatları da oldukça ekonomik.

Olimpos'ta hemen hemen 25 adet pansiyon bulunuyor. Ortalama, 20 odalı ve 50 yatak kapasiteli bu pansiyonların size sundukları öncelikli hizmet, samimi aile ortamları. Bunun yanında, kültür turlarına katılma imkanı, araç kiralama ve transfer hizmetleri de veriliyor.

Bahçeli bir Olimpos pansiyonunda konaklıyorsanız eğer, elma, armut, portakal ağaçlarından meyveler koparıp yiyebilir, taze biber ve domatesleri dallarından toplayıp sofranıza getirebilirsiniz.

Pansiyon dediğimize bakmayın, aslında kimileri öyle özellikler barındırıyor ki, adeta lüks otellerdeki konforu yakalıyorsunuz. İçlerinde market olanlar, Avrupa gazetelerini sofranıza getirenler, sizin için aktivite düzenleyenler bile mevcut. Hatta çoğu yıldızlı otellerde bulamayacağınız, organik yiyecekler bile, en usta aşçılar olan yöre kadınlarının ellerinden hazırlanıyor.

Olimpos pansiyon fiyatları ise 30 TL'den başlayıp, 70 - 80 TL'ye kadar çıkabiliyor. Olimpos pansiyonlarında konaklamanın en güzel yanlarından birisi de burada gerek tesis işletmecisi ile, gerekse komşularınız ile kuracağınız sıcak ilişkiler, yeni dostluklar olacaktır...

Olimpos için pansiyon tavsiyeleri (50)

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Army Pansiyon
Army Pansiyon

Mehmet Eren Eskikan - 31 Temmuz 2015, Cuma 10:03

Kafanızı dinlemek için birebir

Kafanızı dinlemek için birebir, temiz ve yemekleri de gayet lezzetli. Ailecek gidebilecek bir yer. Bahçesi çok güzel. Yalnız müzik seçimleri biraz kötü, ayrıca bazı davranışlar biraz üzdü bizi. Yine de her şey güzeldi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

armağan - 29 Temmuz 2015, Çarsamba 19:29

Her şey on numara

Arkadaşlar çok güzel, sıcak bir yer. Gülhan Hanım, babası, ailesi her şey için çok teşekkürler. Bu kadar samimi bir ortam olamaz. Her şey on numara, yemekler çok güzel, çok iyi niyetli insanlar. Kesinlikle bir dahaki tatilimde yerim belli artık. :) Her şey için çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

ümit öz - 29 Temmuz 2015, Çarsamba 18:24

Akşam yemeği tuzsuz

Öncelikle gider gitmez tek dertlerinin müşterinin memnuniyeti değil amaçlarının para olduklarını anlıyorsunuz çünkü daha girişinizi yapmadan parayı istiyorlar. Kahvaltı zeytin, domates, peynirden ibaret, akşam yemeği tuzsuz, yağsız. Kahve ve çayın sınırsız ve ücretsiz olduğuna bakmayın, içilmiyor. Zehir gibi. Üstelik ekstra ekmek alırken sanki bir şey çalıyorsunuz gibi bakış atıyorlar. Kesinlikle bu pansiyona gitmenizi önermiyorum. 10 lira fazla verin doğru düzgün personeli olan yerlere gidin, inanın pişman olmazsınız. Eve dönerken müşterisini otobüse bindirip el sallayan pansiyon müdürü gördüm ya. Biz kavgalı ayrıldık resmen. Tatilimiz rezil oldu, sizinki olmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

Aylin Şen - 24 Temmuz 2015, Cuma 12:10

Güler yüzlerinden dolayı teşekkürler

Nişanlım ile 4 gün burada konakladık. Odaları çok konforlu ve temizdi. İlgi ve alakaları muhteşemdi. Tam bir aile ortamıydı. Öncelikle bizimle muhteşem bir şekilde ilgilenen Ecem Hanım'a ve tüm çalışan arkadaşlara güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bunu demeden bitirmek istemiyorum arkadaşlar, yemekleri de çok güzeldi. Olimpos'a geleceksiniz mutlaka Altaris Pansiyon'u tercih edin. :)))

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

Afra İklima Güzel - 28 Temmuz 2015, Salı 12:01

Kafa dinleyebilecek bir mekan

Çok güzel kafa dinleyebilecek bir mekan. İnsanları çok tatlı. Ailece gidilebilecek, Tango'suz olmayacak bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Afra ve İklima Hanım merhaba, yorumlarınız ve güzel bakışınız için teşekkür ederiz. Sizleri yine aramızda görmek isteriz. Sevgilerimizle, Olympos Don Kişot Pansiyon.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

aydan gonul - 26 Temmuz 2015, Pazar 17:02

Sakinlik arayanlar için birebir

Sakinlik arayanlar için birebir. İnsanı evinde gibi hissettiren personeller. İlk kez gittik, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz. Yolunuz Olimpos'a düşerse ilk Olympos Don Kişot Pansiyon'a uğrayın. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Aydan Hanım merhaba, yorumunuz için teşekkür eder, yine bekleriz. Saygılarımızla, Olympos Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

eray usuflu - 26 Temmuz 2015, Pazar 14:57

Güzel bir tatil

Şeker Bayramı'nda rezervasyonsuz gittiğim halde de, tek başıma beni kabul ettikleri için teşekkür ederim. (Diğer pansiyonlar yüzüme bile bakmadı.) Olimpos'un genel anlamda sıkıntısı müşteriye bir daha gelmez nasıl olsa mantığıyla yaklaşılması. Bu açıdan ve konfor olarak bakacak olursanız her pansiyon 3 aşağı 5 yukarı aynı. Altaris Pansiyon'u farklı kılan ise Ecem Hanım'ın samimi tavrı. Güzel bir tatil geçirmemi sağladığınız için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

Mehmet SARI - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 10:39

Yemekleri lezzetsiz

Hizmet kalitesi için sıfır bile diyemiyorum. Odalar iyi değil. Yemekleri lezzetsiz. Kahvaltı lezzetsiz. Çocuklu olan ailelere asla önermem. Çünkü çocukları hiç düşünmemişler. Kısaca boşa atılacak parası olanların yeri diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Mehmet Bey, yorumlarınıza teşekkür etmek isterdik ama kendisi bahçede yemeğini yer ve eğlenirken çocuğunu odasında kilitli ve ağlar durumda bırakan bir ailenin, pansiyonda çocukları düşünmediğimiz yorumu oldukça ironik. (Bizi, çocuğunuzun sesini duyan yan odanızdaki aile gelip haberdar etmişti). Keşke odanıza kilitlemek yerine çocuğunuzu diğer aileler gibi bahçedeki hamaklarda sallayıp, çocuk havuzunda yüzdürüp, sevimli kedi yavrularımızın peşinden koştursaydınız ya da neredeyse maskotumuz haline gelen çocukların sevgilisi, dost canlısı köpeğimiz Tango ile tanıştırsaydınız. O zaman belki ağlamaları yerine gülen yüzleri bizleri de mutlu ederdi. Bizim de müşterilerimizle aynı yemeği yediğimiz pansiyonumuzda aşçı Fatma Teyzemizin yemeklerinin lezzeti konusunda şu ana kadar hep teşekkür aldık. Eğer aksi fikre sahip olduysanız sizden de damak zevkiniz doğrultusunda yapıcı eleştiri beklerdik. (İlk lokma değil de tüm yemekleri silip süpürdükten sonra yemekler hakkında bu şekilde bir yorum şaşırtıcı! ) Aynı durum çeşidi bol kahvaltımız için de geçerli. Ayrılırken tatillerinizde 5 yıldızlı otellerde kaldığınızı söylemiştiniz. Pansiyonumuz 5 yıldızlı otel değil belki ama yine de sizi pansiyon odalarımızda otel rahatlığında memnun etmemiş olmak bizleri üzmüştür. Pansiyonumuzdaki ilk anınızdan itibaren sadece bize değil diğer müşterilerimize vermiş olduğunuz rahatsızlığa rağmen yine de sizi ağırlayıp memnun etmeye çalıştık. Hatta bunun kanıtı olarak talebiniz üzere 15 gün önce sizin için ayırdığımız, kalmadığınız ve bu nedenle mağdur olduğumuz odaların ücretini de almadık. Böyle bir durumda bu uygulamanın müşterilerimize karşı tamamen bir iyi niyet göstergesi olduğunu en azından takdir etmenizi beklerdik. Umarız maddi ve manevi benzer mağduriyetleri diğer tesislere de yaşatmazsınız. Saygılarımızla Olympos Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

sevcan - 24 Temmuz 2015, Cuma 18:52

Sabunluk çalışmıyordu

Tam bir hayal kırıklığı oldu bizim için. Sitenizden yorumlara bakarak arayıp gittiğim pansiyonda, gece rahat edemedik. Sabunluk çalışmıyordu. Civardaki en yüksek fiyatlı pansiyon olmasına rağmen, sabah kahvaltısı fiyaskoydu. Açık büfe kahvaltı 20 kişinin altında olunca açılmıyormuş bahanesiyle kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, 4 zeytin. Diyet kahvaltısı gibi. Ayrıca ev yapımı reçeller harika, doyurucu menüler ya da çok sıcak, eğlenceli bir ortam göremedik. Bir dahası olmayacak en azından bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Sevcan Hn. İlk önce tesisimiz de sadece 1 gece konakladığınızı misafirlerimizin bilmesini isteriz. Akabinde gece rahat edememiş olmanız ile ilgili , sabah rahat uyudunuz mu ? sorunuza eşinizden gelen cevap ''çocukla zor oluyor'' tabi idi. Uyandığınız sabahın kahvaltısı tabak servis olarak sunuldu,sebebi 20 kişi alt sınır olması ile birlikte ana sebebin misafirlerimizin planlı tekne aktivitesine dahil olmasıdır. ( 12 15 kişi için de büfe açılıyor tabii ki) Takdir edersiniz ki 4 misafir için büfe açmak bir çok ürünün ziyanına sebep olacaktır. Yemeye devam etmek istediğiniz her üründen talep ettiğiniz takdir de hemen verebilirdik. Diyet kahvaltısı cümleniz için de sadece hayret etmekteyiz. Tekrardan bir gece kaldığınızı yineleyerek sıcak eğlenceli bir ortam görememiş olmanızın olağan olduğunu belirtmeliyiz. Klima sesi ile ilgili de tekrardan ilk defa siz tarafından eleştirilmektedir.Sabunluk için ise düğmesi bozulmuş olabilir, Bildirmeniz halin de onarım ya da açılmamış sabun hediye edebilirdik. Akabinde yapmış olduğunuz yorum ile aynı dakikalar da aynı eleştiriler misafir etmediğimiz yalan bir kişi tarafından konaklamış gibi yorum yapılmıştır. Sorugulamamız sonucun da sizin kullanmış olduğunuz internet ağı ile aynı olduğu öğrenilmiştir ( IP adresi) ve yayından kaldırılmıştır. Bilgilerinize,ALTARİS

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

Ulker Abilova - 24 Temmuz 2015, Cuma 12:21

Buraya gelen çok memnun ayrılır

Buraya ikinci defadır geliriz hayat yoldaşımla. Birinci defadan o kadar çok xatirelerle ayrıldık ki, bu yazı da buraya gelmeye karar verdik. Bir haftalık geldik ama tatilimizi uzatmayı düşünürüz. İlk önce çalışanlarından sahibine herkes güler yüzlü, işletmeciler, samimidirler ki, öz ailenle birlikte tatil geçirirsin hissi verir. Daha sonra yemeklerinden tatmışım, çok lezzetlidir. Her gün değişik yemekler, doyurucudur. Buraya gelen çok memnun ayrılır. Herkese çok teşekkür ederim. Gelen il tekrar görüşmek üzere inşallah. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

Mesut Doğan - 24 Temmuz 2015, Cuma 12:13

Hiç eksiği yok

Mutlu bir tatil geçirdik burada. Beklediğimiz her şey vardı, ilgi, güler yüz, temizlik ve huzur. Bunları bize sunan tüm Altaris Pansiyon ailesine ve Ecem Hanım'a çok ama çok teşekkür ederiz. İçerik olarak bahsedecek olursak, yemekleri ciddi anlamda lezzetli ve hiç eksiği yok, konum olarak gerçekten harika. Kafa dinlemek istiyorsanız burayı tercih etmelisiniz. Biraz denize olan mesafesi hiç problem değil çünkü çoğu yerin öyle ve yürüyüş esnasında fotoğraf çekilecek birçok tarihi ve nefis manzarası olan yerleri mevcut. Burada 4 kişi 4 gün çok harika tatil geçirdik. Maalesef birazdan çıkıyoruz ama yeniden gelme ümidi ile... Buraya gelecekler için şimdiden keyifli tatiller.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

Emre Şahin - 24 Temmuz 2015, Cuma 12:02

Yemekleri şahane

Tüm samimiyetimle söylüyorum... Olimpos'ta gelebileceğiniz en güzel pansiyonlardan bir tanesi, hatta birincisi diyebilirim... Tüm personelin, özellikle Ecem Hanım'ın ilgi ve alakası için çok çok teşekkür ederiz... Çoğu pansiyon aldatmaya yönelik başka resimler koyabiliyor fakat resimlerde nasıl görüyorsanız odalar aynen öyle, hatta daha da güzel... Yemekleri şahane... İhtiyacınız olduğunda kendi marketleri ve tam merkez bir yer olduğu için her yere ulaşımı çok kolay... Kesinlikle 10 üzerinden 10... Tüm personele tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz... Geçirdiğim en güzel tatil ve yerdi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

Gizem usta - 23 Temmuz 2015, Perşembe 21:05

Sevimli ve temiz odalar

Sen ne güzel iki gündün öyle. Harika iki gün geçirdik arkadaşlarla ve tesadüfen seçtiğimiz Army Pansiyon güzel tatilimize güzellik kattı. Güler yüzü, sevimli ve temiz odaları, lezzetli yemekleri kısaca olması gereken her şey vardı. İlgi, alaka olması gerektiği gibiydi. Daha ayrılmadan bir sonraki tatilimizi bile planladık, Kurban Bayramı'nda da oradayız. Teşekkürler Army Pansiyon ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

Tansu Bozok - 23 Temmuz 2015, Perşembe 17:30

Fazlasıyla değer

Gece 11'de verilen tatil kararından sonra ertesi gün Army Pansiyon'a attık kendimizi... Güzel ama çok güzel 2 gün geçirdik... Yemekler nefis ev yemeği... Odalar temiz ve sevimliydi... Bahçesi, çardakları, salıncakları, hamakları, bisiklete bile bindik... Bir de aracımız olmadığı için denize kendi araçlarıyla bıraktılar ve aldılar... İlgi, alaka güzeldi... Srkadaşlarım ve ben güzel bir hafta sonu geçirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz Acar ailesine, emeklerinize ve ellerinize sağlık... Bence gitmeye fazlasıyla değer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

ümit ışık - 22 Temmuz 2015, Çarsamba 22:17

Odamız kullanışlı ve konforluydu

Eşim ile 9 gün konakladık. Öncelikle yemeklerini beğendik, çok doyurucu, lezzetli ve çeşitliydi. Odamız kullanışlı ve konforluydu. Güler yüzlü ve ilgiliydiler. Konaklamanızı tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Çamlık Pansiyon
Olympos Çamlık Pansiyon

Yaren Şengül - 22 Temmuz 2015, Çarsamba 14:52

Otantik bir havası var

Çok güzel. Otantik bir havası var. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

sertaç uzun - 21 Temmuz 2015, Salı 10:01

Baştan sona her şey mükemmeldi

Army Pansiyon, çok güzel bir anıma ev sahipliği yaptı! Rezervasyon yapmamdan odayı terk edene kadar baştan sona her şey mükemmeldi. Bir ihtiyacınız olduğunda her an yardım isteyebileceğiniz birileri var. Çok sıcak ve iyi niyetli insanlar! Çok çok teşekkür ederim tekrar, yine görüşmek üzere!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

DENİZ GÜLER - 20 Temmuz 2015, Pazartesi 19:19

Tadı damağımızda kaldı

Harika 2 gün geçirdik. Her tatil sevdiklerinle güzeldir ama burası tek başına olsan da güzel. Güzel yemekleriniz, hamak çardakta kahvaltı, okeyler, semaver çay, bisiklet gezisi... Tadı damağımızda kaldı. Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

Onur Özdemir - 19 Temmuz 2015, Pazar 15:59

Mutlu bir şekilde geri dönüyorum

4 günlüğüne bayram tatili için gelmiştim ve hayran kalıp çok mutlu bir şekilde geri dönüyorum. Odalar, tuvaletler, vs. çok temiz. Samimiyet ve güler yüzlülükleriyle başta Alaaddin abi ve eşi Meltem abla olmak üzere hazırladığı enfes yemekleri, muhabbetleri ve alakalarıyla Levent abi ve eşi Ecem Hanım'a, ayrıca Seda Hanım'a bana böyle harika tatil yapma fırsatını sundukları için sonsuz teşekkürler. :) Bundan sonra ailemle veya arkadaşlarımla her tatil fırsatında geleceğim tek yer burası...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sheriff Pansiyon
Sheriff Pansiyon

FERHAT SARISAKALOGLU - 18 Temmuz 2015, Cumartesi 18:59

Mükemmel ötesi bir yer

Mükemmel ötesi bir yer. Hem sahipleri, hem çalışanları çok temiz, yemekleri harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altaris Pansiyon
Altaris Pansiyon

Sedat Aksoy - 18 Temmuz 2015, Cumartesi 12:59

Bizim için harikaydı

Üç günlük konaklama bizim için harikaydı... Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri çok çok yeterli, lezzetli ve temizdi... Odalar temiz ve kullanışlı. Çalışanlar samimi ve güler yüzlü... Daha ne deyim… Zaten Olimpos harika bir yer. Böyle bir yerde konaklayacak ideal bir yer... Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

İsmail ayaz - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 13:24

Samimiyet sizi evinizde hissettiriyor

Yemyeşil ormanda bir yavru Don Kişot varmış. Bambudan evleri, temiz havuzu, uygun fiyatlarıyla hoplaya zıplaya oynarmış. Don don don, kiş kiş kiş Don Kişot. :)) Ben de bıraktığı kafa bu kadar güzel işte. Samimiyet sizi evinizde hissettiriyor. Doğa güzelliğine ve aktivite doyduk resmen. İncirler olana kadar bekle beni Olympos Don Kişot Pansiyon. (Bir de devamlı kafama çarpan narlar.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İsmail Bey merhaba, renkli yorumunuz için teşekkür ederiz. Yine görüşmek dileğiyle. Saygılarımızla, Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

SUNA ARIKBOĞA - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 11:02

Fiyat ve kalite dengesi çok iyiydi

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz doğa harikası özel bir yer. Tek kelimeyle harikaydı. Fiyat ve kalite dengesi çok iyiydi. 9 gün konaklamadan sonra ayrılmak hiç kolay olmadı. Her şey için sonsuz teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Suna Hanım merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz. Tesisimiz sizlerle güzel. Yine bekleriz. Saygılarımızla, Olympos Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

adile yetkin - 14 Temmuz 2015, Salı 20:48

Havuz keyfi harikaydı

Adeta masal alemi kadar var. Nar ağaçları ve üzüm salkımları arasında mükemmel bir pansiyon. Hele havuzuna ne demeli. Havuzun karşısındaki manzara muhteşem. Palmiye ağaçlarıyla süslenmiş havuz keyfi harikaydı. Havuzdan Toros Dağları ve çam ormanlarını seyretmek benim için ayrı bir keyifti. Olympos Don Kişot Pansiyon, Toros Dağları ve çam ormanları arasında kalmış, dağ ve orman havasının estiği şirin bir yer. Kaldığımız ağaç evler çok temizdi. Her odasında klima var. Çok rahatladım. Tango pratikleriyle yaptığımız danslar harikaydı. Bir daha gitmek istiyorum. O eşsiz cenneti herkese anlatıyorum, bitiremiyorum, harika bir yer. Arkadaşlarımı da götüreceğim oraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Adile Hanım merhaba, yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizi yine aramızda görmekten mutlu oluruz. Saygılarımızla, Olympos Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

Fikriye De - 14 Temmuz 2015, Salı 15:40

Şehrin gürültüsünden uzak

Şehrin gürültüsünden uzak; nar ağaçları, üzüm salkımları, dağ manzarası eşliğinde kafa dinlediğimiz bir yer Olympos Don Kişot Pansiyon. Güler yüzlü personeliyle kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz, tüm çalışanların uğurlamasıyla ayrıldığımız bu doğa harikası yerde kendimizi evimizde gibi hissettirdikleri için tüm Olympos Don Kişot Pansiyon çalışanlara sonsuz teşekkürler. 8 günlük bir konaklamadan sonra ayrılmanın hiç kolay olmadığını ve tekrar geleceğimizi biliniz. Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Fikriye Hanım merhaba, yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizi yine ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Olympos Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

Lütfiye Güneş SU - 14 Temmuz 2015, Salı 15:25

Gerçekten inanılmazdı

Adım attığım andan itibaren kendimi ait hissettiğim, insanı huzura çeken bir ruhu olan canlı bir mekan burası. Olimpos'ta böylesine geniş doğanın ve nar ağaçlarının içinde tertemiz ağaç evlerde kalmak, havuza girebilmek, hem de bu fiyata gerçekten inanılmazdı. Kahvaltıları, anne eli değmiş lezzetli akşam yemekleri, samimiyetleri, güler yüzleri, hoş sohbetleri ile kendimi böyle huzurlu ve mutlu hissetmemi sağladıkları için çalışanlarına ve tatlı köpek Tango'ya çok teşekkür ediyorum. İlk fırsatta yine geleceğim. Kendinizden bile uzaklaşıp huzurlu ve çok keyifli bir tatil istiyorsanız Olympos Don Kişot Pansiyon'u gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Lütfiye Hanım merhaba, Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizi yine ağırlamaktan mutululuk duyarız. Saygılarımızla, Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

ilhami çiftçi - 14 Temmuz 2015, Salı 14:45

Evimdeymişim gibi hissettim

İlk günden ayrılacağım güne kadar kendi evimdeymişim gibi hissettim. Olympos Don Kişot Pansiyon'da daha ilk günlerimiz de o kadar keyifli ve güzeldi ki, sanki aylarca Olympos Don Kişot Pansiyon'da kalıyormuşum gibi hissettim. Ve ayrılacağımız günde de, ‘hadi ya bitti mi' duygusunu yaşadık... Bir de plaja gittiğimiz rengarenk boyanmış şirin aracı unutmayacağım. Teşekkürler Olympos Don Kişot Pansiyon...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba İlhami Bey, Pansiyonumuza renk kattığınız ve yorumlarınız için bizler teşekkür ederiz. Sizi tekrar ağırlamaktan mutluluk duyarız. Syagılarımızla, Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Esra oztas - 14 Temmuz 2015, Salı 12:24

Güler yüzlü bir ekip

Tatili nerede yapacağınız ve nerede kalacağınız çok önemlidir. Bu yüzden huzur, mis gibi bir deniz için Olimpos ve kalacak yeriniz de Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon'dur. Neden mi, çünkü başta çok güler yüzlü bir ekip. Ekip diyorum çünkü ailece hep beraber gülerek ve eğlenerek yapıyorlar işini. Hiç yabancılık hissetmeden huzur, mutluluk içinde tatilin tadını çıkarıyorsunuz. Gelelim yemeklerine, tek kelimeyle harika. O kadar lezzetli ki mutlaka tatmalısınız. 3 gün boyunca çok eğlendim, dinlendim ve inanın çok memnun kaldım. Çok şanslılar annem ve babam çünkü halen konaklamalarına devam ediyorlar. Can Bey, Ferruh Bey, sevgili eşi, güzel oğlu Cüneyt, elleri lezzetli aşçımız, Sefa ve Gülberk ve ismini hatırlayamadığım tüm ekibe sonsuz teşekkürler. İyi ki geldik ve iyi ki sizleri tanıdık, nasip seneye görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduk. Anneniz ve babanız buranın keyfini hala çıkarmakta. Seneye kalmanın bir fırsatını bulduğunuzda yine bekleriz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

FEYZA - 13 Temmuz 2015, Pazartesi 17:38

Huzur ve doğa iç içe

Huzur ve doğa iç içe, yemyeşil. Çalışanlarının çok samimi olduğu nezih bir aile ortamı. İnsanın tatilim bitmesin dediği bir yer. Temizlik, yemekler çok güzel. Akşamları gitar eşliğinde yapılan canlı müzik bir harika. Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon ve çalışanlarına çok teşekkürler bize böyle bir ortam hazırladıkları için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bizleri tercih ettiğiniz için biz teşekkür eder tekrar bekleriz. Sağlıklı ve mutlu yarınlar dileğiyle.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

merve aydoğdu - 12 Temmuz 2015, Pazar 13:23

Kesinlikle harika bir yer

Kesinlikle harika bir yer. Fiyatına aldanıp kötü müdür diye düşünmeyin. Aile sıcaklığı, ortamı, güler yüz her şey müsmükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merve Hanım merhaba, Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizi tekrar aramızda görmek isteriz. Saygılarımızla, Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Çavuşoğlu Pansiyon
Olympos Çavuşoğlu Pansiyon

Dilek - 11 Temmuz 2015, Cumartesi 18:56

Mükemmel bir yer

Merhaba :), Olympos Çavuşoğlu Pansiyon mükemmel bir yer. Diğer yerlere kıyasla, fevkalade. Çok şirin, samimi bir ortam. Fiyatları diğerlerine kıyasla daha uygun, hatta biz rezervasyon yaptırdığımız bu fiyata kötü bir yerdir diye yaklaşmıştık. İlk defa bu konuda yanılgıya bizi Olympos Çavuşoğlu Pansiyon uğrattı. Muhteşem bir yer. İşletmecileri çok tatlı, sevecen insanlar, seslerinde huzur var. Ev samimiyeti var. Bisikletler ücretsiz burada. Bisikletlerimize iyi bakın, yine geleceğiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Dilek Hanım, gözünüz arkada kalmasın bisikletler için =) bize emanetler. Her zaman bekleriz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Eski Yeni Tatil Evi Olympos
Eski Yeni Tatil Evi Olympos

Alparslan - 11 Temmuz 2015, Cumartesi 11:41

Tatilinizin rengi

Metin Bey ve eşi eski otelci olduklarından dolayı mekanı tam anlamıyla eskisinden eser kalmayacak şekilde değiştirmişler. Odalardaki Linen grubunun temizliği, sabah kaçta uyanırsanız uyanın kahvaltı hakkınızın var olması, ayrıca ev yapımı olmaları, meyhanede çıkan mezelerin lezzeti ve çeşitliliği ve burada kalırsanız en büyük ayrıcalığı Olimpos denizine ve yan tarafta bulunan diskoya giriş ücreti vermemeniz, bahçesi ve doğası da tatilinizin rengi oluyor, ‘gelin ve tadın'.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Kezban - 9 Temmuz 2015, Perşembe 22:13

İlgi, alaka süper

Doğayla baş başa olduğundan dolayı gidilmesi gerekli bir yer olduğunu iletmek isterim. Tam bir aile yeri desem yeridir. Hangisinden başlayayım bilemiyorum? Yemekleri enfesti, en önemlisi de temiz, hijyenik ortamda hazırlandığını fark ettim. Odalar hem konforlu, hem de tertemiz. Ayrıca havuz temizliğine de özen gösterdiklerini gördüm. İlgi, alaka süper. Ferruh bey, Can Bey ve diğer personele sonsuz teşekkürler. Yaz tatilini geçirmek için en ideal yer olduğunu iletmek isterim. Ayrıca hem ekonomik, hem de süper bir tatil, daha ne isteyelim? Artık tatil için gidecek bir yer olduğu için çok mutluyum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri mutlu edebilmek bizim için herşeyden önemlidir. Görevimizi hakkıyla yapabildiysek ne mutlu bizlere. Tekrar gorusmek dileğiyle. Esen kalın

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olimpos Vadi Pansiyon
Olimpos Vadi Pansiyon

Ali Acar - 9 Temmuz 2015, Perşembe 21:41

Fiyatlar çok uygun

Olimpos Vadi Pansiyon'da ilk defa kaldık. İlk sezonları olmasına rağmen her şey çok güzeldi. Fiyatlar çok uygun, havuz tertemizdi. Ayrıca denize ulaşım ücretsiz şekilde pansiyon tarafından sağlandı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Erdinç - 6 Temmuz 2015, Pazartesi 23:52

Mutlaka uğranılması gereken bir yer

Yolunuz Olimpos'tan geçiyorsa mutlaka uğranılması gereken bir yer. Can Baba ve ekibi bu işi iyi biliyor, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bizlere en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Sağlıkla kalın

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olympos Don Kişot Pansiyon
Olympos Don Kişot Pansiyon

Sukru - 5 Temmuz 2015, Pazar 15:37

Mükemmel ötesi bir yer

Mükemmel ötesi bir yer. Gelmeden önce kafamda düşünceler vardı, bu kadar ucuz olan bir yer ne kadar güzel olabilir diye ama hiç alakası yokmuş. Bin pişman oldum, sanki özel villamın bahçesinde havuza girdim, gece kendi evimde konakladım. Yemekler de o kadar lezzetli ki, anne yemeği gibi. Çalışanlar o kadar güzel ve iyi davrandı ki, bir kere geldiğim için pişman olmadım. Hepsine çok çok teşekkürler ve herkesin bir kere olsun burayı görmesini isterim... Tabi Susam'ı da unutmamak lazım. O da tatilinize renk katacak çok akıllı bir Golden. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Şükrü Bey, Yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizi tekrar ağırlamaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Don Kişot Pansiyon

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

mehmet oğuz - 3 Temmuz 2015, Cuma 13:03

Doğayla iç içe

Kuş sesleri içinde doğayla iç içe, doyumsuz bir ortam Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon. Geçirdiğim dört gün bizim için unutulmayacak kısa bir tatil oldu. En kısa zamanda tekrar ziyaret edeceğim. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Olumlu düşünceleriniz için teşekkürler. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Divasa Hotel
Divasa Hotel

Sudi ATA - 2 Temmuz 2015, Perşembe 22:32

Mükemmel hizmet

Bir yıl önce tedirgin olarak gittim. Keşke tatil bitmese dedim. Mükemmel bir yer. Mükemmel hizmet. Hele akşamları canlı müziği ve eğlencesi, mükemmel bir ortam. Sayın Divasa Hotel yönetimi, seneye yazın yerimi ayarlayın. 10 gün ordayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zakkum Pansiyon
Zakkum Pansiyon

osman - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 13:27

Sahile en yakın pansiyon

Geçen yıl eşimle birlikte bir hafta kaldık. Çok keyif aldık. Çalışanlar çok samimi, güler yüzlü. En önemli, güzel yanı bence bu. Diğer avantajları: 1. Sahile en yakın pansiyon. 2.Yemekler kendi fırınlarında pişiyor. 3. Kahvaltı ve akşam yemeğinde fırından sofraya sıcacık ekmekler geliyor, ona bayılıyorum. 4. 24 saat ücretsiz çay. 5. Sessiz, sakin bir pansiyon, tam dinlenmelik. 6. Güvenilir olması, hemen karşısında jandarma var. Dezavantajları: 1. Kahvaltı tabağı daha zengin olabilir. 2. Masa tenisi, dart, satranç gibi oyunlar olsa harika olur bence. Hem eğleneyim, hem dinleneyim, hem denize yakın olayım, hem lezzetli yemeklerle doyayım diyorsanız burası tam size göre. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lila Pansiyon
Lila Pansiyon

ersin çetinkaya - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 11:26

Dinlendiren tatil

En ucuza en güzel ve en dinlendiren tatili burada geçirdim. Lila Pansiyon çalışanlarına çok ama çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Ersin Çetinkaya. Yine bekleriz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Neşe Aras - 28 Haziran 2015, Pazar 15:22

Doğası huzur verici

Doğası huzur verici, mükemmel bir mekan, dinlenme ve eğlenmenin bir arada yaşandığı, lezzetli yemekler ve en önemlisi de sımsıcak canlı bir ortam. Bunların hepsini gördük ve ailemle dolu dolu yaşadık… Çok memnun kaldık… Her şey için çok teşekkürler… Yüreğinize ve ellerinize sağlık Can Baba, Ferruh Bey ve tüm çalışanlar…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Umarım tekrar gelir ve bizleri ziyaret edersiniz. Sağlıkla kalın.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Zakkum Pansiyon
Zakkum Pansiyon

suzan - 24 Haziran 2015, Çarsamba 19:10

Yemekleri ve hizmeti süper

Harika bir yer. Olimpos'un en güzel yeri. Yemekleri ve hizmeti süper. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

zeynep karatas - 22 Haziran 2015, Pazartesi 03:12

Stres atacağınız mükemmel bir yer

Tesadüfen netten araştırarak gittiğim bu yerde, gerçekten çok memnun kalarak ayrıldım. Hepsi bir aile ve gelen herkesi aile şeklinde görüp yaklaşıyorlar. Evime dönmek zorundaydım ama ilk defa bir yerden ayrılırken bu kadar hüzünlü ayrıldım çünkü çok sevdim. Huzur bulacağınız, stres atacağınız mükemmel bir yer. Herkese tavsiye ederim. Can Bey'e, eşine ve bütün eşine dostuna canı gönülden teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda tekrar gelirim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlginize çok teşekkür ediyoruz. Akif'in gözlerinden öpüyoruz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Olimpos Nar Pansiyon
Olimpos Nar Pansiyon

leman yakup coskun - 20 Haziran 2015, Cumartesi 15:10

Gidilmesi gereken tek yer

Gidilmesi gereken tek yer diyebilirim. Bırakın tatil yerinin güzelliğini. Olimpos Nar Pansiyon'u ailesinin sıcaklığı hepsinden güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Army Pansiyon
Army Pansiyon

Pakize Abdülbaki - 19 Haziran 2015, Cuma 13:06

Muhteşem yemekleri var

Her şey çok güzeldi. Aile sıcaklığını hissettik. Muhteşem odaları, muhteşem yemekleri var. İlk defa geldik ve çok memnun kaldık. Bundan sonra Olimpos'daki evimiz Army Pansiyon olacak. Güler yüzünüz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Acar Pansiyon
Acar Pansiyon

Ercan ozdemir - 18 Haziran 2015, Perşembe 20:21

Rahat ve konforlu

Olimpos'a bu kaçıncı gelişim inanın düşünmem gerek ama düşünmeye gerek yok. 14 Haziran'da geldim, bugün dönüş yoluna başlamam gerekiyordu. 28 Haziran'a kadar uzatmamın sebebi başta Özgür Bey, Özgen Bey, Ferhat Bey başta olmak üzere tüm aileyi müşteri memnuniyeti, rahat ve konforlu odaları, havuz, hijyeni, vs. Verdikleri hizmetten dolayı teşekkürlerimi borç bilirim. (Bir de Ferhat Bey tavlada yenilgiyi kabullenebilse süper olacak. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Eren - 18 Haziran 2015, Perşembe 12:49

Beklediğinizden daha fazlasını bulabilirsiniz

5 yıldızlı otellere dünyanın parasını vereceğinize, aile ortamında bir kamp gibi tatil yapmanızı tavsiye ederim. Tesis sahibinin ve çalışanların ilgisi olsun, yemekleri olsun, ambiyansı olsun her şey çok güzeldi. Akşam ateş etrafında gitar eşliğinde Aziz'in geniş repertuarında istediğiniz şarkı isteğinde bulunup beraberce söyleyebileceğiniz, on parmağında on marifet olan Sefa ile birlikte etkinlikler yapabileceğiniz; kısaca çok keyif alabileceğiniz, mükemmelden daha öte bir mekan. Ailecek rahatlıkla kalabilir, beklediğinizden daha fazlasını bulabilirsiniz. Ramazan Bayramı'ndan sonra ikinci defa eşimle gitmeyi planlıyoruz. Pişman olmayacağınızdan eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Memnunıyetiniz bizleri çok sevindirdi. Bayramdan sonra bekliyoruz.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Tatilya Pansiyon
Tatilya Pansiyon

Tayfun KOÇ - 17 Haziran 2015, Çarsamba 14:51

Kalınabilecek pansiyon

Olimpos'ta kalınabilecek iki pansiyondan birisidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simurg Evleri
Simurg Evleri

havva özay - 14 Haziran 2015, Pazar 20:07

Olimpos harikası

Hayatımın en güzel tatilini yaptım. Her şey süperdi. İşvereninden tut, personeline kadar çok sıcak ve samimiler. En kısa zamanda tekrar gideceğim. Tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim. Burada her zaman bir eviniz var. Yeniden görüşmek üzere hoşkalın...

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon
Can Baba Asmalı Köşk Pansiyon

Yenal gamze çoban - 14 Haziran 2015, Pazar 18:13

Her şey on numaraydı

Mükemmel bir tesis. Herkese tavsiye ederiz. Etkinlikleri ile olsun, yemekleri ile olsun her şey on numaraydı. Çalışanların ilgisi, alakası, hizmetini görmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Doğayla iç içe müthiş bir tesis. Herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuzla bizleri onurlandırdınız. Bizler sizlerin memnuniyeti ile var olacağız. Biz teşekkür eder en kısa zamanda yine bekleriz. Sağlıkla kalın.

1 Ocak 1970, Perşembe 02:00

Bölgede Son YorumlananlarKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Olimpos

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özelliği

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aramanızla ilgili olarak

Toplam 38 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En iyi sonuca göre listele En iyi sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Bahçe içinde bulunan pansiyonumuzun arka görünümü Musa Dağı etekleri ve Olimpos Milli Parkı'nın doğayla iç içe yemyeşil çam ormanlarıyla bütünleşir ve siz her sabah bu ormanın kuş senfonisiyle uyanırsınız.

Bölgenin doğal yapısını koruyarak inşa edilmiş pansiyonumuzu, tüm misafirlerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri benzersiz bir doğal cennet haline getirdik... Eşsiz yemekleri ve gün boyu süren ücretsiz çay ikramları eşliğinde neşeli sohbetler başlar ve sıcak dostluklara doğru uzanır.

Aile işletmesi olan pansiyonumuz, Toros Dağları'nın denize sadece birkaç metre rakımla başlayan çam ormanları arasında 1500m'lik bir arazi üzerine kurulu 5 bloktan oluşur. Her blok üst katta 2, alt katta 2 odadan oluşmaktadır. Tüm odalarda duş ve klima mevcuttur. Çiçeklerle bezenmiş, çocuklar için güvenli ön bahçemizde restaurant ve çardak bulunmaktadır.

Arka bahçede geceleri hiç sönmeyen ateşin başında eski Akdeniz zamanlarının gizemli müzik tınıları eşliğinde içkinizi yudumlarken, adeta yıldızların gökyüzündeki dansına şahit olursunuz. Aradığınız huzur, sessizlik, günlük yaşamın stresli ortamından çok uzak, aynı zamanda bütün eğlence merkezlerini de çevresinde barındıran bu tatil cennetinde uygun fiyatlı konaklama, çeşitli outdoor ve kültür turlarına katılma imkanının yanı sıra, araç kiralama ve transfer hizmetleri de tarafımızca sizlere sunulmaktadır.
 • Sezon AralığıSezon Aralığı 30 Kasım 1999 - 30 Kasım 1999
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Yok
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Plaj
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • TV Odası
 • Uyandırma Servisi
 • Ücretsiz Gazete
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Dağ Manzarası
 • Hayvan Serbest
 • Internet
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo
 • Havlu
 • Klima
 • Oda Temizlik
 • Tuvalet
Aktiviteler
 • Dart

Tesis için 42 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
10 Mükemmel bir yer
Mükemmel bir yer

Merhaba :), Olympos Çavuşoğlu Pansiyon mükemmel bir yer. Diğer yerlere kıyasla, fevkalade. Çok şirin, samimi bir ortam. Fiyatları diğerlerine kıyasla daha uygun, hatta biz rezervasyon yaptırdığımız bu fiyata kötü bir yerdir diye yaklaşmıştık. İlk defa bu konuda yanılgıya bizi Olympos Çavuşoğlu Pansiyon uğrattı. Muhteşem bir yer. İşletmecileri çok tatlı, sevecen insanlar, seslerinde huzur var. Ev samimiyeti var. Bisikletler ücretsiz burada. Bisikletlerimize iyi bakın, yine geleceğiz. :)

Dilek - 11 Temmuz 2015, Cumartesi 18:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Sessiz ve sakin bir tatil
Sessiz ve sakin bir tatil

12-15 Eylül tarihleri arasında tatilimizin ikinci kısmını bu şirin pansiyonda geçirdik. Oldukça sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin mutlaka gitmesi gerekiyor. Huzurlu akşamlarda bahçede zaman geçirirken çalan müzikler ile keyifli zaman geçirdik. İşletmecileri ise pansiyonu güzel yapan en büyük etken. Gittiğinizde kıymalı gözleme yemeden sakın dönmeyin.

Hande keskin - 20 Eylül 2014, Cumartesi 17:37

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Pansiyon demek az kalır
Pansiyon demek az kalır

Olimpos'un en güzel pansiyonu demek az kalır sanırım. :) Tekrar gitsem kesinlikle Olympos Çavuşoğlu Pansiyon. İşletmecilerden kazanıyorlar bir kere. Mükemmel insanlar. :)

Eda murat - 27 Ağustos 2014, Çarsamba 03:14

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gitmeye değer
Gitmeye değer

Geçtiğimiz Cuma, Cumartesi pansiyonunuzda 2 gece geçirdik, çok memnun kaldık, size teşekkür edemedik aceleden kusura bakmayın. Gerçekten doğal güzellikleri içinde barındıran samimi bir yer. Olympos Çavuşoğlu Pansiyon'u herkese tavsiye ederim.

hasan - 21 Temmuz 2014, Pazartesi 11:38

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel tatil
Mükemmel tatil

Bu tesisi seçtiğim için mutluyum, tesisin içi, bahçesi, odaları yani her şeyiyle mükemmel bir yer. Özellikle de çalışanların güler yüzlü olması çok güzel. Kendimi evimde gibi hissettirdi. Mükemmel bir tatil yaptım. Her şey için çok teşekkürler.

Menekşe Yardımcı - 8 Temmuz 2014, Salı 20:31

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Mükemmel, sıcakkanlı
Mükemmel, sıcakkanlı

Hizmet yönünden mükemmel, sıcakkanlı ve güler yüzlü karşılama, essiz manzara ve rahatlık, huzur arayanların kapısını çalması gereken ilk yer hem de çok hesaplı. Yemeklerin enfesliğinide atlamamak gerek.

Hamit Koksel - 6 Temmuz 2014, Pazar 15:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Kendi eviniz gibi
Kendi eviniz gibi

Şehrin karmaşasından kurtulup, kendinizi kendi evinizde gibi hissedebileceğiniz, kadrosunun sizden biri olduğu mükemmel bir ortam. Artık tatil planlarımı sadece Olympos Çavuşoğlu Pansiyon üzerine yapıyorum. Gerek temizliği, gerekse güler yüzlü kusursuz hizmetiyle, düşünmeden gidilebilecek tek yer. Şiddetle tavsiye ediyorum.

murat uçal - 4 Temmuz 2014, Cuma 22:53

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzur ve sukunet
Huzur ve sukunet

Tatili dinlenmek için yapmaya birebir, huzur ve rahatlık daha kapıdan girerken başlıyor. Gerçekten samimi ve kaliteli hizmet. Kesinlikle tekrar gitmek istenen bir yer.

onur özener - 2 Temmuz 2014, Çarsamba 11:53

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Güler yüzlü hizmet
Güler yüzlü hizmet

Gerçekten güler yüzlü hizmetin olduğu mükemmel bir yer... Yemekleri, çalışanları, ayrıca fiyatı kahvaltı dâhil 25 TL! Gittiğinize asla pişman olmazsınız.

Ayşen çınar - 24 Haziran 2014, Salı 11:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Huzurlu bir bayramdı
Huzurlu bir bayramdı

Güler yüzlü bir aile. Sanki bir akraba yanındaydık. Çok huzurlu bir ortam, kaliteli yiyecekler pahalı olmayan fiyatlarla. Oğlum, eşim ve adıma teşekkür ediyorum.

yaşar aslan - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 13:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Müşteri değil ailedensiniz
Müşteri değil ailedensiniz

Sessiz, doğa ile iç içe, sıcak bir ortam. Eğlence merkezlerine yakın ve diğer pansiyonlar gibi kalabalık, yoğun ve gürültülü değil. 10 odalı sıcak bir aile ortamı. Buraya geldiğinizde bir müşteri gibi değil aileden biriymişsiniz gibi karşılanıyorsunuz. Huzur arayanların gelmesini tavsiye ederim.

İlke Demiröz - 3 Ağustos 2013, Cumartesi 12:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok güzel bir tatildi
Çok güzel bir tatildi

1 ay içerisinde 2 defa gitmiş olduğum bir tesis. Geçen hafta arkadaşlarımla birlikte tatil yaptık. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. Öncelikle her şey çok güzeldi. Temiz ve nezih bir tesis. Yemekler harika. Aile işletmesi olması sizi kendi evinizde hissettiriyor. Huzur dolu bir ortam var. Şiddetle tavsiye ederim. Mustafa Bey'e, Meryem ve İlkay Hanım'a da teşekkür ederim ilgilerinden dolayı.

BURCU MANYALI - 28 Eylül 2012, Cuma 14:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 En güzel tatilim
En güzel tatilim

Tesise buradan yorumları okuyarak rezervasyon yaptım. İlk giriş yaptığımda sıcak karşılaşma güler yüz bizi çok mutlu etti. Hemen yakınında başka gürültülü tesislerin olmaması bizim gibi sakinlik arayan şehrin gürültüsünden kaçıp tatil yapmak isteyenler için birebir diyebilirim. Bundan 2 yıl önce kız arkadaşım ile adını vermek istemediğim bir pansiyonda tatil yapmıştık. Kimin eli kimin cebinde hiç belli değildi. Yan pansiyonun müşterilerinin gürültüsünden sabaha kadar uyuyamamıştık ama burada bütün gün çardakta oturup kuşların sesini dinleyerek kitap okumak mümkün. Her şey çok güzeldi en kısa zamanda Olympos Çavuşoğlu Pansiyon Ailesi’ni tekrar ziyaret etmek istiyoruz. Sakinlik ve huzur arayanlara tavsiye ederim.

Denizhan İBİŞ - 20 Haziran 2012, Çarsamba 13:26

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Misafir değil ev sahibisiniz
Misafir değil ev sahibisiniz

Misafir değil de ev sahibi gibi ağırlanabileceğiniz Olympos Çavuşoğlu Pansiyon, Olympos'u şiddetle tavsiye ederim, sıcacık samimi ortamı ve doğayla iç içe harika bir Olimpos günü geçirmek isterseniz buyrun bakalım. Olympos Çavuşoğlu Pansiyon Mustafa belkim size de semaverinden çay ikram eder. (: Teşekkürler Musti & Meryem

melek sibel - 14 Haziran 2012, Perşembe 23:12

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Muhteşem atmosfer
Muhteşem atmosfer

Kültür ve deniz tatili için Olympos Cavusoglu Pansiyon’da 5 gün konakladım. Olimpos’un güzelliği, yemeklerin lezzeti, samimi ve sıcak ortam her şey mükemmeldi. Adrasan ve Çıralı'ya çok yakın. Mustafa Bey'in tarihi yerler ve yat turu önerileri sayesinde çok güzel bir tatil yaptım. Ben buraya tekrar gelmeyi düşünüyorum ve sizlere de öneriyorum.

mehmet deli - 2 Haziran 2012, Cumartesi 09:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Olimpos ve tatil
Olimpos ve tatil

Öncelikle çok teşekkür ederiz Mustafa Bey'e bizi samimi ve güler yüzüyle karşıladığı ve konuk ettiği için. Çok güzel sessiz bir yer. Dinlenmek doğa ile baş başa olduğunuzu hissetmek istiyorsanız muhakkak gidin ve görün bence. Yemekleri gayet güzel ve uygun bir fiyat. Odaları temiz, klimalı, havlular mis gibi kokuyor. İnsan kendi evinindeki rahatlığı hissediyor. Çok güzel bir tatildi.

Murat çıplak - 13 Mayıs 2012, Pazar 19:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Konya'dan sevgiler
Konya'dan sevgiler

Sessiz, sakin ve samimi bir tatil istiyorsanız Olympos Çavuşoğlu Pansiyon aradığınız yer. İlkay annenin yemekleri nefis, annenizin yemeklerini aratmayacak kadar lezzetli ve doyurucu. Odaları temiz ve bakımlı. Havlu ve çarşaflar mis gibi kokuyordu. Olimpos'ta bulunabilecek nadir yerlerden biri. Çalışanların güler yüzü ve ilgisi her şey çok güzeldi. Ailemle birlikte çok teşekkür ediyoruz. Bir dahaki tatilde görüşmek üzere. Konya'dan selamlar.

menderes şimşek - 7 Mayıs 2012, Pazartesi 02:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Huzurlu va sakin bir tatil için
Huzurlu va sakin bir tatil için

Ben geçen sene Ekim'de gitmiştim ve gerçekten çok memnun kaldım. Tertemiz bir yer ve hem kafa dinleyecek hem de sohbet edilebilecek güzel bir mekân. Aşağıda pansiyonlar çok iç içe, ben oralarda daralıyorum, bu acıdan Çavuşoğlu Pansiyon çok rahat, çevrede pansiyonlarla iç içe değil. Yemekleri de doyurucu ve lezzetliydi. Bu yıl eğer kısmetse yine aynı tarihlerde gitmek istiyorum. Özellikle huzurlu bir tatil arayanlara tek adres Olympos Çavuşoğlu Pansiyon diyebilirim. İlgilerinden dolayı işletme sahibi Mustafa Bey'e ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

alı cansever - 1 Ekim 2011, Cumartesi 16:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çok huzur dolu
Çok huzur dolu

İnsanın evinde gibi hissettiği, huzurlu bir aile ortamı, Mustafa Bey ve İlkay Hanım'a teşekkürler...

SEVİL PARLAK - 30 Temmuz 2011, Cumartesi 21:18

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Saklı cennetim
Saklı cennetim

Şehrin gürültüsünden kaçıp kendimi dinlediğim, huzurlu, güvenli, sıcacık, dost yüzlerle zaman geçirebildiğim yeşilliklerin içinde eşsiz bir yer. Orda bulunmamış olmak, o huzuru yaşayamamış olmak kocaman bir eksiklik olurdu bence. Alıp başınızı kaçıp gideceğiniz bir yer.. Bir de Çakırla Pamuk'u görmelisiniz diyorum ben mutlaka. Kedi ile köpeğin böylesine bulunmaz dostluğu. Başı sıkışan Pamuk'un soluğu Çakır'ın kulübesinde alıp ona sığınışı. En güvensiz olması gereken o köpek kulübesinin bir kedi için en güvenilir yer olması... Hem şaşırıp hem de yüzünüzde bir tebessümle izlemekten kendinizi alamayacağınız haylazlıkları. Bir de anne elinden çıkmış, sevgiyle pişmiş, lezzetine doyulmayan yemekleri de unutmamak lazım. Onlardan bahsetmeden geçersem ayıp etmiş olurum diyorum kendi kendime. Ama yerken dikkatli olun parmaklarınıza yazık olmasın. :) Onları da yemeyin yemeklerle birlikte. Şu an bunları yazarken bile yine vurmalı kendimi diyorum yollara, Olimpos Çavuşoğlu Pansiyon'a...

Meryem Elmacı - 18 Haziran 2011, Cumartesi 00:03

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Her anı ayrı bir keyif
Her anı ayrı bir keyif

Bir şeyler yazmaya kalksam, sanki çoğu yaşanmışlıkları ve paylaşımları eksik anlatmış olacakmışım izlenimi veriyor bana burası... İçten, güler yüzlü, samimi ve dostane yaklaşımlar; temiz, sıcak ve kendine özgü hoş bir mekan. Zaten cennete özgü bir yerleşkede, bir de bu artılarla benim için vazgeçilmez bir durak oldu burası. Eminim ki doğayı ve insanı seven herkesin mutlaka uğraması gereken bir yer olacaktır burası. Teşekkürler Mustafa. Teşekkürler İlkay Anne, sağlıcakla kalın. Haftaya görüşürüz..

ferruh sönmez - 17 Haziran 2011, Cuma 22:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Çantanı al ve yola çık.. :)
Çantanı al ve yola çık.. :)

Şehir hayatından uzaklaşıp sakin bir tatil mi yapmak istiyorsunuz? Uzaklaşıp kendinizle ve sevdiklerinizle mi kalmak istiyorsunuz? Doğayı sevip onu hissetmek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Olympos Çavuşoğlu Pansiyon'da bulduklarım bunlardı. Oradan ayrılırken şunu düşüneneceksiniz, en kısa zamanda buraya tekrar gelmeliyim. :) Hemen ikinci planlarınız başlayacak benden söylemesi. :) Kendin için bir şey yap ve al çantanı yola çık... :))))

hatice yaman - 29 Mart 2011, Salı 16:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 tuğba sayrak tarafından...
tuğba sayrak tarafından...

Tuğba SAYRAK: 28/9/2010... Teşekkürler sevgili Olympos Ata Pansiyon ailesi... Sayenizde eve dönüşümüz cennetten dönüş gibiydi. Sakin huzurlu, mutlu. :) Bizim için çok çok güzel bir tatildi. En kısa sürede tekrar görüşmek üzere, selamlar, sevgiler. Size biraz kaldığımız yerden, yani Olympos Ata Pansiyon'dan bahsetmek isterim. Gerçekten gidilmesi gereken bir yer. Eğer iki gün kafamı nerde dinlesem huzur bulsam diyorsanız, bence mutlaka gidin, çünkü bizim aklımız orda kaldı. Kısa dönem bir iznim vardı ve iki kız kardeş huzurlu, kafamızı dinleyecek, sakin, bizim mutlu olacağımız yerler düşünürken Olimpos dedik ve Olympos Ata Pansiyon'a gittik. İyi ki de gitmişiz, muhteşem bir tatil geçirdik, sanki gizli bir cennette gizlenmiş bahçe gibiydi... Bu bahçenin kapısından girdiğimiz gibi, bizi güler yüzleri ile Ata Pansiyon ailesi karşıladı, kendimizi muazzam huzurlu, yemyeşil, sakin bir yerde bulduk, bahçede hamaklar etrafımızda tavuklar, horozlar, sabahın erken saatinde onların sesini duymak ne kadar da mutlulukmuş unutmuşuz, ve kendini beğenmiş ukala kedi duman. :)Hep ağır yürüdüklerini düşündüğüm ama meğer kendi çaplarında çok hızlı olduğunu gördüğümm kaplumbağa. :) Onları seyretmek bile huzurun ta kendisiydi. :)Masal derler ya gerçekten de masallardaki gibi bir yer, her şeyiyle çok güzel ve çok temiz, kaldığımız odalar pırıl pırıldı, yemekler evimizde annemiz pişirmiş kadar güzeldi, çünkü zaten kalbi çok güzel bir anne pişiriyordu. :) Gece yakılan ateş etrafında yeni tanışılan dostlarla sohbet ve tavla partileri sonrası koltuk altına tavla kutusunu sıkıştırmalar doyulmazzzdı. :) İnanın bahçesinden çıkıp denize bile gitmek istemedik. Gidin ve mutlaka o huzuru, o güzellikleri yaşayın derim... Sevgiler :)

tuğba sayrak - 28 Eylül 2010, Salı 16:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Ayşe GÜRLER tarafından...
Ayşe GÜRLER tarafından...

Araba gürültüsünün bol olduğu, yeşilin sadece balkonlardaki saksılardan ya da çocuk parklarına laf olsun diye dikilmiş üç-beş ağaçtan ibaret olduğu ve hatta sabahtan akşama kadar gördüğün binlerce insan silüetinin hepsinde gördüğün o aynı donuk, o aynı soğuk bakış. Hayır tabiki Ata pansiyonu anlatmıyorum. Burası işte tüm bunlardan sıkılmış ve artık gerçekten "nefes" almak istyenlerin mekanı bence. Dikkat edin başınız dönmesin kapısından içeri girerken, yeşilin ve oksijenin bolluğundan. Ben burada hem aile sıcaklığını, hem otel konforunu, hem de uzun zamandır aradığım huzuru buldum. Özlemini duyduğu huzuru ve dinginliği arayanlar, ben, kitaplarım, yine ben ve tatil diyenler, doğada yürüyüş yapmayı sevenler, denizi, güneşi sevenler, kısacası "tatil" yapmak isteyenler, bana sorarsanız adres belli. Harika bir haftasonu için teşekkürler ATA ekibi.

Ayşe GÜRLER - 20 Eylül 2010, Pazartesi 23:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Gülçin BOZKURT tarafından...
Gülçin BOZKURT tarafından...

Yoğun iş temposundan sıkılıp kendiniz ile baş başa kalabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Bence şu an doğru pansiyonu inceliyorsunuz. Herşey özenilmiş burada, öncelikle kapıda sizi gülen yüzler karşılıyor ve bu dakikadan itibaren yemyeşil ağaçların içindeki bu sevimli yerde mutlu olacağınızı hissediyorsunuz. Bu defa hisleriniz sizi yanıltmayacak çünkü burada gerçekten mutlu ve huzurlu olacaksınız. Bir defa burada misafir değil aileden biri gibisiniz. Odaların temizliğinden yemeklerin lezzetine kadar herşeyde bir anne eli olduğunu hemen hissedeceksiniz. Sevgili Derya ve Mustafa'nın misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri ile kenidinizi çok rahat hissediyorsunuz ve elbette ki minik Ata; onun o tatlılığı da tatilinizden sonra anımsayacağınız en güzel karelerden biri. Kısacası Olimpos'ta tavsiye edilebilecek bence en güzel pansiyonların başında Ata Pansiyon geliyor. Çalışan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler.

Gülçin BOZKURT - 12 Ağustos 2010, Perşembe 12:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Volkan Saygıner tarafından...
Volkan Saygıner tarafından...

Önce tatil zamanı gelir. Sonra, "nereye gitsem" diye düşünülmeye başlanır. Zira, ülkede gezilecek o kadar çok yer vardır ki... Daha sonra eşe dosta telefon açılır; fikir alınır. Ya da; "bu kez de falanca yeri deneyeyim" denilinmesi de çoğu zaman muhtemeldir. Bavul itina ile hazırlanır, güneş gözlüğü, kremi v.s. derken yolculuk günü gelir çatar. Tam, "falan yeri denemek" için yola çıktığınızda, rotanız sizi mecburi istikamet olarak o, "vazgeçilmez"e götürür. Çünkü o vazgeçilmez, sizin her yıl tatil zamanı evinizden ayrılırken "bu kez de falanca yeri deneyeyim" diyerek, rotanızın ister istemez aynı yöne doğrulduğu o muhteşem mekan olur. İşte o mekanın adı Olympos Ata Pansiyon'dur... Evet dostlar, ben burası için naçizane bu doğaçlamayı yaptım. Ama bilin ki burayı anlatmak için sadece yaşamak lazım. Ve siz tatil zamanınız geldiğinde, zaten bütün bir yılın yorgunluğu ile ağırlaşmış kafanızı tatil yapacağınız yeri düşünmekle daha fazla yıpratmayın... Benden bu kadar. İyi tatiller...:)

Volkan Saygıner - 10 Ağustos 2010, Salı 23:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Berna BAYRAK tarafından...
Berna BAYRAK tarafından...

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldiğim bu pansiyonun müptezeli oldum. Yalnız gelmiştim ve moralim oldukça bozuktu... İlk geldiğim gece rakı içmeye başladım ve bir baktım manyak bir muhabbetin içinde buldum kendimi. Emre Abi'nin eşsiz pozitif enerjisi eşliğinde kendimi çok iyi hissettim. Sonra bir baktım beni akşam yemeğinde masalarına davet ettiler, daha sonra insanlara beni yalnız bırakmamalarını tavsiye ettiler :)))) Daha sonra ki geceler plajda sabahladığım, inanılmaz güzel dostluklar kuracağım bu aile ortamını özleyeceğim :((( Hiç gitmek istemiyorum ama her fırsatta gelip 2 yudum pozitif enerji alacağım...

Berna BAYRAK - 6 Ağustos 2010, Cuma 11:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 sadık ünal güngör tarafından...
sadık ünal güngör tarafından...

ATA PANSİYON BAMBAŞKA BİR EĞLENCE. YEŞİLİN MAVİ İLE BİRLEŞTİĞİ OLİMPOS'TA, STRESLİ BİR İŞ HAYATINDAN SONRA İNSANLARIN KAFASINI DİNLEYEBİLECEĞİ, KAFASINI DAĞITABİLECEĞİ SÜPER ÖTESİ BİR MEKAN. SICAK KANLI ÇALIŞANLARI, DOĞA İLE BAŞBAŞA MEKANI, SERİN AHŞAP ODALARI ve UNUTMADAN SÖYLEYİM GECELERİ ATEŞ BAŞINDAKI MUHABBETLERİ BİR BAŞKA. HİÇ TEREDDÜTSÜZ SÖYLÜYORUM TATİL YAPMAYA DEĞER BİR MEKAN. TATİL YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA DUYRULUR. GELİN SİZ DE BU AYRICALIĞI YAŞAYIN...

sadık ünal güngör - 6 Ağustos 2010, Cuma 11:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 şükran ceylan tarafından...
şükran ceylan tarafından...

Önce kapısından girdim: derin bir nefes çektim...sonra gülen yüzlerin elleriyle tokalaştım...sevgiyle yerimizi gösterdiler...gözlerim doğanın içine bu kadar derin dalmamıştı...yeşil hiç bu kadar canlı değildi...rüzgar hiç bu kadar ruhunun yanlızlığına dost olmamıştı..."aaaa bu melodiyi bir zamanlar duymuştum" dediğin aslında bu kalabalık kirlenmiş şehirde duyamadığın kuşların sevinç besteleri...sadece 3 gün...ama bu bile huzuru içine alıp yerleştirmene yetti...henüz insan elinin kirletip kirletmemekte düşünüp durduğu böyle bir mekanı ziyaret etmemek bence herkes için bir kayıptır...bir dost demişti ki:"nasıl bu kadar geç görülmüş bir mekan, hiç bekleme git" demişti...ve ben burayı görüp böyle bir şeyi daha önceden neden yapmadım diye söylendim kendime...çalışanlarıyla gerçekten sıcak olan bu huzurlu mekanı herkesin gidip görmesini isterim...herşey doğal...isterseniz sizde çiçek ekebilirsiniz... hatta mutfakta bile yemeğe kendi sevginizi katabilirsiniz... bence aileden oluyorsunuz:)... görmek gerek... sevgilerle....

şükran ceylan - 27 Nisan 2010, Salı 14:09

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Savaş Dikmendağ tarafından...
Savaş Dikmendağ tarafından...

Göstermiş oldugunuz guler yüzden dolayı tüm personele tesekkür ederim.benim için çok hoş bir tatil oldu.uzun bir çalısmanın yorgunlugunu bırakarak dönüyorum. Bence herkesin görmesi gereken bir yer olympos değil "olympos ata pansiyon"...

Savaş Dikmendağ - 27 Nisan 2010, Salı 13:51

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Bülent Karalı tarafından...
Bülent Karalı tarafından...

Eğer bir aile iseniz, eğer huzur arıyor şehir ortamının gürültülü ortamından kurtulup nar ve portakal bahçesi içerisinde dinlenmek istiyorum, işletmecisinde sıcak ve güleryüzlü olmasını istiyorum diyorsanız , bunlar yetmez diyor ve ben güzel bir müzik eşliğinde nefis akşam yemeği yedikten sonra sedirde oturup biraz içecekle beraber sohbet ve dinlenmek ve temiz bir yatakta yatıp deliksiz bir uyku çekmek istiyorum diyorsanız o zaman doğru yerdesiniz.Teşekkürler olympos Ata Pansiyon...

Bülent Karalı - 27 Nisan 2010, Salı 13:24

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 özden yılmaz tarafından...
özden yılmaz tarafından...

İş ve şehir stresinden uzakta kuş ve rüzgarın sesine olan özleminizi gidermek istiyorsanız gidebileceğiniz eşsiz yer olympos da ATA PANSİYON...yılın 12 ayında tatil yapabilirsiniz...

özden yılmaz - 25 Nisan 2010, Pazar 20:32

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 ebru berna demiröz tarafından...
ebru berna demiröz tarafından...

Olympos Ata Pansiyon için hem rahatınıza bakıp, hem de doğayla içiçe olmak ve bunu sevdiklerinizle eğlenerek yapmak için en uygun yer diyebilirim. Son 4 yıldır yazın başta olmak üzere haftasonu tatillerimin de bir kısmını Olimposta geçiriyorum. Ve bu sürede birçok farklı yerde konaklama imkanım oldu (tabi burada isimleri veremeyeceğim). En çok beğendiğim ve son 2 yıldır gittiğim tek yer ise Ata Pansiyon. Doğa diyorsanız: Olympos Ata Pansiyon Sessizlik diyorsanız: Olympos Ata Pansiyon Keyif diyorsanız: Olympos Ata Pansiyon Dinlenirken eğlenmek de istiyorum diyorsanız: Olympos Ata Pansiyon Olimposun en güzel yeri diyorsanız: Olympos Ata Pansiyon Neden niçine girmeye gerek bile yok aslında, çünkü Olympos Ata Pansiyonu yaşamanız gerekli.. Gidip pişman dönerseniz ben buradayım.

ebru berna demiröz - 28 Mart 2010, Pazar 23:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 YURDAGÜL ARGIN tarafından...
YURDAGÜL ARGIN tarafından...

14 şubatta eşim ve arkadaşlarımla birlikte gittik. Çok güzel ve eğlenceli bir gündü. Bol bol dinlendik. Odaların temizliğinden yemeklerin tadına kadar herşey güzeldi. İş stresinden uzakta kalabileceğim doğa harikası sesiz, temiz çok güzel bir pansiyon. En kısa sürede tekrar gideceğim.Teşekkürler Ata Pansiyon :))

YURDAGÜL ARGIN - 17 Şubat 2010, Çarsamba 16:39

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 HAYAL BENER tarafından...
HAYAL BENER tarafından...

Bu tesis herkes tarafından muhakkak görülmesi gereken bi tesis. Gidip, yaşayıp görmek lazım çünkü bazı şeyler kelimelerle anlatılmaz buda öyle bişey. Doğasıyla, havasıyla, tesisin ve tesisde çalışanların güzelliğiyle bambaşka bi yer. Kendinizi tamamen doğanın kucağına bırakıp şahane bi tatil geçirmek istiyorsanız ATA Pansiyonu tavsiye ederim. Gelin gezin ve görün eminim pişman olmayacaksınız.

HAYAL BENER - 26 Ocak 2010, Salı 14:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 hale siviş tarafından...
hale siviş tarafından...

Sadece adı tatil olsun diye yola çıkmadıysanız!!! yoğun tempolu bir çalışmanın ardından kafa dinlemek huzur bulmak ve sıcak bir yuva ortamıyla karşılaşmak istiyorsanız... aklınızda sadece anı olarak kalmıyacak herkese hitap edebilecek bir mekan arıyorsanız... yemekleriyle... eğlencesiyle... doğasıyla... sıcak ev sahipleriyle... uygun fiyata istediğiniz gibi bir tatil düşünüyorsanız yaz kış..gidebileceğiniz en güzel yerlerden biri.. olimpos-ata pansiyon

hale siviş - 26 Ocak 2010, Salı 12:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 şükran ceylan tarafından...
şükran ceylan tarafından...

Günlük hayatın içine o kadar çok dalıyoruz ki nefes almayı bile bazen unutuyoruz:kayboluyoruz... böyle zamanlarda hep bir yerlere kaçıp bir süre sessizlik ararız...sadece kuş sesini...güneşi...,denizin kumsala fısıldayışlarını...sabah kahvaltılarının tazeliğini...akşamların sıcak sohbetleri... ve hep gülen yüzlerin,pozitifliğin yeri... işte o arayışların adresi olarak size bu sıcak,küçük ve çok sevimli olan OLYMPOS u öneriyorum...sevgilerle...

şükran ceylan - 26 Ocak 2010, Salı 12:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 BERNA BAYGÜN tarafından...
BERNA BAYGÜN tarafından...

Eşim ve kızımla birlikte kaldığımız pansiyonunuzdan son derece memnun kaldık. Hersey çok güzeldi. Hem pansiyona hem de doğa harikası olimposa bayıldık. Gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı tüm personele ve işletme müdürüne çok teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle...hoşçakalın. Berna BAYGÜN

BERNA BAYGÜN - 26 Ocak 2010, Salı 11:14

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
8.0 Derya kalaycıoğlu tarafından...
Derya kalaycıoğlu tarafından...

Güzel bir tesis.Yılbaşında oradaydım çok güzel bi organizasyon yapılmıştı..Kendimi aile içinde hissettim..Eşim ve çocuğumla beraber güzel bi tatil oldu bizim için..Yazında gitmeyi düşünüyorum..Çalışanlar sıcakkanlı ve güleryüzlü..Hepsine buradan çok teşekkür ediyorum..Tekrar görüşmek dileğiyle diyorum..

Derya kalaycıoğlu - 25 Ocak 2010, Pazartesi 13:49

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 anıl özge taşar tarafından...
anıl özge taşar tarafından...

Aslında ben böyle yerlerin bizlere çocukken anlatılan masalların içinde geçtiğini düşünürdüm oysaki masallar da,bahsedilen yerler de gerçekmiş. Her defasında beni etkisi altına alan bi büyüsü olduğunu düşünüyorum belki isminden, belki olymposta olmasından,belki tamamen doğayla başbaşa olmaktan, belki çalışanlarından ve işletme sahiplerinden ve ben bu belkileri çoğaltabilirim. Sizlerde yaşanmış güzel masalların tadına varmak isterseniz önerebileceğim harika bir yer ATA Pansiyon...

anıl özge taşar - 8 Ocak 2010, Cuma 15:02

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 SEVİNÇ ALPAY tarafından...
SEVİNÇ ALPAY tarafından...

Doğayla iç içe tam bir aile yeri. Şehrin sıkıntısından stresinden sizi uzaklaştırıp harika tatil geçirebileceğiniz bir mekan.3 seneden beri sürekli severek gittiğim çok güzel vakit geçirdiğim herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yer.Mekan temiz,yemekler harika,hele bahçede ağaçlar arasında kuşların sesiyle kahvaltı yapmak çok güzel.Çalışanlar oldukça sıcak kanlı ve efendi.E daha ne olsun.Teşekkürler ATA PANSİYON.

SEVİNÇ ALPAY - 8 Ocak 2010, Cuma 14:21

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
10 Orman içinde, otel konforunda
Orman içinde, otel konforunda

Orman içinde, otel konforunda tertemiz bir yer. Çalışan ve işletenler inanılmaz sıcakkanlı. Yemekler ise hiç beklemediğimiz kadar kaliteli ve lezzetliydi. Nihayet Olimpos'ta kaliteli bir yer... Kaldığımız süre içinde çok eğlendik ve birçok arkadaş edindik. Herkese tavsiye ediyoruz.

- 24 Mart 2009, Salı 13:27

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Çıralı Plajı'na sadece 10 km uzaklıkta faaliyet gösteren Olympos Don Kişot Pansiyon, nar ağaçları ile çevrili doğal bir ortamda kurulmuştur. Ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan tesiste mevsimlik bir açık yüzme havuzu mevcuttur.

  Olympos Don Kişot Pansiyon'un odaları sade mobilyalarla döşenmiştir. Odalar klima ve özel banyo ile donatılmıştır. Doğa içinde, ortak banyo sunan çadırlar da vardır.

  Yemyeşil bahçelerin içinde günlük kahvaltının ve akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Restoran ve havuz barda gün boyunca serinletici içecek ve atıştırmalıklar servis edilir.

  Havuz alanı dinlenmek için idealdir. Ayrıca çevredeki doğada yürüyüş yapabilir ya da bisiklete binebilirsiniz. Resepsiyon günün 24 saati hizmetinizdedir.

  Olympos Don Kişot Pansiyon, antik Likya kenti Faselis'e arabayla sadece 1 saat 30 dakikalık mesafede, Kemer'e ise 40 km uzaklıktadır. Antalya Havalimanı ise 100 km mesafede yer alır.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Yok
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Restaurant
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Araç Kiralama
  • Bahçe
  • Bar Cafe
  • Barbekü
  • Çamaşırhane
  • Dağ Manzarası
  • Ek Yatak
  • Emanet Kasa
  • Hayvan Serbest
  • Havaalanı Servisi
  • Internet
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Banyo
  • Eşya Dolabı
  • Havlu
  • Klima
  • Oda Temizlik
  • Tuvalet
  Aktiviteler
  • Açık Havuz
  • Bisiklet
  • Çocuk Havuzu
  • Masa Tenisi

  Tesis için 26 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  10 Kafa dinleyebilecek bir mekan
  Kafa dinleyebilecek bir mekan

  Çok güzel kafa dinleyebilecek bir mekan. İnsanları çok tatlı. Ailece gidilebilecek, Tango'suz olmayacak bir yer. :)

  Afra İklima Güzel - 28 Temmuz 2015, Salı 12:01

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Sakinlik arayanlar için birebir
  Sakinlik arayanlar için birebir

  Sakinlik arayanlar için birebir. İnsanı evinde gibi hissettiren personeller. İlk kez gittik, çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz. Yolunuz Olimpos'a düşerse ilk Olympos Don Kişot Pansiyon'a uğrayın. :)

  aydan gonul - 26 Temmuz 2015, Pazar 17:02

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2.0 Yemekleri lezzetsiz
  Yemekleri lezzetsiz

  Hizmet kalitesi için sıfır bile diyemiyorum. Odalar iyi değil. Yemekleri lezzetsiz. Kahvaltı lezzetsiz. Çocuklu olan ailelere asla önermem. Çünkü çocukları hiç düşünmemişler. Kısaca boşa atılacak parası olanların yeri diyebilirim.

  Mehmet SARI - 25 Temmuz 2015, Cumartesi 10:39

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Samimiyet sizi evinizde hissettiriyor
  Samimiyet sizi evinizde hissettiriyor

  Yemyeşil ormanda bir yavru Don Kişot varmış. Bambudan evleri, temiz havuzu, uygun fiyatlarıyla hoplaya zıplaya oynarmış. Don don don, kiş kiş kiş Don Kişot. :)) Ben de bıraktığı kafa bu kadar güzel işte. Samimiyet sizi evinizde hissettiriyor. Doğa güzelliğine ve aktivite doyduk resmen. İncirler olana kadar bekle beni Olympos Don Kişot Pansiyon. (Bir de devamlı kafama çarpan narlar.)

  İsmail ayaz - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 13:24

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Fiyat ve kalite dengesi çok iyiydi
  Fiyat ve kalite dengesi çok iyiydi

  Kendinizi evinizde hissedeceğiniz doğa harikası özel bir yer. Tek kelimeyle harikaydı. Fiyat ve kalite dengesi çok iyiydi. 9 gün konaklamadan sonra ayrılmak hiç kolay olmadı. Her şey için sonsuz teşekkürler...

  SUNA ARIKBOĞA - 15 Temmuz 2015, Çarsamba 11:02

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Havuz keyfi harikaydı
  Havuz keyfi harikaydı

  Adeta masal alemi kadar var. Nar ağaçları ve üzüm salkımları arasında mükemmel bir pansiyon. Hele havuzuna ne demeli. Havuzun karşısındaki manzara muhteşem. Palmiye ağaçlarıyla süslenmiş havuz keyfi harikaydı. Havuzdan Toros Dağları ve çam ormanlarını seyretmek benim için ayrı bir keyifti. Olympos Don Kişot Pansiyon, Toros Dağları ve çam ormanları arasında kalmış, dağ ve orman havasının estiği şirin bir yer. Kaldığımız ağaç evler çok temizdi. Her odasında klima var. Çok rahatladım. Tango pratikleriyle yaptığımız danslar harikaydı. Bir daha gitmek istiyorum. O eşsiz cenneti herkese anlatıyorum, bitiremiyorum, harika bir yer. Arkadaşlarımı da götüreceğim oraya.

  adile yetkin - 14 Temmuz 2015, Salı 20:48

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Şehrin gürültüsünden uzak
  Şehrin gürültüsünden uzak

  Şehrin gürültüsünden uzak; nar ağaçları, üzüm salkımları, dağ manzarası eşliğinde kafa dinlediğimiz bir yer Olympos Don Kişot Pansiyon. Güler yüzlü personeliyle kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz, tüm çalışanların uğurlamasıyla ayrıldığımız bu doğa harikası yerde kendimizi evimizde gibi hissettirdikleri için tüm Olympos Don Kişot Pansiyon çalışanlara sonsuz teşekkürler. 8 günlük bir konaklamadan sonra ayrılmanın hiç kolay olmadığını ve tekrar geleceğimizi biliniz. Her şey için teşekkürler...

  Fikriye De - 14 Temmuz 2015, Salı 15:40

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Gerçekten inanılmazdı
  Gerçekten inanılmazdı

  Adım attığım andan itibaren kendimi ait hissettiğim, insanı huzura çeken bir ruhu olan canlı bir mekan burası. Olimpos'ta böylesine geniş doğanın ve nar ağaçlarının içinde tertemiz ağaç evlerde kalmak, havuza girebilmek, hem de bu fiyata gerçekten inanılmazdı. Kahvaltıları, anne eli değmiş lezzetli akşam yemekleri, samimiyetleri, güler yüzleri, hoş sohbetleri ile kendimi böyle huzurlu ve mutlu hissetmemi sağladıkları için çalışanlarına ve tatlı köpek Tango'ya çok teşekkür ediyorum. İlk fırsatta yine geleceğim. Kendinizden bile uzaklaşıp huzurlu ve çok keyifli bir tatil istiyorsanız Olympos Don Kişot Pansiyon'u gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

  Lütfiye Güneş SU - 14 Temmuz 2015, Salı 15:25

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Evimdeymişim gibi hissettim
  Evimdeymişim gibi hissettim

  İlk günden ayrılacağım güne kadar kendi evimdeymişim gibi hissettim. Olympos Don Kişot Pansiyon'da daha ilk günlerimiz de o kadar keyifli ve güzeldi ki, sanki aylarca Olympos Don Kişot Pansiyon'da kalıyormuşum gibi hissettim. Ve ayrılacağımız günde de, ‘hadi ya bitti mi' duygusunu yaşadık... Bir de plaja gittiğimiz rengarenk boyanmış şirin aracı unutmayacağım. Teşekkürler Olympos Don Kişot Pansiyon...

  ilhami çiftçi - 14 Temmuz 2015, Salı 14:45

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Kesinlikle harika bir yer
  Kesinlikle harika bir yer

  Kesinlikle harika bir yer. Fiyatına aldanıp kötü müdür diye düşünmeyin. Aile sıcaklığı, ortamı, güler yüz her şey müsmükemmel.

  merve aydoğdu - 12 Temmuz 2015, Pazar 13:23

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Mükemmel ötesi bir yer
  Mükemmel ötesi bir yer

  Mükemmel ötesi bir yer. Gelmeden önce kafamda düşünceler vardı, bu kadar ucuz olan bir yer ne kadar güzel olabilir diye ama hiç alakası yokmuş. Bin pişman oldum, sanki özel villamın bahçesinde havuza girdim, gece kendi evimde konakladım. Yemekler de o kadar lezzetli ki, anne yemeği gibi. Çalışanlar o kadar güzel ve iyi davrandı ki, bir kere geldiğim için pişman olmadım. Hepsine çok çok teşekkürler ve herkesin bir kere olsun burayı görmesini isterim... Tabi Susam'ı da unutmamak lazım. O da tatilinize renk katacak çok akıllı bir Golden. :)

  Sukru - 5 Temmuz 2015, Pazar 15:37

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Doğallık, orjiinallik, huzur :)
  Doğallık, orjiinallik, huzur :)

  Gelip gelmemekte çok kararsızdım. Arkadaşlarımın ısrarı ile geldim ama çok çok memnun kaldım. Kesinlikle çok huzur dolu bir ortam. Herkese hitap eden bir düzen sergilenmiş. Müşteri memnuniyeti kesinlikle 10 numara. :) Sabah kahvaltıları ve akşam yemeği çok güzeldi, özellikle ana yemek gelmeden gelen mezelere bayıldık diyebiliriz. Güler yüzle karşılandık ve isteklerimiz ellerinden geldiğince yerine getirilmeye çalışıldı. Biz çok teşekkür ediyoruz. Kesinlikle bizim eğlenmemiz için Olympos Don Kişot Pansiyon olarak bize bütün imkanları sundular. Herkese tavsiye ederim, pişman olmazsınız. :)

  Mert Sevay - 1 Haziran 2015, Pazartesi 00:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Aile sıcaklığı hissettik
  Aile sıcaklığı hissettik

  Geçen hafta kardeşlerimle oradaydık. Aile sıcaklığı hissettik. Kahvaltı ve yemekler de gayet lezzetliydi. Keyifli bir hafta geçirdik ve haziran da yine gidiyorum aynı yere, bu kez daha uzun kalacağım. :) İşletmecilere teşekkürlerimle…

  ilknur imrek - 30 Mayıs 2015, Cumartesi 16:35

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Havuzu mükemmel
  Havuzu mükemmel

  Tatil yapmak istediğinizde aklınıza gelen tek yer. Doğası, evleri, havuzu mükemmel. Çalışanları güler yüzlü.

  Nuray Burkay - 22 Mayıs 2015, Cuma 10:46

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Konforu kesinlikle muhteşem
  Konforu kesinlikle muhteşem

  Çok beğendim. Çalışanlar, hizmetleri, yemekleri ve konforu kesinlikle muhteşem. Pansiyonun köpeği Tango da görülmeye değer. Tekrar gitmek için sabırsızlanıyorum.

  Seher pişkin - 9 Nisan 2015, Perşembe 12:56

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Personeli çok çok iyi
  Personeli çok çok iyi

  Daha iyi karşılanamazdık herhalde. Kesinlikle tavsiye ederim. Personeli çok çok iyi. Tavsiye ederim.

  Furkan bedir - 2 Nisan 2015, Perşembe 11:05

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Personeli kesinlikle mükemmel
  Personeli kesinlikle mükemmel

  Yemekleri, odaları ve personeli kesinlikle mükemmel. Çok güzel karşılandık, ağırlandık, tadı damağımızda kaldı. En yakın zamanda tekrar gitmeyi düşünüyoruz. O günü sabırsızlıkla bekliyorum.

  Mirac yavuz - 9 Mart 2015, Pazartesi 02:56

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 10 üzerinden 10
  10 üzerinden 10

  Servis, kahvaltı, mükemmel ilgi, alaka, 10 üzerinden 10. Ailenizle, arkadaşınızla gelebileceğiniz huzurlu bir ortam.

  Bora Tolongüç - 8 Mart 2015, Pazar 12:14

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Güler yüzlü personel
  Güler yüzlü personel

  Nar çiçekleri, huzurlu havuz başı, güler yüzlü personel…

  hakan gonul - 6 Mart 2015, Cuma 17:04

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Huzurlu ortam
  Huzurlu ortam

  Mekan çok güzel. Havuzu, müzikler ve özellikle de Gül Hanım'ın yemekleri süper. Kesinlikle bu tarafa yolu düşenlerin uğraması gerek. Selami Bey, Çetin Bey ve Büşra Hanım'ın güler yüzü ve aileden biri gibi. Huzurlu ortam.

  omer hasim yurdadog - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 21:02

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Herkese tavsiye ederiz
  Herkese tavsiye ederiz

  Muhteşem. Yemekleri, ilgi, alaka süper. Selami Bey, çetin Bey, Gül Hanım ve minik Büşra'nın güler yüzleri ile müthiş bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye ederiz.

  inci bingol - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 20:44

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Bu fiyata bu hizmet mükemmel
  Bu fiyata bu hizmet mükemmel

  Güler yüzlü personeli ve Gül Hanım'ın muhteşem yemekleri ile 10 numara bir yer. Bu fiyata bu hizmet mükemmel. Artık tatildeki tek adresimiz.

  omer hasim yurdadog - 19 Ağustos 2014, Salı 14:27

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Kusursuz bir mekan
  Kusursuz bir mekan

  Harika bir pansiyon. Yemekleri, kocaman havuzu ve güler yüzlü personeli ile kusursuz bir mekan. :)

  Fatih Karakurt - 12 Ağustos 2014, Salı 22:34

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Bu fiyata bu hizmet mükemmel
  Bu fiyata bu hizmet mükemmel

  Doğa ile iç içe, tertemiz bir havuz, yemekleri harika, açık büfe, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili, bu fiyata bu hizmet mükemmel.

  Mustafa Ertunç - 12 Ağustos 2014, Salı 22:29

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Gül gibi pansiyon
  Gül gibi pansiyon

  Harika bir pansiyon, gül gibi bir Gül Hanım var. :) Bence herkes gelmeli...

  hanife bacak - 15 Haziran 2014, Pazar 09:41

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10 Başarılı, Olimposa yeni bir soluk gelmiş
  Başarılı, Olimposa yeni bir soluk gelmiş

  Mekan, mekan işletmesi, yemekleri şahaneydi. Beklentimizin çok daha üstünde rahat ve ferah bir tatil oldu. Teşekkür ederiz...

  Elvan Doğan - 3 Temmuz 2013, Çarsamba 21:37

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Sheriff Pansiyon, her yaprağı tarih kokan, yeşil vadide doğal kokuyla bütünleşmiş bungalovları ve ağaç evleriyle tarihi M.Ö. 2. yüzyıla dayanan bir kültürel mirasın içinde, Akdeniz'e yol açan iki tarafı dağlarla çevrili bir vadide kurulmuştur.

   Pansiyon, içinde duş, tuvalet ve kliması olan bungalov ve ağaç evlerden ve tüm pansiyona hizmet veren ahşap restorandan oluşmaktadır. Özgün ahşap barı, ateş başı sohbetleri ve her geceye farklı bir renk katan gösteri ve konserleriyle misafirlere eşsiz Olimpos geceleri sunmaktadır.

   Sheriff Pansiyon, güler yüzlü personeli ve pek tabi nam-ı diyar Şerifi ile yılın 365 günü hizmetinizdedir.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Plaj
   • Toplantı Odası
   • TV Odası
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Dağ Manzarası
   • Emanet Kasa
   • Internet
   • Konferans Salonu
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Çalışma Masası
   • Havlu
   • Internet
   • Kasa
   • Klima
   • Tuvalet
   Aktiviteler
   • Animasyon
   • Canlı Müzik
   • Dart
   • Disko
   • Masa Tenisi
   • Sinema

   Tesis için 56 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   10 Mükemmel ötesi bir yer
   Mükemmel ötesi bir yer

   Mükemmel ötesi bir yer. Hem sahipleri, hem çalışanları çok temiz, yemekleri harika.

   FERHAT SARISAKALOGLU - 18 Temmuz 2015, Cumartesi 18:59

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Samimi şekilde ağırladılar
   Samimi şekilde ağırladılar

   3 gün boyunca en güzel ve samimi şekilde ağırladılar bizi. Her şey için çok teşekkürler.

   Dila Çelik - 30 Kasım 2014, Pazar 16:51

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Huzurlu ve keyifli tatil
   Huzurlu ve keyifli tatil

   Sheriff Pansiyon çalışanları 4 günlük tatilimizde bana ve arkadaşlarıma güzel, huzurlu ve keyifli bir tatil yaşattığınız için size çok teşekkür ederim. Lezzetli yemekler ve sıcak ortamdan dolayı sizlere çok teşekkürler görüşmek üzere.

   burcu yaman - 12 Temmuz 2014, Cumartesi 12:24

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Sevdik sizi
   Sevdik sizi

   Sheriff Pansiyon bizim için çok önemli bir yer. Artık 6 gün 6 gece burada en iyi şekilde ağırlandık ve evim gibi oldu. Çalışan herkese çok teşekkür ederiz. Size olan sevgimizi anlatamayız, sadece seneye görüşmek üzere teşekkür ederiz, her şey için. Tokatlılar

   yasemın pınar - 25 Haziran 2014, Çarsamba 13:06

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tutkulu bir tatil
   Tutkulu bir tatil

   Kuzenim ve arkadaşımla ilk Olimpos'a gelişimizdi ve Sheriff Pansiyon yemekleri ve personelin ilgisi harika idi ve bize dolu dolu 4 gün güzel bir tatil geçirttikleri için çalışan herkese teşekkürler, seneye görüşmek üzere.

   yasemın pınar - 25 Haziran 2014, Çarsamba 12:58

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper bir yerde süper bir tesis
   Süper bir yerde süper bir tesis

   3 yıldır aralıksız gidiyorum. Her gidişimizde grubumuz daha kalabalık oluyor. Bizim anlattıklarımıza inanamayanlar bir yıl sonra bizimle geliyorlar, beni en çok memnun eden gelen arkadaşlarımında ortamdan ve hizmetten memnun kalması, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim, yöneticisinden personeline hepsi süper insanlar kendimi evimde hissediyorum. Hepsine bu dostane yöneticiliklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bursa -R.Civan

   ruşen civan - 14 Haziran 2014, Cumartesi 15:06

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 İlkbahar tatilimiz
   İlkbahar tatilimiz

   Dünyanın birçok ülkesinde çok değişik ve güzel tatil beldelerinde bulunduk. Sheriff Pansiyon kadar bizlere huzur veren, kendimizi rahat hissettiğimiz bir yer olmadı. Olimpos Sheriff Pansiyon'da ilkbaharın bu kadar güzel olduğunu hiç tahmin etmemiştim, güler yüzlü personeli ve tabiki kahvaltı sofrası, akşam mangal keyfi ve rakısı bir başka. Mutlaka gidip görmek ve o atmosferi yaşamak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Mükemmel bir yer Sheriff Pansiyon çalışanlarına teşekkürler, görüşmek üzere. Gaziantepli.

   levent erel - 22 Mayıs 2014, Perşembe 15:24

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 İlkbahar tatili
   İlkbahar tatili

   Olimpos'un dağlarına kurulmuş nadide ve güzel bir mekan, burada 3 gece kaldık, tam da ilkbahar ayında ve portakal çiçeklerinin etrafa saçtıkları güzel koku, arıların çiçeklerden bal alması, kuşların sesi ve yazamadığım birçok şey, tek kelime ile harika bir mekan bence gidin ve memnun kalırsınız. Güzel yemekleri, müzikleri ve samimiyetiyle, güler yüzlü elemanları ile harika bir tatil geçireceksiniz.

   hande zengin - 14 Mayıs 2014, Çarsamba 14:46

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Mükemmellik budur!
   Mükemmellik budur!

   Rüya gibi bir tatil geçirdik, doğası, ağaç evleri yemekleri her şey harikaydı. Ben çok araştırdım ve size tavsiyem boşuna yormayın kendinizi, buradan güzelini bulamayacaksınız.

   tolga öz - 6 Mayıs 2014, Salı 17:17

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 ODalar bitişik değil ve içi temiz
   ODalar bitişik değil ve içi temiz

   Olimpos'a ilk defa geliyorum, 2 gün kalmak için geldim ama Sheriff Pansiyon'daki keyifli ortamı görünce tatilimi uzattım. Öncelikle odalar bitişik değil ve içi geniş, ferah temiz, bahçedeki sedirlerde oturmanın keyfi ise bir başka. Yemekler de lezzetli. Diğerlerini bilmiyorum ama Sheriff Pansiyon'da her şey mükemmel diyebilirim.

   Tahsin Türe - 9 Nisan 2012, Pazartesi 15:25

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Her şey harikaydı
   Her şey harikaydı

   Yemek, müzik, odalar hepsi harikaydı ama en önemlisi personelin sıcaklığı. Biz harika vakit geçirdik. Bundan sonra Olimpos'a gidersek üstüne para verseler başka yerde asla kalmayız.

   Özlem Avcı Turna - 1 Ekim 2013, Salı 16:46

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Sheriff'in mekanı
   Sheriff'in mekanı

   Olimpos'un en mükemmel tesisidir. Bozulmayan tek mekan. Diğerlerinden çok farklı. Tavsiye ederim.

   barış - 28 Eylül 2013, Cumartesi 22:26

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Doğanın güzelliği
   Doğanın güzelliği

   İnternetten ne kadar araştırsak da tecrübe etmeden Sheriff'in bu kadar güzel bir mekan olduğunu tahmin bile edemezdim. Beklentilerimin fazlasıyla üzerine çıkmayı başaran bir mekan. Yemekleri ve müzikleri, ayrıca çalışan güler yüzlü personeli keyfimize keyif kattı. En yakın zamanda yine gideceğim. Git, gör, yaşa, hisset...

   elif ortak - 28 Eylül 2013, Cumartesi 11:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Sheriff'in mekanı
   Sheriff'in mekanı

   Buranın müzikleri bir harika dostlar! İlk Olimpos deneyimi, ilk Sheriff Pansiyon konaklaması, ilk izlenim mi? Bence harika. Geldim, dinlendim, huzur buldum, en önemlisi logoterapiyi sayende gördüm. Sheriff Pansiyon çalışanlarına güzel hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Olympos ruhu en iyi Sheriff'te, git ve gör. Harika.

   ahmet bacaksız - 11 Eylül 2013, Çarsamba 19:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Müzikler süper
   Müzikler süper

   Her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz tatilimizi Olimpos' ta Sheriff Pansiyon'da geçirdik. Olimpos bizim köyümüz, Sheriff Pansiyon da ikinci evimiz oldu artık. Her zamanki gibi güzel bir tatil geçirdik. Bu yıl Sheriff Pansiyon'un bahçesi daha da güzel olmuş yemyeşil. Yemekler çok güzel, elemanlar 10 numara, ortam süper, Sheriff Pansiyon'u diğerlerinden ayıran en önemli unsur tabiki sahibi Halil Abi'nin bozulmayan kişiliği ve babacanlığıdır. Ona ayrıca çok teşekür ediyorum. Böyle bir mekan yaratıp bizi her yıl ağırladığı için. Ayrıca müzikler süper.

   halim34@hotmail.com - 21 Ağustos 2013, Çarsamba 17:52

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 15 yıldır harikasınız
   15 yıldır harikasınız

   Her yıl Olimpos bozuldu, artık gelinmez.denilip 15 senedir her yazını burada geçiren insanlara selam olsun. Olympos ve Sheriff Pansiyon bir harika, fazla söze gerek yok, yine Olimpos, yine Sheriff Pansiyon. Emeği geçenlere teşekürler, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

   mehmet-06@hotmail.com - 15 Ağustos 2013, Perşembe 18:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Olimpos'taki evimiz
   Olimpos'taki evimiz

   Olimpos'ta birçok mekanda kaldım. İki yıldır Sheriff Pansiyon'da kalıyorum. Bu yıl da Temmuz ayında bir hafta eşimle birlikte kaldım, Ramazan ayı olmasına ramen Sheriff Pansiyon'da zor yer buldum. İnanın insan bu mekanda kendini evinde gibi hissediyor yemekleri, ortamı, bahçesi ve çardakları muhteşem. Müzik seçimi süper, çalışanlar çok iyi, belli ki Sheriff Pansiyon bu işi biliyor. Teşekkürler Sheriff Pansiyon Aailesi ve çalışanları, Allah gülen yüzünüzü eksik etmesin.

   mutlu_yavuzer@hotmail.com - 13 Ağustos 2013, Salı 17:58

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harika
   Harika

   Her şey çok güzeldi, her şey için teşekkürler. Geçirdiğim en iyi tatili Sheriff Pansiyon'da geçirdim.

   deniz nadir - 11 Ağustos 2013, Pazar 20:14

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 İkinci evim
   İkinci evim

   Sheriff Pansiyon, kendimi iyi hissettiğim, huzur bulduğum, keyif aldığım ender yerlerden biri. Konforlu, temiz ve harikulade atmosferiyle 16 yıldır vazgeçemediğim mekan. Ayrıca yemekleri de muhteşem!

   Ayhan Özdemir - 7 Ağustos 2013, Çarsamba 14:19

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper mekan
   Süper mekan

   Olimpos'a ve Sheriff Pansiyon'a eskiden tek başıma gelirdim. Daha sonra sevgilim ile daha sonra sevgili eşim, şimdi de çocuğumla geliyorum. Olimpos'un en otantik değişmeyen mekanıdır. Yemekleri, odaları, bahçesi ve müzikleri süper.

   turgut- aysun - çınar - 6 Ağustos 2013, Salı 22:45

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper
   Süper

   Arkadaşlar, Olimpos denince Sheriff Pansiyon süper bir mekan. Herkese tavsiye ediyorum...

   mustafa- selin - 6 Ağustos 2013, Salı 16:40

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Çok keyifli tatildi
   Çok keyifli tatildi

   5 gün diye geldik, başka yerleri gezip görecektik. Öyle güzel geçirdik günleri,12 gündür gidemedik evimize. Çok temiz, çok lezzetli, çok huzurlu zamanlar geçirdik. Seneye tekrar buradayız. Çok teşekkürler sevgili Sheriff Pansiyon ve çalışanları.

   elif sönmez - 2 Ağustos 2013, Cuma 20:54

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Mükemmel tatil
   Mükemmel tatil

   Her şey çok güzeldi, mükemmeldi. Herkese tavsiye ediyorum. Umarım hep böyle kalır Sheriff Pansiyon.

   ilhan çimen - 1 Ağustos 2013, Perşembe 21:19

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Süper bir tatil
   Süper bir tatil

   Bu yıl ki tatilimi arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Olimpos Sheriff Pansiyon'da yaptım. Her şey çok güzeldi; yemekleri, odalar, bahçesi, personel çok iyi, müzikler çok çok iyi. Ben de arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Her şey için çooook teşekkürler. Hep böyle kalın.

   ahmet aslan - 31 Temmuz 2013, Çarsamba 11:28

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Mükemmel bir tatil
   Mükemmel bir tatil

   Halil Abi'nin yeri. Olimpos'un en baba, en mükemmel yeridir. Herkese tavsiye ederim. Özellikle çardaklarında müzik dinlemek başka güzel.

   selma özcan - 31 Temmuz 2013, Çarsamba 09:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tatilin tarifi Sheriff Pansiyon
   Tatilin tarifi Sheriff Pansiyon

   İstanbul'un keşmekeşi, berbat havası ve bitmek bilmeyen trafiğinden sonra dünyadaki cennet Olympos'u en güzel anlatan pansiyon. 1 kere gelince sene içinde bile sürekli kaçmak ve kendimi bulmak için geldiğim yegane yer. Gidin görün ve kalın derim ben.

   pınar koçak - 30 Temmuz 2013, Salı 18:26

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Böyle tatilim hiç olmadı
   Böyle tatilim hiç olmadı

   Tek kelime ile ''mükemmel'' bir pansiyon. Güler yüz, lezzetli yemekler ve harika odalar! Kendi evimdeymişim hissini uyandırdı. Olimpos demek Sheriff Pansiyon demek artık bende! Bir mekanda her şey mi kusursuz olur? O ne lezletli yemekti öyle. O ne huzurlu bir ortamdı. Personel bu kadar mı güler yüzlü olur. Hele müzikler bizi uçurdu. Deniz, güneş ve Sheriff'in sedirleri bu muhteşem üçlü... Ben tatil yerimi buldum. Sherif Pansiyon 10 numara 5 yıldız.

   necati soylu - 29 Temmuz 2013, Pazartesi 21:43

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Her şey çok güzeldi
   Her şey çok güzeldi

   Yıllardır Olimpos'a gelirim, Olympos'un kötü anlamda değişmeyen tek mekanıdır Sheriff Pansiyon. Özellikle ortamı, müzikleri, yemekleri, çalışanları. Çardakları ve bahçesi kelimenin son anlamı ile mükemmel bir yer. Özellikle sahibi Halil Bey'e, çalışanlarına bizlere bu güzellikleri yaşattığınız için sonsuz teşekürler.

   mehmet kale - 28 Temmuz 2013, Pazar 19:52

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tatilin tarifi Sheriff Pansiyon
   Tatilin tarifi Sheriff Pansiyon

   İlk geldiğim 97 yılından bu yana samimi çizgisini hiç kaybetmeyip ve üzerine eklemiş bir pansiyon Sheriff. Huzur verici ortamı, nefis yemekleri ve hayran kaldığım müzik arşiviyle muhteşem bir tatildi. Üstelik personelin güler yüzü ve nefis kokteylleri cabası. Olimpos'un tek geçtiğim pansiyonu. Şaşırıp da başka pansiyonu denemeyin.

   eray yurtseven - 28 Temmuz 2013, Pazar 17:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Olimpos'un en güzel mekanı Sheriff
   Olimpos'un en güzel mekanı Sheriff

   Tarihi ve güzel doğasıyla bize eşsiz bir tatil yaşamak için geldiğimiz bu güzel Olimpos'ta kalmak için ilk girdiğimiz konaklama yeri olan Sheriff Pansiyon'a girdiğimizde oda fiyatı ve odayı gördükten sonra ve güler yüzlü elemanları, sahibi Halil Bey ve eşi ile tanıştık. Kalmaya karar verdik. Kaldığımız 3 gün içerisinde yemekleri bir harika. Ayrıca Halil Bey ve eşi Fatma Hanım, güler yüzlü personeline bizlere güzel, kısa da olsa 3 günlük tatil yaşattıkları için teşekkür ederiz . İnşallah seneye yine görüşmek üzere hoşçakalın. Tatil için Olimpos'a giderseniz mutlaka ama mutlaka Sheriff Pansiyon'u tercih ediniz.

   ömer kara - 19 Haziran 2013, Çarsamba 17:12

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Güzel değil harika
   Güzel değil harika

   Olimpos'un içinde yer alan bu pansiyona (bana göre otel olabilecek kaliteli nitelikte) internette okuduğumuz yorumlar ve fotoğraflar sayesinde geldik. Bizi güzel bir tatil beklediğine inanıyor ancak bu kadarını da beklemiyorduk doğrusu. Adeta bir cennete geldik dedim kapıdan içeri girdiğim an. Resimlerde gördüğünüzden 10 kat daha güzeliyle karşılaştık. Yemeklerin lezzeti, Özer Bey'in çaldığı müziklerin şahaneliği, odaların şirinliği, bahçede yakılan tütsülerin kokusu güzelliğine güzellik katıyor... 2 gün kalmak için geldik ancak sanırım tatilimizi uzatacağız. Şu an Olimpos Sheriff Pansiyon'dayım. Tercih edebilirsiniz demiyorum, şiddetle tavsiye ediyorumm.

   gizem kayserili - 14 Haziran 2013, Cuma 14:07

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tatilin tek adresi
   Tatilin tek adresi

   Dünyada görülmesi gereken yerlerden bir tanesi Olimpos ve konaklamanın tek adresi Sheriff Pansiyon. Çalışanları, yemekleri, odaları, hepsi birbirinden şahane. Evimden farksız bir ortam vardı. Benim için tatilimin bittiğinde gitmek istemediğim yerlerden bir yerdi Sheriff.

   Selda Can - 16 Mayıs 2013, Perşembe 12:55

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Ne arasan Sheriff Pansiyon'da
   Ne arasan Sheriff Pansiyon'da

   Her yıl gidiyorum. Aradığım her şey orada var. `Olimpos'ta tek tercihim Sheriff Pansiyon. Özellikle portakal çiçekleri açarken orada olmak gerek.

   hakan cetinturk - 15 Mayıs 2013, Çarsamba 21:24

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Keşke her anımızı orada geçirsek
   Keşke her anımızı orada geçirsek

   Sayın Sheriff ailesi ve çalışanları, Olimpos'un doğallığına doğallık katan insanlar... Sizleri seviyoruz. Mönü, müzik (sevgili Özer Bey'e sevgiler), portakal ağaçları içinde, bungalovlar, bol oksijen, huzur ve keyif yıldızınız... Bizi buraya çeken, güzellikleri yaşatan yegane özellikler. Ayrıca çalışanlarınızın samimiyeti ve sevgi dolu oluşu çok özel. Sayın Sheriff onların emeklerini görünüz lütfen. :) Sevgi ve dostlukla kalın.

   Hüseyin BULUTOĞLU - 15 Mayıs 2013, Çarsamba 19:43

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Harika
   Harika

   Sheriff Pansiyon, tekrar geleceğiz. Doğa ile iç içe, servis kalitesiyle, yemekleriyle kalbimizi fethettiniz. :) Sheriff Bar'ın müziklerini de es geçmemek lazım. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere...

   Derin Mavi - 15 Mayıs 2013, Çarsamba 19:15

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Keşke her anımızı orada geçirsek
   Keşke her anımızı orada geçirsek

   Gerçekten 35 senelik hayatımın en güzel 10 gününü Sheriff'te gecçrdim diyebilirim. Her şeyden önce hizmet. Güler yüzlü çalışanları, harika odaları ve pek tabi babacan sahibi aynı zamanda da Olimpos'un muhtarı Halil Abim bu pansiyonun en güzel pansiyon kılan sebeplerden biri. Tekrar, tekrar ve tekrar Sheriff Pansiyon oradan kalkmadığı sürece ben oradayım. :)

   KADİR BALCI - 15 Mayıs 2013, Çarsamba 19:10

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Wonderful
   Wonderful

   The staff was great and helpfull... The food was amazing. Rooms are clean and spacious... We had a great time here. Thank you for great service.

   Jennifer Jones - 5 Ağustos 2012, Pazar 15:53

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Şirin bir mekan
   Şirin bir mekan

   Ben de temmuzda gittim. Çok güzel yer Sheriff Pansiyon. Denizi iyi değil ama kafa dinlemwk için 10 numara bir yer ve çalışanları hepsi efendi, güler yüzlü insanlar.

   ufuk küçükmotor - 30 Temmuz 2012, Pazartesi 12:25

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Çok güzel
   Çok güzel

   2010 yılında Olimpos'ta başka bir pansiyona yer ayırtmıştım. Gittiğimde odanın başka birine verildiğini söylediler ve ilgilenmediler. Şans eseri Sheriff Pansiyon'da yer bulduk. Bizim ilk gidişimizdi ve çok memnun kaldık. 2011'de tekrar hiç düşünmeden Sheriff'e gittik. 2012 Ağustos'ta da tekrar düşünmeden gideceğiz. Çalışanları, hizmeti ve odaları gayet iyi.

   SERHAT GÜRSEL - 26 Temmuz 2012, Perşembe 09:29

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Kafa dinlemek için
   Kafa dinlemek için

   Annemin yemeklerinden bile güzel yemek yedik Hatice Hanım’ın ellerinden, abartmıyorum. :) Güzel bir yer, daha çok kafa dinlemek için gidilebilecek bir yer. Tavsiye edebileceğim aile ortamı olan güzel bir pansiyon.

   MERVE GEZİCİ - 10 Mayıs 2012, Perşembe 18:30

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tatilimiz 6 güne çıktı
   Tatilimiz 6 güne çıktı

   Olympos'a ilk gidişimizdi ve bu sitedeki yorumlar üzerine Sheriff Pansiyon'u seçtik, öncelikle çalışanlarının güler yüzlülüğünden ve yemeklerinden çok memnun kaldık. 2 gün kalmayı planlamıştık fakat tatilimiz 6 güne çıktı, bunda Sheriff Pansiyon'un rahat, temiz ve huzurlu ortamının çok büyük etkisi oldu. Özer Abi'nin çaldığı müzikler her yemek vakti bizi mest ediyordu. :) Denize olan mesafesi de pek fazla değil ki o yürüyüş sırasında antik kent içinde yapacağınız kısa bi yolculuk her seferinde ayrı bi tat veriyor insana... Kısacası Olimpos'a gidin, görün ve konaklayacağınız yer de mutlaka Sheriff Pansiyon olsun. Olcay'ın ateş başındaki keyifli muhabbeti ve Özer Abi'nin harika müzikleri için teşekkürler hepinize sevgiler.. İsimsiz küçük köpekçik seni çok özledik umarım annen eve geri dönmüştür. :) Onur - Name

   onur duman - 6 Ekim 2011, Perşembe 23:20

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Çok güzel bir tatildi
   Çok güzel bir tatildi

   Aslında biz yakınlarımızdan başka pansiyon adlarını duymuştuk ama ben yine araştırmayı yeğledim. Yorumlara bakarak Sheriff Pansiyon'a gittim. Harika bir ortam, çalışanlar güler yüzlü ve sıcakkanlı sadece bir öğün yemeği sevmedim onu da idare ile paylaştım. Konya'ya çok uzak ama gitmeye değer ailenin kalabileceği tek yer bence orada Özer Amca'nın müziklerini değiştirmesi gerekiyor hep klasik müzik çaldı. Seneyi iple çekiyorum. >:)

   HALİL SELÇUKBİRİCİK - 13 Eylül 2011, Salı 14:33

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Tek kelimeyle harika
   Tek kelimeyle harika

   Olympos'a ilk defa geliyorum, 2 gün kalmak için geldim ama Sheriff Pansiyon'daki keyifli ortamı görünce tatilimi uzattım. Öncelikle odalar bitişik değil ve içi geniş, ferah temiz, bahçedeki sedirlerde oturmanın keyfi ise bir başka. Yemekler de lezzetli. Diğerlerini bilmiyorum ama Sheriff Pansiyon'da her şey mükemmel diyebilirim. Olcay Bey'e, Niyazi ve Salih'e ve tüm çalışanlara bu keyif ve huzurlu ortamdan dolayı teşekkür ediyorum.

   mustafa akaya - 19 Ağustos 2011, Cuma 12:56

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Kaliteli bir tatil arayanlara
   Kaliteli bir tatil arayanlara

   Ben geçen sene ağustosta gitmiştim ve gerçekten çok memnun kaldım. Tertemiz bir yer ve hem kafa dinleyecek hem de sohbet edilebilecek nezih bir mekan. Yemekleri de doyurucuydu. Bu yıl eğer kısmetse yine aynı tarihlerde gitmek istiyorum. Özellikle huzurlu bir tatil arayanlara önemle öneririm.

   Timur Yiğit - 18 Mayıs 2011, Çarsamba 01:22

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   6.0 Banu Özulu tarafından...
   Banu Özulu tarafından...

   Çok sevimli bir yer... Hem güneşi görüyor, hem de gölgelik yerleri var. Sedirleri tam uyumalık :) Akşam yemekleri de gayet lezzetli ancak kahvaltısı biraz zayıf. Bence bir iki çeşit bir şeyler koyabilirlerdi; en azından karpuz falan...

   Banu Özulu - 20 Ağustos 2010, Cuma 16:35

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Murat Korkmaz tarafından...
   Murat Korkmaz tarafından...

   Gerçekten güzel bir tesis... Başta personeli olmak üzere, yemekler-ortam vb. her konuda ödediğiniz ücretin tam karşılığını alıyorsunuz. 2 gün önce oradaydım, 2 ay içinde yeniden gideceğim :) Herkese tavsiye ederim. Murat Korkmaz - Bursa

   Murat Korkmaz - 23 Temmuz 2010, Cuma 11:12

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Samet Yılmaz tarafından...
   Samet Yılmaz tarafından...

   Olympos'un en mükemmel yeri bana göre. Göstermiş olduğunuz güleryüze bir kez daha teşekkür ederim....

   Samet Yılmaz - 10 Ocak 2010, Pazar 13:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Ali GÜÇLÜ tarafından...
   Ali GÜÇLÜ tarafından...

   Olymposun en baba yeri Sheriff Pansiyon emeği geçen herkese teşekürler.....

   Ali GÜÇLÜ - 14 Eylül 2009, Pazartesi 12:07

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 Özgür Aykut tarafından...
   Özgür Aykut tarafından...

   Köfte patates, tekila şat, temizlik, tarla, pinpon, roma aroma, cardak portakal agacları, sacbandı, nar agacları, aksam serinliği, rahatlık, samimiyet, güzel yemekler, ritimli gıdıklayan tavuk, bira, kayısı suyu, cardak keyfi, güzel cay, tüm sheriff pansıyon calısanlarına tesekkür ederim.Tekrar görüsmek üzere.....

   Özgür Aykut - 12 Eylül 2009, Cumartesi 15:31

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Seray TERLEMEZOĞLU tarafından...
   Seray TERLEMEZOĞLU tarafından...

   Bana "olympos'a değil, sheriff'e gittim." dedirtebilecek kadar muhteşem mekan. kendinden geçmiş olympos sakinlerinin -hoş, pek sakin değiller ya..- huzurunuzu bozmasına asla izin vermeyecek sevimli tatil yuvası. olympos hakkında okuduklarınıza güvenip, gitmeye karar verirseniz, hiç düşünmeden sheriff'in önünde durmasını isteyin minibüsün. tabii eğer beklentileriniz huzur, eğlence, muhabbet, rahatlık, lezzetli yemekler, iyi müzik ve konfor ise.

   Seray TERLEMEZOĞLU - 8 Eylül 2009, Salı 22:12

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 hilal ova tarafından...
   hilal ova tarafından...

   Sheriff ailesi ve çalışanları olymposun doğallığına doğallık katan güzel insanlar hepinize çok teşekkürler.... ayrıca sheriff pansiyon anlatılmaz yaşanır.....

   hilal ova - 3 Eylül 2009, Perşembe 17:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Özlem&Hilmi  Özge&Mehmet tarafından...
   Özlem&Hilmi Özge&Mehmet tarafından...

   ...Bu tatil bize hiç yetmedi, çok keyifli çok huzurlu bir tatil oldu. Çalışan bütün personel pozitif enerjisi , güler yüzü ve sevgisiyle bizleri buraya bağladı. Özellikle yemekler için çok teşekür ederiz. Sivaslı aşçı abimiz gerçekten nefis yemekler yaptı.Yemek lezzeti denen ve çok az kişide olan el lezzeti gerçekten onda var,tebrikler abicim :) Olimposun en gerçek en kaliteli en temiz en doğal en kalınabilir ve huzur bulunabilir pansiyonu .En kısa zamanda görüşmek üzere! Son olarak en büyük teşekkür sevgili Halil Abimize.

   Özlem&Hilmi Özge&Mehmet - 31 Ağustos 2009, Pazartesi 21:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0 mithat eren tarafından...
   mithat eren tarafından...

   Göstermiş oldugunuz guler yüzden dolayıtüm personele tesekkür ederim.benim için çok hoş bir tatil oldu.uzun bir çalısmanın yorgunlugunu bırakarak dönüyorum.eminim cok kişi bu huzuru yakalayarak ayrılıyordur.tekrar görüşmek dilegiyle.......

   mithat eren - 29 Ağustos 2009, Cumartesi 16:49

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   10 Havva IŞIK Şerife IŞIK tarafından...
   Havva IŞIK Şerife IŞIK tarafından...

   Sevgili Sheriff Ve ekibi Biz iki kardeş tavsiye üzerine geldik burasi için güzel şeyler duymuştuk.Duyduğumuzdan daha güzel olduğunu gördük.İlk önce kafa dinlemek için birebir rahat huzurlu temiz bir ortam.Ayrıca doğal olmasıda bir o kadar güzel.Bir kere olimpos görmeye gezmeye değer bir yer.Ve bu güzel denizi olimposu SHERİFF PASNSİYON da geçirmek daha da güzel.Bir daha ki iznimizde sizlerle görüşmek dileğiyle bizlere sunmuş olduğunuz güzellikler için TEŞEKÜRLER.

   Havva IŞIK Şerife IŞIK - 25 Ağustos 2009, Salı 20:42

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   8.0  fulya pelin yıldırım tarafından...
   fulya pelin yıldırım tarafından...

   Olymposun en güzel pansiyonu herkese tavsiye ederim.

   fulya pelin yıldırım - 25 Ağustos 2009, Salı 20:29

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   6.0 Erman Bingöl tarafından...
   Erman Bingöl tarafından...

   Merhaba acaba buraya daha önceden gidenler fikirlerini paylaşabilirimi veya bilgisi olan önümüzdeki ay gitmeyi düşündüğüm yerlerden biri çünkü kararsız kaldım...

   Erman Bingöl - 29 Temmuz 2009, Çarsamba 12:26

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    Pansiyonumuz Antalya'nın eşsiz tarihi dokusu ve doğasını barındıran Adrasan-Olimpos'tadır.

    Yaz-kış açık olan pansiyonumuz güler yüzlü personeli ve tamamen yenilenmiş konaklama alanları ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır.

    Profesyonel bir hizmet anlayışı ile konaklama, rahat ve temiz bir pansiyonda kalma imkanını sizlere sunuyoruz. Damak tadınıza uygun yiyecek ve içecekler, her gece canlı müzik ile sizlere ekonomik ve kaliteli bir tatil imkanı sunuyoruz.

    Çağdaş medeniyetleri oluşturan kültürlerin tarihi mirasını koruyan Antalya Olimpos'ta konaklamak için eşsiz bir mekandır Zakkum Pansiyon. Pansiyonumuzdaki anlayışımız tamamen sizlerin mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi sağlamak üzerine kurulmuştur.
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Plaj
    • Restaurant
    • TV Odası
    • Ücretsiz Gazete
    • Araç Kiralama
    • Bahçe
    • Bar Cafe
    • Barbekü
    • Berber Kuaför
    • Çamaşırhane
    • Dağ Manzarası
    • Eczane
    • Ek Yatak
    • Emanet Kasa
    • Havaalanı Servisi
    • Internet
    • Jeneratör
    • Market
    • Oda Servisi
    Oda Özellikleri
    • Banyo
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını
    Aktiviteler
    • Banana
    • Binicilik
    • Bisiklet
    • Canlı Müzik
    • Dalgıç Okulu
    • Deniz Bisikleti
    • Disko

    Tesis için 8 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    10 Sahile en yakın pansiyon
    Sahile en yakın pansiyon

    Geçen yıl eşimle birlikte bir hafta kaldık. Çok keyif aldık. Çalışanlar çok samimi, güler yüzlü. En önemli, güzel yanı bence bu. Diğer avantajları: 1. Sahile en yakın pansiyon. 2.Yemekler kendi fırınlarında pişiyor. 3. Kahvaltı ve akşam yemeğinde fırından sofraya sıcacık ekmekler geliyor, ona bayılıyorum. 4. 24 saat ücretsiz çay. 5. Sessiz, sakin bir pansiyon, tam dinlenmelik. 6. Güvenilir olması, hemen karşısında jandarma var. Dezavantajları: 1. Kahvaltı tabağı daha zengin olabilir. 2. Masa tenisi, dart, satranç gibi oyunlar olsa harika olur bence. Hem eğleneyim, hem dinleneyim, hem denize yakın olayım, hem lezzetli yemeklerle doyayım diyorsanız burası tam size göre. Herkese iyi tatiller.

    osman - 1 Temmuz 2015, Çarsamba 13:27

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    8.0 Yemekleri ve hizmeti süper
    Yemekleri ve hizmeti süper

    Harika bir yer. Olimpos'un en güzel yeri. Yemekleri ve hizmeti süper. Kesinlikle tavsiye ederim.

    suzan - 24 Haziran 2015, Çarsamba 19:10

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Cana yakın personel
    Cana yakın personel

    Her yıl gidiyorum, inanılmaz güzel bir yer. Cana yakın personel…

    NALAN TUNCER - 3 Mayıs 2015, Pazar 23:59

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Burası harika bir yer
    Burası harika bir yer

    Daha önce Olimpos'a gelmediğimiz için farklı bir pansiyonda kaldık fakat burası yemekleriyle, güler yüzüyle ve ören yerine yakinliğiyle harika bir yer. Hayatımda hiçbir yerde bu kadar güzel patlıcan kebabı yememiştim. Bir dahaki gelişimizde ilk tercihim olacak.

    Didem Kırpat - 30 Haziran 2014, Pazartesi 18:55

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Mükemmel
    Mükemmel

    Mükemmelin ötesinde.

    Zakkum Pansiyon - 29 Mayıs 2014, Perşembe 14:00

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Nehir manzarası harika
    Nehir manzarası harika

    Nehir manzarasıyla kahvaltı huzuru yaşatıyor adeta, çok sıcak ve güzel bir yer.

    Burcu B. - 5 Eylül 2013, Perşembe 10:06

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Çok cici bir tesis
    Çok cici bir tesis

    Otel gayet güzel ve çok cici bir yer.

    Gulsah S. - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 19:15

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    10 Kendinizi evinizde hissedin
    Kendinizi evinizde hissedin

    Ortam inanılmaz sıcak. Kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

    Tayfun D. - 3 Ağustos 2013, Cumartesi 12:12

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Kalabalık ve gürültülü tatil merkezlerinden sıkıldınız. Küçük ve şirin bir tatil beldesinde sukuneti arıyorsunuz...

     Bir doğa aşığısınız... Sizin için dinlence, Olimpos'un zenginliklerini keşfetmek ve doğayla baş başa kalmak... Olimpos'u size anlattılar ve beğendiniz. Ama hiç gitmediniz ve merak etmeye başladınız...

     Alternatif spora meraklısınız. Tatil ile sporu bir araya getirip hem doğayla kucaklaşmak, hem de dinlenmek istiyorsunuz... Sizin zaten bir ayağınız Olimpos'tadır. Ama artık farklı bir konaklama arıyorsunuz...

     İşte bu nedenlerle biz sizi, Olimpos'un en şirin mekanı olan DIVASA BUNGALOWS'da ağırlamak istiyoruz...

     Divasa Bungalows'un tümüyle ev yapımı özel ev yemeklerinin tadını alan konuklarımız başka bir yer aramıyorlar.

     Ev sıcaklığında güzel bir müzik ve sohbet eşliğindeki yemek keyfi, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürüyor...
     • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Mayıs 2015 - 15 Kasım 2014
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Plaj
     • Restaurant
     • Sigara İçilmeyen Oda
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Bahçe
     • Bar Cafe
     • Barbekü
     • Çamaşırhane
     • Dağ Manzarası
     • Emanet Kasa
     • Internet
     • Jeneratör
     • Oda Servisi
     Oda Özellikleri
     • Banyo
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Klima
     • Oda Temizlik
     • Tuvalet
     Aktiviteler
     • Canlı Müzik

     Tesis için 67 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     10 Mükemmel hizmet
     Mükemmel hizmet

     Bir yıl önce tedirgin olarak gittim. Keşke tatil bitmese dedim. Mükemmel bir yer. Mükemmel hizmet. Hele akşamları canlı müziği ve eğlencesi, mükemmel bir ortam. Sayın Divasa Hotel yönetimi, seneye yazın yerimi ayarlayın. 10 gün ordayım.

     Sudi ATA - 2 Temmuz 2015, Perşembe 22:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Yemeklerinden memnun kalmadık
     Yemeklerinden memnun kalmadık

     Çok kötü bir yer, sakın kalmayın. Yemekler çok kötü. İçinden kıl çıkıyor ve eşim zehirlendi. Tatilimizi yediler resmen. Fiyatlar sürekli değişti ve türkü barın ortasında gibisiniz.

     Semra gündoğmuş - 3 Ağustos 2014, Pazar 18:00

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Olimpos'ta kalınacak tek yer
     Olimpos'ta kalınacak tek yer

     Kesinlikle mükemmel bir ekibi ve temizliği olan bir mekan, zaten canlı müzik ve güler yüz her şeyi bitiriyor. Bütün mekanları gezdim, Olimpos'ta kalınacak tek yer.

     Ercan tuzer - 31 Temmuz 2014, Perşembe 21:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Tavsiye etmiyorum
     Tavsiye etmiyorum

     Bu okuduğum yorumlara istinaden gittim ama pişman oldum desem yeridir. İlk odaya girdiğimde “'evet temizmiş”' dedim ki zaten bu yıl acilmiş, temizliği ondanmış. 5 gün kaldım ama bir kere oda temizliği yapılmadı. Çok amatörce işletilen bir tesis olmuş. Uykuyu buraya gidiyorsanız unutacaksınız zaten, ses yalıtımı yok. Biri yürüdüğü zaman yatak sallanıyor. Sesler sanki ayni odadaymışsınız gibi duyuluyor. Yemekler lezzetsiz, yemek esnasında suyu bile parayla alıyorsunuz. Hem de self servis şeklinde. Hiç bir ikram yok, personel ilgisiz. Her şeyi göz ardı edebilirim ama bunu edemem. Sadece bu olsaydı tüm bu olumsuzlukları göz ardı edebilirdim ama o da yoktu. Kısacası bir kez daha düşünün derim.

     Haydar suru - 30 Temmuz 2014, Çarsamba 22:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her şey fazlasıyla var
     Her şey fazlasıyla var

     İlk defa gittim ve çok memnun kaldım. Odaları çok temiz ve güzel, personel ekibi güler yüzlü ve her konuda yardımcı oluyorlar. Sabah kahvaltısı, akşam yemeği, menüleri zengin ve güzel. Canlı müziği var yani olması gereken her şey fazlasıyla var. Arkadaş çevreme tavsiye ettim ve bir dahaki sefere hiç düşünmeden gideceğim yer Divasa Hotel. Teşekkürler.

     okan yalvac - 24 Temmuz 2014, Perşembe 03:39

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzurlu bir tatildi
     Huzurlu bir tatildi

     Olimpos hep gitmek istediğim fakat ertelediğim bir yerdi. Tek bayan olarak her mekanda kalınmıyor, özellikle ben çok tereddütle gittim. Ahşap evler hakkında bilgim yoktu, genelde öğretmenevi tercihim fakat otelin daha kapısından girerken ciddiyet ve bir o kadar sıcak ve samimi bir ilgiyle karşılandım, 5 gün huzurlu ve mutlu bir tatil geçirdim. Otel sahibi Nazım Bey'e ve sevgili eşine, müdire Duygu Hanım ve tabiki evin en küçüğü Yiğit'e, otel personeline çok teşekkür ederim! Odaların temizliği mükemmel. Lezzetli ve sağlıklı yemek yemek, huzurlu tatil yapmak ve güzel bir denizde yüzmek isteyenlere uygun bir aile ortamı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. İlgi alakanız ve güler yüzünüz için Divasa Hotel ailesine teşekkür ediyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere...

     Cevriye - 24 Temmuz 2014, Perşembe 02:40

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel
     Mükemmel

     Tamamıyla yenilenmiş, mükemmel bir tesis olmuş. Çalışanları, yemekleri ve oda konforu mükemmel. Bütün çalışanlara ilgililerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mükemmel bir tatil geçirdik.

     Huseyin YASLAN - 17 Temmuz 2014, Perşembe 20:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Hayal ettiğinizden daha kötü
     Hayal ettiğinizden daha kötü

     Buraya muhteşem süper yorumlarını kim yapıyor bilmiyorum ama hayal ettiğinizden çok daha kötü bir yer... Örümcek ağların olduğu odalar, eşinizle kalamayacağınız kötü bir ortam... Gitmekle hayatınızın hatasını yaparsınız. Ya da gittiniz bir hata yaptınız kesinlikle odalara bir bakın sonra parayı ödeyin...

     Mehmet Ciz. - 15 Temmuz 2014, Salı 12:35

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muazzam bir yer
     Muazzam bir yer

     Süper bir yer, gösterdikleri ilgiden ve gösterdikleri güler yüzden dolayı herkese teşekkürler. Bence herkesin gelip burada tatil yapması gerek.

     çiğdem ayyıldız - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 23:27

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Kaliteli, temiz ve ekonomik bir yer
     Kaliteli, temiz ve ekonomik bir yer

     Eski Divasa Hotel'in müşterisi olarak geldim ama eski Divasa Hotel'den hiç eser yoktu, yeni işletme sahibi ve personelleri ile birlikte çok iyi bir ortamla karşılaştık, odalar harika her şey yenilenmiş ve standartların üstünde, sıfırdan dizayn edilmiş. Yemekler lezzetli ve en az 20 çeşit. Olimposta hem denize yakın, hem bu kadar kaliteli ve temiz bir yer bulunamaz asla...

     NİL DUMAN - 14 Temmuz 2014, Pazartesi 17:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tek kelime ile muhteşemdi
     Tek kelime ile muhteşemdi

     Tek kelimeyle muhteşemdi. Olimpos'da bu kadar temiz, başka mekan yok. Biz hepsini teker teker dolaştık ama bu kadar temiz pansiyon bulamadık. Herkese tavsiye ediyoruz iyi tatiller.

     Tülay - Nihat - 13 Temmuz 2014, Pazar 20:33

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tatil için tek yer Divasa Hotel
     Tatil için tek yer Divasa Hotel

     `Olimpos' denince ilk akla gelen yer Divasa Hotel olmalı. Gittiğimizde gözlerimize inanamadık her şeyiyle çok değişmiş Olimpos'ta tek tatil yapılacak yer asla benzeri yok. Güler yüzlü personelleriyle ve mükemmel yemekleriyle on numara, beş yıldız, aynı zamanda işletme hijyen açısından çok başarılı. Seneye tatil için hiç düşünmeden kesinlikle Divasa Hotel diyebilirim. Her şey için teşekkürler Divasa Hotel tebrikler.

     Nisa Yıldız - 13 Temmuz 2014, Pazar 16:08

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Odalar çok temiz
     Odalar çok temiz

     Odalar çok temiz, düzenli, personel saygılı ve güler yüzlü. Temizlik ve hijyen bakımından son derece mükemmel ötesi. Fiyatlar çok uygun, herkese tavsiye ederim.

     Ömer&ibrahim - 13 Temmuz 2014, Pazar 11:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Halime tarafından...
     Halime tarafından...

     Çok güzel bir ortam. Her şey çok yerinde ve nezih. Olimpos'ta kesinlikle kalmanızı tavsiye ettiğim, güler yüzlü işletme.

     Halime - 12 Temmuz 2014, Cumartesi 11:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel hizmet
     Mükemmel hizmet

     Çok sıcak, güler yüzlü, mükemmel bir hizmet. Odalar temiz ve yataklar da standartların üstünde. Tavsiye ederim.

     hatice cancan - 11 Temmuz 2014, Cuma 20:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güler yüzlü işletme
     Güler yüzlü işletme

     Güler yüzlü bir işletme. Her şeyiyle çok güzel, hiç bir sıkıntısı yok, yemekler, odalar, çalışanlar, ortam her şey mükemmel.

     selda atmaca - 10 Temmuz 2014, Perşembe 01:05

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir tatildi
     Muhteşem bir tatildi

     Kesinlikle rahat edeceğiniz bir işletme. Kahvaltı, yemekler ve tesis temizlik konusunda çok başarılı. Tatil programınızda Olimpos varsa, kalacağınız yer Divasa Hotel olmalı. Çünkü Olimpos ruhu burada yaşıyor. Tebrikler.

     Yılmaz Keleş / Bekir Keleş - 27 Mayıs 2014, Salı 19:21

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok güzel bir ortam
     Çok güzel bir ortam

     Çok güzel bir ortam, Mehmet Ali'nin soyismini bilen varsa paylaşın.

     ibrahim - 14 Mayıs 2014, Çarsamba 21:50

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güzel bir tatildi
     Güzel bir tatildi

     Çok iyi bir tatil. Başta Bekir Ağbi olmak üzere, Muhammet, Hasat, Yılmaz, Ebru Hanım'a teşekkürler. En önemlisi sıcak aile ortamı, samimi insanlar ve çılgın canlı müziği eşliğinde ise bizim tabirimizle. Özgür Bey'e teşekkürler.

     aydemir Kılıçkan - 18 Ekim 2013, Cuma 22:54

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Berbattı
     Berbattı

     1-7 Eylül 2013 tarihinde bu Divasa Pansiyon'da kaldık. İnternet yorumlarından ve fiyatının uygunlugundan dolayı tercih ettik. Odaya girmeden bir haftalık ücreti ödemiştik. Odaya girmemizle kabus başladı neredeyse. Hiçbir temizlik yapılmamıştı. Banyo ve tuvalet pislik içindeydi. Uyardık 5 dk sonra temizledik dediler ama ortada temizliğe dair hiçbir şey yoktu. Tuvaletler sürekli kokuyordu. Sular o kadar az akıyordu ki duş almak çok zordu. Geceleri rutubetten 1 hafta uyuyamadık desek yeridir. İlgiden alakadan bahsediliyor ama ilgi alaka temizlikle olur. Her şeyi geçtim tavandaki örümcek ağları neyle açıklanır bilemiyorum. Onun dışında çalışan birkaç kişinin sanki hayatında ilk defa kadın görüyormuş gibi bakışları acayip rahatsız ediciydi. Bunun için ayrıca uyardım işletmeyi. Sadece akşamları canlı müzikte çalan arkadaşlar iyiydi... Burası sanki aslında türkü evi ama göstermelik birkaç ev yapmışlar gibi. Bence sadece canlı müzik yapsalar daha iyi. Neredeyse her gün buradan ayrılmayı düşündüm ama tatile gitmişken para pul mevzularından tartışıp daha da canımız sıkılmasın diye katlandık. Zaten sabah erkenden gidip akşam gelip plajlarda uyumaya çalıştık. Eşinizle sevgilinizle gidiyorsanız kesinlikle önermem. Bekarsanız, ben zaten her yerde 2 gece yatarım diyorsanız gidin... Ama onda bile pişman olursunuz.

     Mehmet Ciz. - 8 Eylül 2013, Pazar 19:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Örümcek ağı var odalarda
     Örümcek ağı var odalarda

     Arkadaşlar çok kötü, bir kere odalar çok pis. Tuvaleti bile temizlenmemişti biz geldiğimizde. Örümcek ağı var odalarda, karıncalar ve en kötüsü de salyangoz vardı odada, midem çok bulandı. Bu pansiyonda hiçbir şey içime sinmedi. Yemeklerden sonra mide bulantısı yaşadık resmen ama güler yüzlü işletmecisi ve canlı müziği olduğu gerçek fakat bu orayı gidilesi kılmıyor elbet. Tercih etmeyin bence...

     dyygu - 29 Ağustos 2013, Perşembe 15:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 5 yıldızlı tatil
     5 yıldızlı tatil

     Bundan sonra bizim için tatilin adı Divasa Pansiyon. Pansiyon sahibi Sadık Bey, hepsi birbirinden değerli ve sevimli oğulları, güzel sesi ile Mehmet Ali ve yetenekli arkadaşı Ersin, güler yüzlü Yusuf Kaptan harikasınız. Gez dünyayı gör Konya'yı değişti gez dünyayı gör Divasa'yı. :)

     Çiğdem - 9 Ağustos 2013, Cuma 22:21

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Kötü bir tatil anısı
     Kötü bir tatil anısı

     İki bayan gitmiştik Olimpos'a, Divasa Pansiyon'da kaldık, iki bayan gidilecek bir mekan değil, çok gürültülü, ortam çok kötü, odaları ve servisi iyi değil. Tavsiye etmiyorum.

     arzu - 7 Ağustos 2013, Çarsamba 19:36

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Sakın ha
     Sakın ha

     Bu yaz aylar evvel yapılan rezervasyonla gittik. Zaten ayağınızı bastığınız o ilk anda giriş işlemleri yapılırken önceden 1 günlük kapora vermiştik ve devamı için de tutuma, odaya vs bakma kararı aldık ki hemen "şu kadar borcunuz var" cümlesi baştan bitiriyor olayı. Daha hiç kalmadığımız günlerin parası. Odaya doğru yol alırken oda girişinde zeminde onarımdan geçmemiş bir boşluk vardı ve o boşluk üstü halıfleksle kapanmıştı. Herhangi bi denge kaybında ayak boşluğa kayıp merdivenlerden aşağı yuvarlanma tehlikesi oluşuyordu. Odaya girdiğimizde ise hareket alanının çok dar olduğunu gördük. Banyo kapısı da anca yarıya kadar kapanıyordu. Ahşap kapılar şişmiş ama hiç bakım yapılmamıştı. Klozet suyu çekmiyor ve bozuktu. Gece odalara müzik gelmez demişlerdi. Yoo odada canlı müziği gayet net dinledik. Akşam yemeğinde ise menüde salçalı makarna ve yoğurtlu makarnayı bir arada yedik. :) Ertesi gün biz ayrılacağız dediğimizde de "Siz bilirsiniz" cümlesinden başka bir şey duymadık. Acaba en az 5-6 gün kalmak için rezervasyon yapan insanlar neden 1 gün sonra çıkış yapar? Ve bu durumda da işletme sahibi "Hayırdır bir sorun mu var?" demez. Tek kelimeyle berbattı. 1 gece anca dayanabildik.

     s&s - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 21:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Pansiyondan öte
     Pansiyondan öte

     Kesinlikle tavsiye ederim. Odaları küçük ve temiz klimalı. Akşamları sadece bu pansiyonda canlı müzik var. Yemekleri çok güzel. Bu sene yine gideceğim.

     Betül Ablay - 26 Temmuz 2013, Cuma 01:03

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Temiz ve rahat
     Temiz ve rahat

     Çok güzel bir yer. Yemekler iyi, asla aç kalmazsınız. Paranızı değil mutlu olmanızı düşünüyorlar. Odalarda baktığım diğer pansiyonlardan daha ferahtı, iyiydi ve temizdi. Süper. :)

     Nuran sönmez - 28 Haziran 2013, Cuma 21:14

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika bir işletme
     Harika bir işletme

     Tam aile ortamı. Temiz, nezih, çalışanlar mutavazi, muhteşem bir ortam. Şiddetle tavsiye ederim mutlu bir tatil için.

     bülent öztürk - 28 Mayıs 2013, Salı 20:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem bir tatildi, teşekkürler
     Muhteşem bir tatildi, teşekkürler

     Hayatımın en anlamlı günlerini burada yaşadım. Bunu unutmayacağım.

     suleyman arikan - 9 Mayıs 2013, Perşembe 22:06

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 Hayal kırıklığı
     Hayal kırıklığı

     Müzik yok. Pansiyon sanki terk edilmiş, ilgi yok. Canlı müzik de yoktu. Sıcak su da akmıyor. Burada aynı fiyata dah güzel pansiyonlar bulmak mümkün.

     kuzey can - 9 Mayıs 2013, Perşembe 17:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok memnun kaldık
     Çok memnun kaldık

     Bungalow evler ve salaş bir yer mi acaba diye büyük bir tereddüt ile gittik. Fakat arkadaşımla beraber çıktığım en muhteşem tatildi. Çalışanlar çok dost canlısı, rahat etmeniz için ne gerekiyorsa fazlasını yapıyorlar. Yemekler hakkında ne desem az. Her yemek mi güzel olur arkadaş. :) Güzeldi işte. Canlı müzik ve sonrasında sizlerin bir araya gelip söylenilen şarkılar-türküler bizi inanılmaz eğlendirmişti. Denize 10-15 dk yürüyorsunuz ama o muhteşem denize ve manzaraya değiyor inanın. Arkadaşlar hepinize tekrar teşekkürler. Yazın gelmesini iple çekiyoruz. Bu yazda görüşmek üzere. Sevgiler.

     Sonay Karataş - 27 Mart 2013, Çarsamba 15:09

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok harika bir yer
     Çok harika bir yer

     Çok temiz, sessiz, yemekler harika, ekonomik, denize diğerlerinden uzak değil ki zaten denize en yakıntesisten bile biraz yürünmesi gereklidir `Olimpos'ta... Gece yakılan ateş de cabası. :) Yapılan canlı müzik gerçekten de çok keyifliydi.

     banu ivedik - 20 Aralık 2012, Perşembe 10:01

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Fevkaladenin fevkinde
     Fevkaladenin fevkinde

     10 günlük çok güzel bir tatil geçirmeme sebep olan Divasa ailesine çok çok teşekkür ediyorum. Cansınız. :) Seneye görüşeceğiz tekrar.

     uğur AKDAŞ - 16 Ekim 2012, Salı 21:14

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika bir ortam ve güzel bir tatildi
     Harika bir ortam ve güzel bir tatildi

     Divasa Pansiyon'da 3 arkadaş harika bir tatil geçirdik. Öncelikle Bekir Bey'e, Ömer ve Yılmaz Bey'e ve tüm çalışanlara ilgilerinden samimiyetlerinden dolayı çok teşekkürler. Kendinizi evinizden daha rahat hissediyorsunuz yabancılık çekmiyorsunuz. Samimi, güzel insanların olduğu harika bir yer. Yemekleri gayet güzel, odalar temiz bir de canlı müzik olması ayrı bir güzellik katıyor ortama. Bizlere böyle güzel bir tatil imkanı sunan tesis çalışanlarına, özellikle Bekir Bey'e çok teşekkürler. Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz güzel bir yer. Herkese tavsiye ederim.

     Sevim PANDUL - 16 Eylül 2012, Pazar 16:39

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     2.0 Hayal kırıklığı
     Hayal kırıklığı

     Öncelikle bize geldiğimiz andan itibaren ilgilenen beyden başka bir kimseden sıcak ilgi görmedik. Müzik güzeldi, keyif alarak dinledik. Odalara gelince fazlasıyla dar ve basık. Diş fırçasını veya bir eşyanızı koymak için dolap aramayın. Hijyen eh işte. Yemekler orta kalite. Böcek korkum var dedim ilaçladık dediler, banyoda örümcek gördüm. Yer döşemelerinin arasındaki aralıktan zemin gözüküyordu. Üzgünüm memnun kalmadık pansiyonunuzdan.

     makbule - 10 Eylül 2012, Pazartesi 10:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok memnun kaldık samimiyetlerinden
     Çok memnun kaldık samimiyetlerinden

     Divasa Pansiyon, Olimpos içindeki en iyi pansiyonlardan birisi bence. Gerek çalışanların samimiyeti ve kibarlığı, yemeklerinin çok lezzetli olması, bahçedeki canlı müziğiyle diğer pansiyonlara fark atan çok şirin bir pansiyon. Özellikle de Ömer arkadaşın fotoğraf çekmekteki ustalığından dolayı kalınmaya değer bir yer. Şiddetle tavsiye ediyorum. Olimpos'a gidiyorsanız adresiniz Divasa olsun ki tatiliniz güzel geçsin.

     inci kavak - 29 Ağustos 2012, Çarsamba 15:26

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sakin, keyifli ve eğlenceli
     Sakin, keyifli ve eğlenceli

     İşletme: 13-19 Ağustos tarihleri arasında kaldığımız bu işletme gerçekten çok keyif alacağınız ve rahat edeceğiniz bir işletme. Personel (ki personel değil sanki bazen arkadaşınız olup sohbetlerinize eşlik ediyor, bazen zor durumlarınızın kurtarıcı dostu oluyor, bazen de size en iyi şekilde hizmet etmeye çalışan bir görevli gibi...) gayet iyi ve samimi. Her anlamda işletme size elinden geldiğince yardımcı oluyor ve zor durumda kalmanızı istemiyor. Odalar temiz, yemekler süper (sadece bir gün hoşumuza gitmedi; onu da bizim damak zevkimize yoruyorum yoksa yemekler harika) sabahları açık büfe akşamları genellikle açık büfe nadiren size hazır geliyor. Az daha unutuyordum akşamları da canlı müzik mevcut 20:00 - 00:00 arası canlı müzik devam ediyor. Diğer pansiyonlardan da gelenler olmakta ve hep birlikte keyifli ve eğlenceli şarkılara eşlik etmektesiniz. Genellikle istek parçaları çalmaktalar ama repertuarları da oldukça geniş olduğu için kaptırıp gittikleri de oluyor. İşletmenin denize olan uzaklığı yaklaşık 10-12 dk civarındadır. Yer: Olimpos gezilecek çok fazla yeri olan tarihi bir yer. Denize ulaşmak için gittiğiniz 10-12 dk yolun yaklaşık 5 dk bölümünde sit alanı içerisinden geçiyorsunuz. (Bu alana araç giremiyor). Denize ulaşmak istiyorsanız mecbur bu alandan geçmelisiniz. Müze kartınız var ise ücretsiz geçebiliyorsunuz yok ise tek geçiş bileti için 5 TL, 15 geçiş kartı için 10 TL, 25 geçiş kartı için 15 TL ödeyerek geçiyorsunuz. İçeriye girdikten sonra sol tarafta görülmesi gereken çok güzel yerler mevcut. İlk girişte duvarlardan göremeyeceksiniz ama bir kaç giriş noktası mevcut oralardan geçerek mutlaka gezmelisiniz. Geçişler 05:00 ile 22:00 arasında yapılıyor. 22:00'dan sonra jandarma kapıları kapatıyor. Sahil: Sahil iri kum ve taşlıktan oluşmaktadır. Sahil şeridi oldukça uzun hafta içi sakin ve keyifli bir alana dönüşüyor. Hafta sonlara ciddi oranda kalabalık olan sahilde neredeyse iğne yere düşmez oluyor. Gitmeden önce yanınıza mutlaka su alın aksi halde su için sit alanı dışına kadar yürümeniz gerekiyor. Ama bira, cola ve ice tea için aynı şeyi söyleyemem ki sahilde ayağınıza kadar getirip satan kişiler mevcut. Dik yamaç altında bulunan kumsalda gölge bulabileceğiniz yer oldukça fazla ve şemsiye ihtiyacınız olmuyor. (Bu öğleden sonra saatleri için geçerli) Duş, wc ve soyunma odası (Her biri için 1,5 TL karşılığında hizmet alabiliyorsunuz) bulabileceğiniz bir işletme mevcut sahilden de görülmekte ama 5 dk kadar yürümeniz gerekiyor. Eğlence: Akşam üzeri Divasa'da eğlendikten sonra hala enerjiniz var ise gece 00:00 ile 02:30 kadar hizmet veren birkaç eğlence mekanı mevcut (EskiYeni eğlenebileceğiniz gayet keyifli bir yer ve sizi servisle alıp servisle bırakıyorlar) Bira 33cl şişe 7 TL (Metal para ile 5 TL) ama en mantıklısı biraver oluyor 2,5 lt 35 TL. Burada eğlendikten sonra servisle sizi bırakırlarken Divasa Pansiyon'a gelmeden 3 işletme önce Çorbacı mevcut buraya uğramanızı tavsiye ederim. Çorba 7 TL, bir de kokoreç yapıyorlar onu da yemeden gitmeyin yarım 10 TL. Orange için aracınız olmalı yaklaşık 15 dk yürüyüş mesafesinde ve damsız almıyorlar (Dam yoksa hiç o kadar yolu boşuna yürümeyin derim), Öküz ve Hangar Bar Kadir's'te ancak işletme yetkililerinden çok fazla şikayet alınmakta ve pek tavsiye edeceğim bir mekan değil ama yine de görmek isterseniz 10 dk yürüyüş mesafesinde ve (00:00 a kadar hizmet vermekte) Divasa' nın hemen yanında Gölge Bar mevcut burası da gayet keyifli bir yer deneyebilirsiniz. 00:00'ye kadar ise zaten Divasa'da yeterince eğleniyorsunuz gerisi sizin tercihinize kalıyor. Aktiviteler: Gündüz hiç bir planınız yoksa inanın saatleri doldurmak için yapacağınız çok fazla bir şey yok Olimpos'ta ve sadece sahile gidebilirsiniz. Ancak paraşüt, dalış, tekne turu, kano, rafting vb.. aktivitelere katılmanızı tavsiye ederim. Paraşüt 200 TL atlayış ve yaklaşık 50 TL de fotoğraf çekimi için ödüyorsunuz (yaklaşık 30 dk sürüyor) 1 saatlik araç yolu mesafesinde ve sizi pansiyonunuzdan alıp tekrar pansiyonunuza kadar bırakıyorlar. Dalış 100 TL ve 60 TL fotoğraf ve videolar için ödüyorsunuz (yaklaşık 25 dk öğleden önce 30 dk öğleden sonra olmak üzere 2 dalış yapıyorsunuz) 1 saatlik araç yolu mesafesinde ve sizi pansiyonunuzdan alıp tekrar pansiyonunuza kadar bırakıyorlar. Tekne turu 50 TL ve fotoğrafları kendiniz çekiyorsunuz ve ücret ödemiyorsunuz (Batık şehir, simena güzergahındaki turu şiddetle tavsiye ederim tam bir kültür turu (yaklaşık 6 saat sürüyor) 2 saatlik araç yolu mesafesinde ve sizi pansiyonunuzdan alıp tekrar pansiyonunuza kadar bırakıyorlar. Rafting 100 TL + 10 TL fotoğraf çekimi (tek kare fotoğraf) için ödüyorsunuz su altı fotoğraf makinanız varsa mutlaka yanınızdan ayırmayın çok lazım olacak. (yaklaşık 2,5 saat sürüyor) 3 saatlik araç yolu mesafesinde ve sizi pansiyonunuzdan alıp tekrar pansiyonunuza kadar bırakıyorlar. Kano 40 TL ve Olimpos sahilden saat 2 gibi başlıyorsunuz keyif alacağınız bir tur olarak size vereceğim bilgiler arasındadır. Bu bilgileri özellikle yazdım çünkü ben çok aradım ve detay bulamamıştım. Hepinize iyi eğlenceler diler ve Divasa ya uğramadan geçmeyin derim.

     Mehmet PINAR - 19 Ağustos 2012, Pazar 07:42

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Her şey fevkaladeydi
     Her şey fevkaladeydi

     Merhaba. İnanın pansiyon bilgileri ve hizmetleri burada yazılanlardan çok daha fazla. Bir tatilci her şeyden önce gideceği yerde rahat etmek ister. Burada fazla fazla var. Gülen yüzler, sammiyet en önemli konfor bence ve bunlar her şeyden önce geliyor Divasa Pansiyon'da... Ömer Bey'in ilgisi ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Her şey fevkaladeydi. Umarım tekrar geiriz oralara...

     sermin çakır - 14 Ağustos 2012, Salı 00:57

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Keyifli mi keyifli bir tatildi
     Keyifli mi keyifli bir tatildi

     19-25 Haziran tarihleri arasında kaldık Divasa Pansiyon'da. Çok çok saygılı ve iyi niyetli işletmecileri, odaların temizliği, yemeklerin güzelliği ve denize konumuyla tekrar gidilesi ve kalınası yerdir bana göre. Yardımsever personelinden dolayı kendinizi çok rahat hissedip dönmek istmeyebilirsiniz. Ben o iyi insanları tanıdığıma çok memnun oldum.

     tuba özyılmaz - 5 Temmuz 2012, Perşembe 03:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Sakin, huzurlu, muhteşem canlı müziği
     Sakin, huzurlu, muhteşem canlı müziği

     Muhteşem bir tatil geçirdik sayenizde, tüm personeli kutluyorum, hizmetleriniz çok iyiydi, canlı müzik harikaydı çok beğendik, inşallah Divasa Pansiyon'da aile sıcaklığını tekrar yaşamak istiyoruz, teşekkürler..

     gül kar - 27 Haziran 2012, Çarsamba 14:00

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika bir yer :))
     Harika bir yer :))

     Merhaba, ben ve birçok arkadaşım tesisi çok beğendik. Tesisin denize yakınlığı çok iyi, tesis çok güzel, personel harika. Her fırsatta rezervasyon yaptırıp tatilimi orada geçirmeye çalışıyorum. Personelin sağladığı aile sıcaklığı, hizmetler, özellikle yemekler çok güzel. Akşamları canlı müzik olması ayrı bir keyif katıyor. :) Herkese tavsiye ediyorum ve şimdiden iyi tatiller diliyorum. :)) Bekir Bey ve Ömer Bey her şey için çok teşekkürler. :))

     ilknur demir - 15 Haziran 2012, Cuma 13:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel bir yer
     Mükemmel bir yer

     Selamlar. Eğer gerçekten mutlu bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tereddütsüz seçebileceğiniz tek yer Divasa Pansiyon. Tüm personeli harika. Bekir, Ömer, Yılmaz, Osman, Azad, Rodi, Şükran ve küçük Merve hepsi harika insanlar. Yemekleri, odaları, her şey on numara. Ben eşimle gittim en kısa zamanda tekrar gideceğim. Herkese tavsiye ediyorum.

     selda selek - 28 Mayıs 2012, Pazartesi 11:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 Memnun kalacağımızdan eminim
     Memnun kalacağımızdan eminim

     Geçen sene Olimpos'ta tatil yapmıştık ablamla ama başka yerde konaklamıştık. Divasa Pansiyon'un canlı müziğine katıldık çok beğendik. Bu sene ailemizle geliyoruz ve Divasa Pansiyon'a rezervasyon yaptırdık. Benim öğrenmek istediğim evcil hayvan alıyor musunuz? Minicik 1 yaşında bir köpeğim var da. :)

     aylin akbıyık - 25 Mayıs 2012, Cuma 14:30

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Tatil burada ayrıcalık
     Tatil burada ayrıcalık

     Divasa ailesine bir arkadaşımın tavsiyesi ile katıldım ve inanılmaz bir tatil geçirdim. Bekir ve Ömer Bey'in içten samimiyeti, güzel yemekleri, canlı müzik, gece yanan o ateş etrafında söylenen aşk şarkıları, müşterilerin birbirleriyle olan sohbetleri inanılmaz güzeldi. Tatil ne çabuk bitti anlayamadık. Her gün sizleri konuşuyoruz, orada kurduğumuz dostluklar hala devam ediyor. Her zaman görüşmek, orada tatil yapmak ve dağ yürüyüşlerinde düştüğüm çukurlardan beni çıkarmanız dileğiyle. Her şey gönlünüzce olsun inşallah en kısa zamanda tekrar geliriz.

     SEMA DOGAN - 15 Mayıs 2012, Salı 00:24

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşemdi
     Muhteşemdi

     Sevgili Divasa Ailesi otelinize 2. kez gelişim. İlk gelişimde süre çok azdı yine de harika bir tatildi. Bu gelişimde İstanbul'dan gelen arkadaşlarımla birlikte 10 gün oldu 51 yaşındayım ve hayatımda geçirdiğim en güzel tatil oldu. O personelin sıcaklığı, o yemekler, sabah kahvaltı öncesi yapılan yürüyüşlere katılmanız, dağa yapılan yürüyüşler, o güzel sohbetler, canlı müzik, diğer otelden gelen bayanlarla arkadaş olup ertesi sabah otelimize davet ettik ve onlardan ücret almayışınız çok hoştu, Bekir Bey gerçekten her şey çok güzeldi. Ömer Azat ve Rodi sizleri çok sevdik, iyi ki varsınız.

     NALAN TUNCER - 14 Mayıs 2012, Pazartesi 14:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çalışanlar güler yüzlü
     Çalışanlar güler yüzlü

     Sezon açılmadan gittik. Buna karşın hiçbir şeyi eksik etmediler. Vejeteryan olduğumuzu söyleyince bize ayrı yemek de yaptılar. Havalar güzelken fırsat bulursak yine gelmek istiyoruz. Çalışanlarına çok teşekkürler.

     oya tezel - 25 Nisan 2012, Çarsamba 10:33

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Harika
     Harika

     Divasa Pansiyon eşi bulunmaz bir mekan, ben ve kız arkadaşım iki hafta önce tatilde bulunduk ve Divasa Pansiyon'u bulmamıza Neredekal.com yardımcı oldu. Girişteki resmi birden bizi büyüledi ve kız arkadaşımla rezervasyon yaptık. Pansiyona gelirken sıcacık bir karşılamayla karşılaştık, odamıza yerleşip hemen duş aldık ve dışarı çıkarken Bekir Bey bize çay kahve ikram etti. Çayımızı kahvemizi içerken sohbete dalmışız, nasıl akşam oldu anlamadık ve çok acıkmıştık. Bekir Bey bize ne yersiniz diye sordu, biz ne varsa yeriz dedik. Öyle bir sofra kurdu ki bize, hayatta ilk dafa tatilde olduğumuzu anladık. Yemekler harikaydı, okullarımız tatil olur olmaz kesinlikle tekrardan Olimpos'ta ve Divasa Pansiyon'da kalacağız. Bekir Bey'e her şeyden dolayı teşekkür eder, sezonun bol geçmesini dilerim. Mehmet ile Banu.

     memet demir - 25 Mart 2012, Pazar 19:57

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Huzur ve dinlenmenin adı
     Huzur ve dinlenmenin adı

     Tesiste Temmuz ayının ikinci haftası çok güzel 5 gün geçirdik... Yemekler süperdi ayrıca hazırlanan salata çeşitlerini unutamıyorum. Çıkarken anahtarı bile bırakmak istemedik... Müzisyen arkadaşların ve tüm Divasa Pansiyon Ailesi'nin yaklaşım ve misafirperverliği için teşekkür ederiz... Kısa zamanda görüşmek dileğiyle... Uğur- Göktuğ-Gül

     uğur gündüz - 12 Ekim 2011, Çarsamba 18:06

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok güzel, mükemel bir tesis
     Çok güzel, mükemel bir tesis

     Çok mükemmel tesis, ailenile, eşinizle eşsiz bir tatil için ideal yer. Tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma tavsiye ederim.

     CEMAL KLILÇ - 7 Ekim 2011, Cuma 11:57

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Güler yüz ve gerçek müsteri ilgisi
     Güler yüz ve gerçek müsteri ilgisi

     İkinci Olympos deneyimimizdi. Aslında başka otelde kalacaktık, fakat işletme amatörlüğünden dolayı Olimpos Divasa Pansiyon'da kaldık, fakat iyi ki de kalmışız, iyi bir işletmeydi. Güler yüz ve gerçek müsteri ilgisi hiç eksik olmadı, hepsine çok teşekkür ederiz.

     banu ivedik - 3 Ekim 2011, Pazartesi 13:32

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Muhteşem çiftler
     Muhteşem çiftler

     Merhaba arkadaşlar, bugün Divasa Pansiyon'dan ayrıldık ve şimdiden özledik desek yalan olmaz. Gercekten dolu dolu 3 gece geçirdik. Aslında balayı için uygun yer mi diye düşündük ama vakit geçtikçe gerçekten de hem manzarasıyla hem ortamıyla hem de Divasa Pansiyon'daki hizmetlerle (özellikle Osman ve eşi Şükran Abla, Bekir Abi ve çalışanlarına) çok memnun olduk. İlgi ve alakaları bizleri çok memnun ettiler. Hele hele o denizdeki saatlerce gecirdiğimiz tekne turu gitmeye değer, gerçi daha çok güzel yerler var onları da nasipse başka baharlara bıraktık, şimdiden Divasa Pansiyon'daki arkadaşlara selamlar ve dünyalar tatlısı prenses Merve'ye kucak dolusu sevgiler... :)

     mehmet tunç - 23 Eylül 2011, Cuma 01:20

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 Hayal kırıklığı
     Hayal kırıklığı

     Daha bugün geldim Divasa Pansiyon'da 2 gün kaldım, başka bir yerde de kaldım ondan önce, burada ki yorumları okuyunca oldukça umutlanmıştım fakat bizim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Yemeklerin lezzeti fena değil ama sanki ev gibi tek çeşit yemek çıkıyor, odaların temiz olduğundan hiç bahsedemem evet çalışanlar güler yüzlü ama misafirliğe gitmedik oraya ve hizmet sektöründe çalışan birileri için ilgi alakadan ziyade hizmetin iyi verilmesinin önemli olduğunu düşünüyorum, ayrıca yemek vaktinde çalınan müziklerin tarzı çok garip, bence herkese hitap edebilecek müzikler çalabilirler, berbat rezil değildi ama büyük hayal kırıklığı idi, özellikle daha önce kaldığımız yere kıyasla ki fiyatı da Divasa Pansiyon ile aynıydı.

     Ali Perişan - 22 Eylül 2011, Perşembe 00:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Mükemmel
     Mükemmel

     Harikaydı. Süperdı ve sıcak bir ortamdı, her şey için teşekkür ederim, mutlaka tekrar geleceğim. Bekir Abisi; Elif, "Bekir Abim gelsin, bana yemek versin" diyor... Bizimm fotoğrafları göremedim.

     aysegul parlak - 5 Eylül 2011, Pazartesi 15:11

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Çok memnun kaldık
     Çok memnun kaldık

     Divasa Pansiyon elamanlarına ve Bekir Bey'e çok çok teşekkür ederiz, ailemle pansiyonunuzda kaldık ve çok memnun ayrıldık.

     azat sefo - 28 Ağustos 2011, Pazar 12:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Nasıl geçti anlamadım
     Nasıl geçti anlamadım

     Yok böyle bir güzellik, nasıl geçti tatil anlamadım. Çok teşekkürler arkadaşlar, sağolun. Evimde bu kadar rahat etmemiştim!

     eski yara - 29 Haziran 2011, Çarsamba 18:44

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Yaptığım en güzel tatil
     Yaptığım en güzel tatil

     Müthiş bir yer Olimpos. Her şey naturel. Hele Divasa Pansiyon'nun eşsiz hizmet ve yemekleri. Söze ne hacet bilen biliyor zaten. Olympos'a gitmeyen tatil yaptım demesin sakın, yine gitmem gerek Olimpos'a en kısa zamanda.

     bedirhan - 22 Haziran 2011, Çarsamba 23:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 ela ela tarafından...
     ela ela tarafından...

     Kardeşimle 10 gün kaldık, çok memnun ayrıldık. Çalışanlar çok sıcak ve ilgili. Habip Bey'in yemekleri lezzetli ve doyurucu. Denize çok uzak sayılmaz. Keyf-i Bahane ise tek kelime ile şahane, gerçekten çok başarılılar, akşamları keyifle dinledik. Yeniden görüşmek dileğiyle..

     ela ela - 30 Ağustos 2010, Pazartesi 16:38

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Adil TOK tarafından...
     Adil TOK tarafından...

     Bu yaz kısa ama dinlendirici bir tatil geçirdik. Bunda emeği geçen DİVASA PANSİYON'un çalışanlarına (Habib'e, Serdar'a,Tezay'a ve Zeynep'e), Sahibi Mehmet Bey ve Ailesine ve Grup Keyf-i Bahane'ye teşekkürler. Tatil tercihiniz Olimpos ise pansiyon tercihiniz DİVASA olsun...

     Adil TOK - 24 Ağustos 2010, Salı 16:18

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     4.0 filiz bıçakcı tarafından...
     filiz bıçakcı tarafından...

     Merhaba biz, 14-19 Ağustos 2010 tarihinde Olimpos Divasa Pansiyon'daydık 3 kardeş pek memnun kalmadık. Canlı Müzik 21.30'da başlıyor 01.00'e kadar devam ediyor, onun dışında müzik yok. Yemekler idare eder. Akşam yemeği hafta sonu 8.00'de, hafta içi 7.30'da. Temizliğe de daha fazla özen gösterilmeli.

     filiz bıçakcı - 29 Temmuz 2010, Perşembe 15:19

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 özkan talo tarafından...
     özkan talo tarafından...

     Çok güzel, rahat bir tatil geçirdik. Kafa dinlemek ve aile ortamında tatil yapmak isteyenler kesinlikle Divasa'ya gitsinler. Seneye bir daha gitmeyi düşünüyoruz.

     özkan talo - 29 Temmuz 2010, Perşembe 12:29

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 keyf-i bahane tarafından...
     keyf-i bahane tarafından...

     Merhaba arkadaşlar, ilginiz için teşekkür ederiz... Grubun adı "keyf-i bahane". Facebook'tan ya da Anatolianrock sitelerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İyi günler...

     keyf-i bahane - 24 Eylül 2009, Perşembe 15:17

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 yağmur tarafından...
     yağmur tarafından...

     Ben, oradan ayrılalı 2 ay oluyor. Bu arada, biri gurubun güzel olduğunu söylemiş, bence muhteşem ama adını ben de bilmiyorum. Demo albümleri vardı keşke alsaymışım diyorum. Unuttum ama kamerada videoları var özledikçe onları seyrediyorum özellikle de Gökhan'ı... Hayatımda geçirdiğim en güzel tatildi, bence herkes bir gün de olsa gitsin.

     yağmur - 31 Ağustos 2009, Pazartesi 19:31

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 HAVVA tarafından...
     HAVVA tarafından...

     Keyfi bahane; arkadaş, böyle güzel bir grup nasıl unutulur? fotolarına bakabilirsin, istersen parçalarını dinleyebilirsin ama bildigim kadarıyla üye oluyorsun. iyi günler...

     HAVVA - 22 Ağustos 2009, Cumartesi 10:57

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     6.0 tatilci tarafından...
     tatilci tarafından...

     Arkadaşlar, orada çalan grubun adı neydi? Bilen varsa yazabilir mi?

     tatilci - 16 Ağustos 2009, Pazar 17:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 ŞEYDA GÖKHAN tarafından...
     ŞEYDA GÖKHAN tarafından...

     DİVASA, seni çok özledim. Aslında 3-5 gün önce ayrıldık ama süper bir pansiyonsun. Artık, bütün yaz sendeyim. Yapacak bir şey yok:) Geçirdiğim 4 mutlu gün için sonsuz teşekürler. Umarım yine buluşuruz...

     ŞEYDA GÖKHAN - 10 Ağustos 2009, Pazartesi 11:16

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     8.0 Serdal Korkmaz tarafından...
     Serdal Korkmaz tarafından...

     Ailemle birlikte çok güzel bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Bilal Bey ve personeli.

     Serdal Korkmaz - 26 Temmuz 2009, Pazar 21:50

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Ortamı çok sıcak ve samimi
     Ortamı çok sıcak ve samimi

     Bu yaz oradaydım. Hayatımda geçirdiğim en hoş tatildi. Ortamı çok sıcak ve samimi. Bir de aşırı kalabalık olmadığı için huzurlu bir tatil geçirme imkanı var. Tavsiye ederim.

     A Erk - 27 Eylül 2008, Cumartesi 00:47

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     10 Hoş bir konaklama tesisi
     Hoş bir konaklama tesisi

     Gerçekten çok hoş bir yer. Egzotik bir görünümü var. Bayıldım, tam kafa dinleme yeri.

     - 14 Nisan 2008, Pazartesi 09:31

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      Olimpos yakınlarındaki huzurlu bir bölgede yer alan Nar Pansiyon, klimalı oda ve bungalovlar sunmaktadır. Pansiyon limon, portakal ve nar ağaçlarının ve çiçeklerin bulunduğu yemyeşil bir bahçeyle çevrelenmektedir.

      Olimpos Nar Pansiyon'un oda ve bungalovlarında duş ve tuvalet içeren bir özel banyo vardır. Tüm odalar dağ ve bahçe manzaralıdır.

      Nar'ın restoranında açık büfe tarzı yemekler servis edilir. Kahvaltınızı otelin yemyeşil bahçesinde yapabilirsiniz. Tesis bünyesinde bir bar da mevcuttur.

      Pansiyon deniz kıyısına 3,5 km uzaklıktadır. Antalya Havalimanı 90 km mesafededir.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Haziran 2015 - 1 Ekim 2015
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Plaj
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • Toplantı Odası
      • TV Odası
      • Uyandırma Servisi
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Çamaşırhane
      • Dağ Manzarası
      • Hayvan Serbest
      • Internet
      • Oda Servisi
      Oda Özellikleri
      • Banyo
      • Çalışma Masası
      • Eşya Dolabı
      • Havlu
      • Internet
      • Klima
      • Oda Temizlik
      • Tuvalet
      Aktiviteler
      • Bisiklet
      • Futbol
      • Jogging
      • Plaj Futbolu
      • Plaj Voleybolu
      • Voleybol

      Tesis için 1 gezgin görüş bildirdi

      10 Gidilmesi gereken tek yer
      Gidilmesi gereken tek yer

      Gidilmesi gereken tek yer diyebilirim. Bırakın tatil yerinin güzelliğini. Olimpos Nar Pansiyon'u ailesinin sıcaklığı hepsinden güzel.

      leman yakup coskun - 20 Haziran 2015, Cumartesi 15:10

      • Faydalı buldum (0)
      • Faydalı bulmadım (0)

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Pansiyonumuz 4 dönüm arazide, birbirinden farklı yüzlerce ağacın arasında; 10 taş odasıyla, 2 bungalowuyla ve 5 'eskiyeni' çadırlarıyla 35 kişilik hizmet vermektedir. Antalya'ya 80 km ve Olimpos sahiline 2,5 km yakınlıktayız, nostaljik (W) aracımızla sahile servisimiz vardır.

       Bahçemiz, Olympos vadisinin tam ortasında eski dere yatağında, birbirinden farklı yüzlerce ağacın arasında, bölgenin en büyük tesislerinden biridir. Taş odaları, bungalowları, eskiyeni çadırları, yeni büyük ve çocuk yüzme havuzuyla, faal durumda taş fırını, çardakları ve hamakları, çocuk oyun alanı, wolkswagen minibüsü ile yaşamın eskisiyle yenisinin tadını bir arada sunmaktadır.

       Olympos'un bütün güzelliklerini yaşama şansını burada yakalayarak kendinizi yenileyebilirsiniz. İstersenizde geniş bahçemizde kendi çadırınızı da kurabilirsiniz. Ve komşumuz olan Eskiyeni Bar'da gece eğlenceye çok yakınsınız. Yıl boyu açığız. Bekliyoruz.
       • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Restaurant
       • TV Odası
       • Uyandırma Servisi
       • Ücretsiz Gazete
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Bahçe
       • Dağ Manzarası
       • Hayvan Serbest
       • Internet
       • Oda Servisi
       Oda Özellikleri
       • Banyo
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Klima
       • Oda Temizlik
       • Tuvalet
       Aktiviteler
       • Açık Havuz
       • Çocuk Havuzu

       Tesis için 20 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       10 Tatilinizin rengi
       Tatilinizin rengi

       Metin Bey ve eşi eski otelci olduklarından dolayı mekanı tam anlamıyla eskisinden eser kalmayacak şekilde değiştirmişler. Odalardaki Linen grubunun temizliği, sabah kaçta uyanırsanız uyanın kahvaltı hakkınızın var olması, ayrıca ev yapımı olmaları, meyhanede çıkan mezelerin lezzeti ve çeşitliliği ve burada kalırsanız en büyük ayrıcalığı Olimpos denizine ve yan tarafta bulunan diskoya giriş ücreti vermemeniz, bahçesi ve doğası da tatilinizin rengi oluyor, ‘gelin ve tadın'.

       Alparslan - 11 Temmuz 2015, Cumartesi 11:41

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       4.0 Yemek konusunda özenli olmalılar
       Yemek konusunda özenli olmalılar

       İki gece kalmak için on beş gün önceden rezervasyon yaptırmıştım. Öyle hazırlıklı karşıladılar ki anlatamam. Bu yüzden başka bir pansiyona geçtik! Maalesef güler yüzlü olmaları bütün bunları göz ardı ettirmiyor. Biraz yemek konusunda özenli olmaları lazım.

       Didem Kırpat - 30 Haziran 2014, Pazartesi 18:47

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel
       Mükemmel

       Aile samimiyeti, müthiş ilgi, uygun fiyat, mükemmel yemekler, mükemmel manzara, müthiş bir doğa. İbrahim Bey ve Ercan Bey her şeyden önce dostlar. Sizi soymaya gelen işletmeci değiller. Her sene oradayız. DTCF TİYATRO (ANKARA)

       İ.A.K - 30 Ocak 2014, Perşembe 05:49

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Israrla söylüyorum
       Israrla söylüyorum

       Kafa dinleyecekseniz, aile iseniz, kalite, temizlik, sıcak bir tatil heyecanı için dört dörtlük yer. Fiyatıyla, yemekleriyle muhteşem bir yer.

       Eşref - 27 Eylül 2013, Cuma 00:18

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Sakin bir tatil
       Sakin bir tatil

       Ailemle birlikte önceki senelerde de geldiğim gibi buraya gelip 3 gün kaldım. Fiyatlar yeterince uygun. Oldukça sakin ve temiz bir mekan. Aile ile gelmek için çok uygun bir mekan.

       Recep UGUZ - 7 Eylül 2013, Cumartesi 01:00

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Olimpos'ta harika bir mekan
       Olimpos'ta harika bir mekan

       Ailenizle kalacağınız huzurlu, sakin, dinlenmek için çok güzel bir mekan. Özellikle işletenler sıcakkanlı. Ben ailemle çok memnun kaldım. Oradaki çalışanlara ve işletenlere çok teşekkürler. Mustafa Bey ve İbrahim Bey göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkürler.

       Mehmet Ali ve Elif Sena Polat - 13 Ağustos 2013, Salı 17:13

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika bir işletme
       Harika bir işletme

       Eski Yeni Tatil Evi Olympos'tan gerçekten çok memnun kaldık, işletmecilerinin içten ve dostane tavırları, bizleri müşteri değil de arkadaşları gibi ağırlamaları, iyi ki buraya gelmişiz dedirtti bize. Olimpos'a tatile gitmeyi düşünen herkese başka hiçbir yerde bulamayacakları rahatı ve samimiyeti burada bulacaklarını söylemek isterim. Başta Mustafa Bey, Sümeyya Hanım ve İbrahim Bey'e sonra, leziz yemeklerin aşçısı Fatma Hanım'a, her türlü ihtiyacımıza koşan Mehmet'e sizlerin nezdinde çok çok teşekkür ediyorum.

       Erhan Şahinkaya - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 14:47

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Sanki ailemin yanında gibiydim
       Sanki ailemin yanında gibiydim

       Olimpos'a yaklaşık 10 yıldır gidiyorum ve farklı birçok yerde kaldım. Bayram olması sebebiyle her yer doluydu ve hemen hemen bütün pansiyonları gezdim. Tatile gideceğim kesin olmadığından daha önceden rezarvasyon yaptırmadım ve ya nasip diye gittim. Tek başımaydım ve "boş oda var" yazan pansiyonlar tek başıma olduğumu duyunca yer olmadığını söylediler. Son olarak Eski Yeni Tatil Evi Olympos'a gittim ve sıcak bir şekilde karşılandım. Ticaret bilincinden uzak tamamen samimi duygularla karşılandım. Odalar doluydu ve yörük çadırında kaldım. Mükemmeldi şu an gitsem yeniden o yörük çadırlarında kalırım. Bu kadar rahat uyuduğumu hatırlamıyorum. Yemekler inanılmaz, çalışanlar sıcak, çalışanlar demek istemiyorum aslında, herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Ticaret bilinci yok, her şey için teşekkürler. Olimpos'un bozulan yüzünden uzak, benim korkum şudur ki Olimpos'un iyice bozulması Olimpos'un Eski Yeni Tatil Evi Olympos gibi mekanlara ihtiyacı var, her şeyin para olmadığını anlayan ve anlatan bir yer Eski Yeni Tatil Evi Olympos tekrar tekrar teşekkürler. Furkan Hoca saygılar...

       FURKAN KIZILKAYA - 10 Ağustos 2013, Cumartesi 20:29

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok memnun kaldım
       Çok memnun kaldım

       Tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz harika yer. Sıcak bir ortamda ilgili ve düşünceli mekan sahipleriyle daha da güzelleşen bir tatil geçirdim. Herkese çok teşekkür ediyorum. Temiz, lezzetli yemekleri olan, konforlu ve sıkıntısız bir yer. Herkese tavsiye ederim.

       Hümeyra Karahan - 5 Ağustos 2013, Pazartesi 12:20

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok memnun kaldım
       Çok memnun kaldım

       Hayatımda geçirdiğim en güzel tatil için teşekkür ederim.

       Erkan Zeybek - 26 Temmuz 2013, Cuma 21:46

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel bir mekan
       Mükemmel bir mekan

       Şimdiye kadar kaldığım en güzel yerlerden biriydi. Temizliği ile, doğası ile, bir de ev yemekleri ile mükemmel bir tatildi. Özellikle hijyen ve temizlikten, sonrasında da ev yemeklerinin lezzetinden dolayı Fatma Hanım'a, güzel ve konforlu bir tatil sunduklari için Sümeyye Hanım'a ve Esin'e ailem ve kendim adına teşekkür ederim.

       Mustafa Yıldızoğlu - 23 Temmuz 2013, Salı 08:10

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       8.0 Tavsiye edilir
       Tavsiye edilir

       Eksi olarak sadece deniz ve eğlence olan kısımlara uzaklığı diyebilirim. İşletme ve çalışanlar olarak gayet güler yüzlü ve ilgililer. Olimpos'ta konakladığım en düzgün yerdi. Yemek olarak mükemmel denemez ama ortalamanın üstünde diyebilirim. Bahçesi insana keyif ve huzur veren cinsten. Herkese tavsiye ederim.

       çağrı yücesoy - 14 Temmuz 2013, Pazar 04:39

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Huzurlu, keyif dolu, kaliteli tatil
       Huzurlu, keyif dolu, kaliteli tatil

       Olympos'ta huzurlu, keyif dolu, kaliteli tatil arayanlar için en uygun tesis... Bu sene yapılan iyileştirmelerle daha da hoş olmuş... Mustafa Bey'e, Sümeyye Hanım'a ve özellikle Doğancan'a gösterdikleri sıcak alaka için teşekkür ederiz.. Özenle hazırlanmış yemekler ve aperatifler çok uygun fiyatlarla, ilgiyle servis ediliyor. İşini severek yapan insanların ortaya çıkardığı bu huzurlu çerçeveden nasibinizi almalısınız...

       Ahmet AKÇA - 8 Temmuz 2013, Pazartesi 12:37

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Tatilden beklediğimiz her şeyi bulduk
       Tatilden beklediğimiz her şeyi bulduk

       4 gün 3 gecelik harika bir tatil geçirdik. Tesis bölgenin yüzme havuzlu tek tatil yeri. Ayrıca doğayla iç içe gürültüden uzak... Yanı başında Olympos'un en büyük diskosu var, orada da güzel bir akşam geçirdik. Adrasan'da tekne turu da tatil evinin hizmetleri arasında... Böylece dopdolu bir tatil geçirme fırsatı bulduk. Belirtmeden geçmeyeyim, fiyatları da odalardaki konfor ve harika yemekleri düşünürsek oldukça makul... Kısacası ailenizle de rahatça tatil yapabileceğiniz bir yer.

       Özde Kılınç - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 14:58

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Mükemmel, kaliteli, eğlenceli, unutulmaz
       Mükemmel, kaliteli, eğlenceli, unutulmaz

       Tesisi ziyaret ettiğinizde mutluluğu bir kez daha yakalayacaksınız. Huzurun suyundan içecek ve eğlencenin kollarına atlayacaksınız.. İyi tatiller...

       ali özgür gündoğdu - 19 Haziran 2013, Çarsamba 19:22

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Koşuşturmadan tatilin adresi
       Koşuşturmadan tatilin adresi

       Merhaba. Bu tesiste 23-29-08/20212 tarihleri arasında bulundum. Öncelikle burada bize hizmetlerini esirgemeyen işletmeci Talha Bey'e, yemeklerinin içine insan sıcaklığını katan Şadıman Teyze'ye, Erol Amca'ya, oldukça saygılı, servislerini bizlerden esirgemeyen Alper ve Adil'e çok teşekkür ediyorum. Kalabalık olmayan, sakin sıcak bir ortam. Havası çok güzel. Her gün güzel bir uyku çekmeniz garanti. Dinlenmek ve gezgin ruhlu biri iseniz Eski Yeni Tatil Evi Olympos tam size göre. Gezmeyi seviyorsanız araçla gidin derim.

       fatih yıldızturan - 30 Ağustos 2012, Perşembe 18:12

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Harika
       Harika

       Arkadaşlarımızla beraber hafta sonu tatili yaptık, işletmecileri çok güler yüzlü ve çok ilgili davrandılar. En çok memnun kaldığım temiz ve sakin olmasıydı ve gitmenizi tavsiye ederim. :)

       esra tuncer - 30 Mart 2012, Cuma 14:23

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Sıcak bir aile ortamı
       Sıcak bir aile ortamı

       Eşimle beraber 3 gece konakladım. En hoşuma giden tarafı, çok kalabalık olmayan sakin bir tesis olmasıydı. Bu özelliği çalışanların bizimle ilgilenmesine daha çok olanak sağladı. Verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum. Dinlenmek isteyenlere tavsiye ediyorum...

       CEREN AYDIN - 27 Mart 2012, Salı 19:25

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       10 Çok güzel
       Çok güzel

       Her şey için teşekkür ederiz. Doğa ortamında bir tatildi. Çok otantik. Herkese tavsiye ederim.

       hazerersoy - 18 Mart 2012, Pazar 17:00

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       8.0 Huzurlu bir tatil
       Huzurlu bir tatil

       Çok kalabalığı sevmediğimiz ve sakin ortam aradığımız için oldukça memnun kaldık. Havuzu ve geniş bir bahçesi olması ve hizmet kalitesi güzel bir tatil yaşamamızı sağladı. Teşekkür ederiz

       şaduman kırkale - 18 Mart 2012, Pazar 14:59

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Gündüzleri dünyanın en güzel yeri müthiş bir doğa ve eşi benzeri olmayan plajları ve tanrıların şehri Olimpos'ta yüzer, güneşlenir, tekne turları yapar, en güzel şekilde eğlenirsiniz. Eğlenirken de hakikaten dinlenirsiniz.

        Geceleri Olimpos'un barlarında eğlenir ya da Ada Pansiyon Olympos'un yeşillikler arasındaki köşklerinde oturur sohbetler eder yeni dostluklar kurarsınız. Hatta ateş başında içkinizi yudumlayarak Olimpos'un yani tatilin tadını Ada Pansiyon'a çıkarabilirsiniz.

        Ada Pansiyon olarak hatırlatmak isteriz:

        1-Mutfağımızın temizliği ve yemeklerimizin kalitesi konusunda iddialıyız
        2-Huzurlu bir ortam ve odalarımızın temizliği konusundada iddialıyız
        3-Fiyatlarımız hakikaten uygun.
        4-Taşınailir bilgisayarınız varsa kablosuz internetimizden sınırsız ve de bedava yararlanabilirsiniz
        5-En önemlisi sizi hayal kırıklığına uğratmayız.
        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Yok
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • TV Odası
        • Uyandırma Servisi
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Bahçe
        • Dağ Manzarası
        • Hayvan Serbest
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Eşya Dolabı
        • Havlu
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Tuvalet

        Tesis için 22 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        2.0 İlk ve son
        İlk ve son

        Buraya gelirken yorumları da okuyarak geldim ama bin pişman oldum. Sıcak insanlar karşılayacakmış. Nedense o sıcaklığı biz göremedik, kahvaltı yaparken bile kovar gibi suratımıza bakarak kaldır servisleri diyen bir işletme sahibi bayan hiç hoş değildi. Bir alaka yok, müşteriye afra tafra hiç beğenmedim. İlk ve son, gerçekten bu paraya bu tatil yazık ya gerçekten.

        SEDA - 10 Ağustos 2014, Pazar 11:18

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 ODalar bakımlı ve temiz
        ODalar bakımlı ve temiz

        Gecelik kişi başı 50 TL, sabah kahvaltı, akşam yemek var. Ortam çok güzel, odalar bakımlı ve temiz, verdiğiniz paranın fazlasını alabilirsiniz. Sahili çok hoş değil, bir daha gelirsem tercihim Ada Pansiyon Olympos.

        Çağlar Kasap - 22 Haziran 2014, Pazar 10:46

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tatil budur
        Tatil budur

        Sahibi Bayram Amca mükemmel bir insan, tek kelime anne şevkati gösteriyor. :) Çok ilgili, her istediğinizi gerçekleştirme çabasında. Mükemmel kalite ev yemekleri buranın en lüx otelinden 10 kat daha güzel. O kadar rahatsınız. Emin olun pişman olmayacaksınız.

        Tugay Canbas - 11 Eylül 2013, Çarsamba 01:19

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika bir tatil
        Harika bir tatil

        Tam anlamıyla süper. Yukarıda sayılan tüm özellikler var. Yemekler ve ortam süper. Bayram Bey ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

        bahadır alp - 7 Eylül 2013, Cumartesi 20:02

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika bir tatil için
        Harika bir tatil için

        Şu an hala pansiyondayız, muhteşem tek kelimeyle. Yemekler süper.

        mustafa korkmaz - 6 Eylül 2013, Cuma 16:15

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        4.0 Eh işte
        Eh işte

        Yemekler gerçekten de hiç iç açıcı değildi, daha önce çift kişilik bir odama istediğimi belirtip rezervasyon yapmama rağmen malesef elimizde yok deyip iki yataklı bir oda verildi. Sonuçta Olimpos'un konseptini az çok biliyorum ve lüks şartlar bekleyerek gitmedim ama tekrar gidersem, bu işletmeyi seçeceğimi zannetmiyorum. Tek iyi yanı Bayram Bey'in bir telefon edişimizle rezervasyonumuzu onaylaması idi, ama sonradan öğrendik ki zaten bir işe yaramıyormuş.

        S. ETİK - 5 Eylül 2013, Perşembe 23:54

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Huzur
        Huzur

        Tertemiz ve yemekler olağanüstü. Sahipler çok ilgili ve tatlılar. Karataş Ailesi'ne teşekkürler.

        pelin bolak - 14 Ağustos 2013, Çarsamba 19:46

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Çok memnun kaldığım bir tatildi
        Çok memnun kaldığım bir tatildi

        Şirin ve güzel.

        Yasin TEZCAN - 14 Temmuz 2013, Pazar 15:19

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 İyi ki kapılarını çalmışız
        İyi ki kapılarını çalmışız

        Hem tesisin sahiplerinin olağanüstü tutumu hem de pansiyonun sakinliğiyle "tatil" için 10 numara bir mekan. Öyle ki haziran ayında 1 hafta konaklama şansı bulduğumuz bu yeri, Bayram Abi'yi, Nigar Abla'yı ve muhteşem mutfağını unutamıyoruz, unutamıyoruz, unutamıyoruz. :) Tereddütü olan varsa şayet hem temiz hem de sakin bir tatil için Ada Pansiyon Olympos bulunmaz bir yer... Dilerim en yakın zamanda yeniden o aile ortamının sıcaklığını yaşarız. :)

        arzu demiratlı - 6 Kasım 2012, Salı 01:42

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Her şey çok güzeldi
        Her şey çok güzeldi

        Olympos pansiyonlarının en iyilerinden. Sessiz sakin bir tatil arıyorsanız tam size göre. Yemekleri evinizdekini aratmayacak düzeyde güzel. Odaları temiz ve bakımlı. Denize mesafesi çok da uzak değil. Olimpos'ta tatil düşünüyorsanız doğru tercih.

        deniz tatar - 8 Eylül 2011, Perşembe 05:02

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Mükemmel
        Mükemmel

        İki gün önce oradaydım. Çok keyifli bir yer. İşletme sahipleri de çalışanları da çok güler yüzlü ve ilgililer. Yemekler çok güzel. Odalar temiz. Huzurlu ve sessiz. Bu fiyata bu kalite gerçekten harika.

        tuba kabataş ilter - 26 Ağustos 2011, Cuma 22:54

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Harika!
        Harika!

        Harika! Olimpos'ta kaldıgımız bir önceki tesisten sonra cennetten bir köşeymiş gibi geldi Ada Pansiyon Olympos. Yemekleri çok lezzetli, sahipleri inanılmaz güler yüzlü ve sevecen insanlar. Olimpos'ta rahat, temiz ve huzurlu bir tatil isteyen herkese tavsiye ediyorum.

        Gözde Yalabık - 23 Ağustos 2011, Salı 08:58

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Teşekkürler
        Teşekkürler

        Olympos'a ilk kez gittim lakin Ada Pansiyon Olympos'dan ve çalişanlarından görmüş olduğumuz ilgi beni çok memnun etti. Her şey güzeldi, yemekler için Hatice Hanım'a ilgilerinden dolayı Bayram Bey ile İnci Hanım'a teşekkür ederiz. Başka bir zaman görüşmek dileğiyle.

        zafer getizmen - 17 Ağustos 2011, Çarsamba 22:32

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Her şey çok itinalı
        Her şey çok itinalı

        Samimi bir mekan, oda temizliğinden yemeklere kadar her şey çok itinalı.. Tatil yapmak için önce Olimpos sonra Ada Pansiyon.

        Uygar KAŞKAYA - 20 Temmuz 2011, Çarsamba 11:19

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Aileden olduk
        Aileden olduk

        Olimpos'ta 4. tatilimiz, maalesef ilk seferde karşılaşamadık ama 3 seferdir Ada Pansiyon Olympos'dayız. Samimiyetleriyle bizi hiç şaşırtmadılar, yemeklerini yemek için bile tekrar gidebiliriz. Bir ayağımız Olimpos oldu Ada Pansiyon Olympos sayesinde....

        arzu sarıtaş - 19 Temmuz 2011, Salı 05:38

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Anıl anıl tarafından...
        Anıl anıl tarafından...

        Muhteşem bir karşılama, muhteşem yemekler ve süper odalar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Herşey için sonsuz teşekkürler. Belki de yine görüşürüz. Arap ve Rıfkı'yı bizim için sevin lütfen.

        Anıl anıl - 13 Haziran 2010, Pazar 01:31

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        8.0 Yasemin ÇUKURKAVAKLI tarafından...
        Yasemin ÇUKURKAVAKLI tarafından...

        Odalar gerçekten tertemiz ve yemeklerde çok lezzetli. Ama denize mesafesi uzak. Yürümek sorun değilse kesinlikle tavsiye ederim.

        Yasemin ÇUKURKAVAKLI - 31 Ağustos 2009, Pazartesi 13:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Keyif dolu bir tatil
        Keyif dolu bir tatil

        Her şey için sonsuz teşekkürler, ilginiz ve alakanız harika bir tatil geçirmemize sebep oldu. Haziranda tekrar yerimizi ayırmanız dileğiyle.

        esra-meral-derya - 1 Nisan 2009, Çarsamba 18:09

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Kış olmasına rağmen harikaydı
        Kış olmasına rağmen harikaydı

        Mükemmel bir tatildi, kış olmasına rağmen çok ama çok eğlendik. Ateş başındaki sıcak şarap inanılmazdı.

        feraye-koray Çelebi - 5 Şubat 2009, Perşembe 23:00

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Mükemmel bir tatildi
        Mükemmel bir tatildi

        Olimpos'un güzelliği inkar edilemeyecek, tartışılmayacak kadar güzel ancak kalınan yerlerin pek hijyenik olmaması kötü. Bu kanımı değiştiren belki de tek pansiyon. Mükemmel bir tatildi. Nigar Hanım, Bayram Bey yemekleriniz ve ilginiz inanılmaz derecede iyiydi, saygılar...

        gizem tarık soley - 8 Ocak 2009, Perşembe 19:17

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Mükemmel yemekler
        Mükemmel yemekler

        Olimpos'ta bu denli bize hitap eden bir yer bulacağımız aklımızın köşesinden geçmezdi. Mükemmel yemekler ve tertemiz odaları inanılmaz... Nigar Hanım ve Bayram Bey sizlere sonsuz teşekkürler. Sobadaki kestaneleri şimdiden özledik.

        Sevgi-Ali- Nergiz tuncel - 14 Aralık 2008, Pazar 19:30

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        10 Tercih edilebilecek sıcak bir ortam
        Tercih edilebilecek sıcak bir ortam

        İlk kez ziyaret ettiğimiz bu şirin beldede tercih edilebilecek en samimi ve sıcak ortam olsa gerek... Biz gerçekten bu tatilden ve mekandan çok keyif aldık... En kısa sürede tekrar burada olmayı arzu ediyoruz... Göstermiş olduğunuz konukseverlik için teşekkürler Nigar Hanım, teşekkürler Bayram Bey ve de teşekkürler anneanne... Sevgiler.

        Serap-Ertuğrul Demirel - 10 Aralık 2008, Çarsamba 23:22

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Olympos Deep Green; Olimpos Çayı'nın (Akçay) oluşturduğu vadinin içinde, geniş bir arazide büyük bir portakal bahçesinin ve çepeçevre doğal yeşilliğin içerisinde kuruludur.

         Barı, hamakları, köşkleri, yanan ateşi, yemek salonu ile eğlenceli bir sosyal ortamı, sakin ve huzurlu konaklama olanaklarıyla bir arada sunar. Bungalovlarının birbirine mesafeli ve ağaçlarla çevrelenmiş olması size rahat ve özgür tatil imkanı sağlar.

         Olimpos Vadisi'nde, denize yakın sayılacak bir konuma sahiptir. Evcil hayvanlarınızı getirebileceğiniz, geniş ön cephesi sayesinde otopark sorunu yaşamayacağınız bir mekandır. Burası kaldığınız süreçte ‘fişi çektiğiniz' yerdir.

         Olympos Deep Green is located in Olympos Valley, in a large orange garden, surrounded by the natural pine forest. Deep Green offers a calm, peaceful and cheerful social atmosphere with the bar, garden restaurant, hammocks, burning fire, TV room.

         The bungalows are independent and surrounded by orange trees that makes you feel more comfortable and relax on holiday. Deep Green is located close to Ancient Ruins and the beach. Please, feel free to bring your pets. This is the place where you can unplug your mind…
         • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Mayıs 2015 - 1 Ekim 2015
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Yok
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • TV Odası
         • Bahçe
         • Dağ Manzarası
         • Internet
         Oda Özellikleri
         • Balkon
         • Banyo
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Klima
         • Oda Temizlik
         • Tuvalet
         Aktiviteler
         • Dart
         • Jogging
         • Masa Tenisi

         Tesis için 49 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         10 Olimpos Deep Green farkı
         Olimpos Deep Green farkı

         Gittikten sonra ayrılmak istemeyeceğiniz tek yer. Çalışanlar zaten bir harika. Oldukça güler yüzlü ve samimiler. Bir tatil bu kadar güzel olabilirdi. Ha unutmadan barmen Ozi'nin mojitosunu kesinlikle deneyin, o olmadan olmaz! Musa ustanın yemekleri oldukça lezzetli, teşekkürler ustam, Turan abi, Ceylan Hanım çok teşekkürler. Yiğithan abi bizi motive eden gülüşünü hiç unutmayacağım. Ve işletme sahipleri Yiğit Bey, Yücel Bey güler yüzlü olduğunuz için çok sağ olun. Kısacası Antalya'da Olimpos, Olimpos'da Olimpos Deep Green!

         Metin Yüce - 21 Eylül 2014, Pazar 23:08

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Her şey mükemmel
         Her şey mükemmel

         Çıralı-Olimpos-Adrasan ve buralarda bulunan mükemmel antik kentler ve sıcacık koy gözlemesi elinin altında olur. Phaselis Antik Kenti - Tahtalı - Finike gibi başka antik kentler, mükemmel dağ ve deniz manzaraları, şahane fauna ve flora burnunun dibinde olur. Güler yüzlü ve kesintisiz hizmet alırsın, eşyaların emniyette olur. Odana her gün bakılır, duşun sıcak, odan klimalı olur. Büyük lezzetlere küçük bedeller öder, sıcacık bir ortamda Radio Paradise dinler, tatil yeri olmayan fiyatlarla evde bile soğutamayacağın kadar buz gibi soğuk bira içersin. Sabah kahvaltınla akşam yemeğin önüne gelir. Geceleri kamp ateşin, gündüzleri Antalya güneşin olur. Yiğit ve Yücel gibi iki ev sahibin olur. Dönüşte anlatacak rafting, paraşüt, tekne turu, teleferik, balık tutma, vb. hikayelerin olur. Barış'la tanışırsan şahane cam heykellerin olur. Yerli, yabancı bir dolu dostun olur. Diğer yerler bir yana, hepsi Olympos Deep Green'de olur.

         Samih gundogdu - 3 Eylül 2014, Çarsamba 20:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Cennette arkadaşlarla olmak
         Cennette arkadaşlarla olmak

         Huzur bulacağınız, çok eğleneceğiniz, hizmet kalitesi ile gönlünüzde taht kuracak, portakal ağaçları içerisinde muhteşem bir yer Olympos Deep Green. İşletmecileri o kadar iyi ve yardımsever ki size kendinizi aileden biri gibi hissettiriyorlar, bir şeye ihtiyacınız olduğunda da hemen ilgileniyorlar. Olimpos denilince doğanın içinde baş başa olup tatil yapmak, hem de çok eğlenip leziz yemekler yemek ve dostlarınızla harika vakit geçirmek isterseniz tek adres var: Olympos Deep Green. :)

         Nuray Aysan - 23 Mart 2014, Pazar 10:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Gidin görün keyfine varın!
         Gidin görün keyfine varın!

         Hani çok sevdiğiniz bir şarkıyı herkes bilsin istemezsiniz ya. İşte Olympos Deep Green böyle bir hissiyat oluşturuyor bünyede. En lezzetli yemek, en güzel müzik, en güzel işletmeci ve çalışanlarını içinde barındıran güzide mekan.

         Soner Dinçer - 15 Şubat 2014, Cumartesi 14:59

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bizlerle aynı frekansta insanlar
         Bizlerle aynı frekansta insanlar

         Olimpos'a her gidişimizde tek kaldığımız yer tabii ki Olympos Deep Green. Bizlerle aynı frekansta ve çok iyi insanlar tarafından işletilen bu mekân hem atmosferiyle hem müzikleriyle hem yemekleriyle hiçbir zaman sıkılmayacağınız bir mekândır. :)Sevgiler.

         gamze dagistan akan - 14 Şubat 2014, Cuma 22:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Olimpos'a hala gidebilirsiniz çünkü...
         Olimpos'a hala gidebilirsiniz çünkü...

         Olimpos'a gittiğinizde gürültü ve kalabalığın her tarafı sardığını görmemek imkansız. Buna rağmen Deep Green'in sakin ortamı, portakal ağaçları içinde odaları, lezzetli yemekleri ve gece yanan ateş etrafındaki sohbetleri ile yine büyülü bir mekana dönüştü Olimpos bizim için. Sahiplerinin herkes ile teker teker ilgilenmesi hala yaptığı işe saygı duyan ve seven insanların olduğunu gösterdi bize. Seneye tekrar gider miyiz? Kesinlikle evet.

         Deniz sezer - 20 Ekim 2013, Pazar 00:43

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mutlu olmak için
         Mutlu olmak için

         Olympos Deep Green = huzur, mutluluk, muhteşem mekan sahipleri, eğlence, dinlence, kaliteli hizmet... Kısaca şu zamanlarda nadir kalan değerlerdendir. Herkese tavsiye ediyorum.

         pınar yıldırım - 19 Ekim 2013, Cumartesi 23:35

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         6.0 Samimi bir yer Deep Green
         Samimi bir yer Deep Green

         Olimpos'a gelmeden önce kafamızı dinleyeceğimiz, samimi ve blues tarzına yakın bir yer arıyorduk. Deep Green'i görünce daha fazla düşünmeden hemen oraya gittik ve hala da oraya gitmeye devam ediyoruz. Böyle giderse edeceğiz de. Orada kendinizi yabancı hissetmiyorsunuz. Herkes yemeklerinin ne kadar güzel olduğundan bahsetmiş zaten ben de doğallığından dem vurayım. Bütün gününüzü çardaklarda Deep Green'in şirin kedileriyle geçirseniz de sıkılmazsınız. Odalarla ilgili bir kez arkadaşlarım sıkıntı yaşamıştı o da delikler olduğu için -o da bazı odalarda- içeri arı girmişti sanırım sadece bu. Deep Green'deki şanssızlığı yanındaki türkülü yer olsa gerek. Orayı tanımlamakta zorluk çekiyorum.

         Esra Saçan - 19 Ekim 2013, Cumartesi 22:24

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Tatil dediğin böyle olur
         Tatil dediğin böyle olur

         Olympos Deep Green şahane bir yer. Çalışanları ve işletmecileri gerçekten harika insanlar. Rahatlık, huzur, güler yüz, ilgi ve alaka arıyorsanız kesinlikle Deep Green'e gitmelisiniz. Yemeklerin lezzeti, akşamları yapılan keyifli sohbetler, müzikleri, doğal ortamı, temizliği.. Her şeyi sizi kendine bağlıyor. Oraya gitmeden önce bu kadarını beklemiyordum. Tatildeyken kendinizi evinizde hissetmeniz gibisi yok. Seneye gidip kalmak için başka bir yer düşünemiyorum. İyi tatiller! :)

         Nilay İzmir - 19 Ekim 2013, Cumartesi 13:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Dost sofrası
         Dost sofrası

         Biz, işletmeci arkadaşlarımız burayı açtığından bu yana her yaz geldik Olympos Deep Green'e. Bir tek bu yaz gelemedik. Birkaç kelimeyle anlatacak olursam, Olympos Deep Green; huzur, eğlence, güzel müzik, güzel yemek, dost sohbetleri, kedicikler, güler yüz, mavi ve gökkuşağındaki diğer tüm renkler... İstemeye istemeye dönersiniz tatil bitince. Herkese mutlaka uğramasını tavsiye ediyorum.

         burcu kaya - 14 Ağustos 2013, Çarsamba 00:00

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Tatil denince akla ilk gelen
         Tatil denince akla ilk gelen

         Olimpos'a gittiğimde tatilimin her anını keyifle geçirmemi sağlayan bu sevimli işletmenin yaz günlerime renk kattığını söylebilirim. Bahçesi, barı, ateş başı, kedileri, kaplumbağaları, her yeri ayrı güzel olan Olympos Deep Green en önemlisi samimi, güler yüzlü ve mükemmel işletmeciler sayesinde burada kendimi her zaman evimde gibi hissediyorum. Sabah kalktığında mis kokulu portakal ağaçların arasında uyanıyorsun, bahçede oturup sakinliğin ve huzurlu olmanın tadını çıkartıyorsun, akşam olduğunda birbirinden lezzetli yemekler yiyorsun, ateş başına oturup gökyüzüne baktığın zaman yıldızları en güzel buradan görüyorsun. :) Benim için her anı özel ve keyifli olan Deep Green'in bir sırrı olmalı. :)

         Rabia Tavlan - 27 Temmuz 2013, Cumartesi 17:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bir tatilden bekleyebileceğiniz her şey
         Bir tatilden bekleyebileceğiniz her şey

         Olympos Deep Green'e ayak bastığınız anda sizi öncelikle harika insanlar karşılayacak. Bir tatilden bekleyebileceğiniz her şey orada sizinle olmaya devam edecek: Sakinlik, huzur, tertemiz yemekleri ve tertemiz odalarıyla kendinizi aynı zamanda evinizde hissedeceksiniz. İşletmenin güler yüzlü insanları huzurunuza huzur katacak. Çardakta yorgunluk kahvenizi içerken birbirinden sevimli pisicikler etrafınızda dolanacak. Ve eminim Deep Green sizde bağılılık yapacak, tıpkı benim gibi tekrar gitmek için gün sayacaksınız. :)

         Elçin Kaplan - 26 Temmuz 2013, Cuma 15:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika
         Harika

         Harika, her sene gidilmeli kesinlikle.

         Hasan Cagatay - 17 Temmuz 2013, Çarsamba 08:26

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kendinize bir iyilik yapacaksanız
         Kendinize bir iyilik yapacaksanız

         Kesinlikle rahat edeceğiniz bir işletme. Yemekler ve tesis temizlik konusunda çok başarılı. Kendimi dinlemek istediğimde kaçış yapacağım yerler listesine girmiş bulunmakta.Tatil programınızda Olympos varsa, kalacağınız yer Olympos Deep Green olmalı. Çünkü Olimpos ruhu burada yaşıyor. Tebrikler.

         osman alacalı - 15 Temmuz 2013, Pazartesi 13:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Çok keyifli
         Çok keyifli

         Bence Olimpos'taki en huzurlu ve en yeşil mekan. Ağaçların altında şirin bungalovlar var ve en güzeli alt alta, üst üste bir yer değil burası. Sevgili işletmecilerimiz ve çalışanlarımız da çok kibar ve keyifli insanlar. Akşam yemeğimizde güzel yemekler vardı, ateş başı muhabbeti yaptık hep beraber. 2 gün kaldım sadece ama çok keyifli ve huzurlu geçirdim zamanımı.

         Bahar Turkbey - 12 Temmuz 2013, Cuma 17:51

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Muhteşem bir tatildi
         Muhteşem bir tatildi

         Olympos Deep Green işletmesi yemekleri ve o sıcacık ortamıyla kesinlikle ilk adresimiz, her şey için çok teşekkürler. :)

         sezen - 6 Temmuz 2013, Cumartesi 13:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Keyifli bir tatildi
         Keyifli bir tatildi

         Bu sene ilk defa Olympos Deep Green'de tatil yaptım fakat yıllardır gidiyor gibiyim. Herkes çok samimi ve güler yüzlü idi. Yemekler harika idi, hem leziz hem farklı tatlar vardı. Odalar temizdi. Müzikler gerçekten güzeldi. İşletmecilik profesyoneldi. Misafirlerin rahatı üzerine kurulu idi her şey. Buraya gelen insanlar da çok tatlı idi. Haliyle nefis bir tatil yapıyor insan. Gittim, gördüm, beğendim. :)

         Güzin - 2 Temmuz 2013, Salı 23:21

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Bağımlısı olacaksınız
         Bağımlısı olacaksınız

         Çalışanları, işletmecileri, mekan, manzara, yemekleri her şeyiyle mükemmeldi. En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyorum. Bağımlısı oluyor insan. :) Her şey için teşekkürler Olympos Deep Green.

         arzu.... - 1 Temmuz 2013, Pazartesi 18:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         8.0 Siyaset olmasaydı
         Siyaset olmasaydı

         Çok memnun kalmıştık fakat tesis yöneticileri şimdilerde artık siyasetle çok fazla ilgileniyorlar. Tekrar gitmeyi düşünmüyorum.

         Mehmet Paşaoğlu - 23 Haziran 2013, Pazar 00:28

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Dikkat edin, bağımlılık yapar :)
         Dikkat edin, bağımlılık yapar :)

         Girdiğiniz anda sizi saran bir samimiyet, çalışanların güler yüzü ve ilgisi, lezzetli yemekleri, aradığınız her türlü içkiyi bulabileceğiniz barı ve müzik seçimindeki kalite, Olimpos'un harika doğası ve tarihiyle birleştiğinde mükemmel bir tatili meydana getiriyor.

         Selçuk Dilşen - 8 Haziran 2013, Cumartesi 21:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Biraz eğlence, biraz huzur
         Biraz eğlence, biraz huzur

         Biraz eğlence, biraz huzur, belki biraz macera. Herkesin tatilden beklentileri farklıdır. Hani filmlerde başrol gökyüzüne bakar binlerce yıldız vardır. Yok artık dersiniz öyle gökyüzü mü kaldı? Efektir efekt... Olimpos'ta ilk gecemde farkında olmadan gökyüzüne baktım. Ne binlercesi, onbinlerce yıldız gözümün önündeydi, inanamadım. Sabahları şirin bungalovumuzdan kahvaltıya giderken bize annesinin peşine takılan civcivler, güneşten gölgeye kaçmaya çalışan şirin kamplumbağa ve tabii kediciklerimiz eşlik etti. Zamansız öten horozumuzu da unutmayalım. :) Masmavi gökyüzü, portakal ağaçları, güler yüzlü personeli, şahane yemekleri ve tabi ki ilgili sempatik işletmecileri. Bir tatilden ne beklersiniz? Biraz eğlence, biraz huzur. Beklentiler farklı ama Olympos Deep Green'de mutlaka size göre bir şeyler vardır.

         arzu kavil - 31 Mayıs 2013, Cuma 22:58

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evime gider gibi gittiğim tek mekan
         Evime gider gibi gittiğim tek mekan

         Evime gider gibi gittiğim tek mekan diyebilirim. Bu insanlar yardım etmeyi seviyorlar. İşlerini severek yapıyorlar. Bu yüzden eksik olan bir şey yok Deep Green'de. Her şey tam, her şey tadında.

         mustafa süngü - 30 Mayıs 2013, Perşembe 23:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güzel insanların elinde güzelleşmiş mekan
         Güzel insanların elinde güzelleşmiş mekan

         Olympos Deep Green ile 2010 yılında tanıştım. İşletme sahiplerini gerçekçi samimiyetleri nedeniyle yıllardır tanıyor gibiydik. Akşam ateş başında saatlerce sohbet etmek, mis kokulu portakal ağaçları arasında uzun kahvaltı, masa tenisi turnuvaları, ortalıkta gezen kaplumbağa, kediler ve dahası nedeniyle evimizin hep arka bahçesi gibi hissettik. Bu yıl haziran sonu her yıl olduğu gibi yine oradayız.

         ümit gençer - 30 Mayıs 2013, Perşembe 20:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Olimpos'un incisi Deep Green
         Olimpos'un incisi Deep Green

         Artık Olimpos'taki evimiz haline gelen, çiçekli böcekli, eğlenceli, sımsıcak insanlarla dolu, Olimpos'un en guzel mekanı. Yemekleri muhteşem, akşam patates közlediğimiz kamp ateşi ve müzik süper. Sıcacık insanlarla dolu bir kampı sevmeyen yoktur diye düşünüyorum. Hayvanları ve doğayı özellikle de samimi insanlarla vakit geçirmeyi seviyorsanız Deep Green tam size göre bir yer. Gün batımında Olimpos'un o termtemiz havasını soluduğu vakit, tatilini çok doğru bir yerde değerlendirdiğini anlıyor insan... Şiddetle tavsiye edilir.

         tugce onder kepir - 30 Mayıs 2013, Perşembe 15:49

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika bir tatildi
         Harika bir tatildi

         Harika bir tatildi. Muhteşem bahçesi, sıcak, güler yüzlü çalışanları, çok lezzetli yemekleriyle keyifli zaman geçirdik. Çocuklar için de güvenli ve samimi bir ortam.

         Seçil GÜNDAY - 30 Mayıs 2013, Perşembe 15:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kıymetli tatili emanet etmek
         Kıymetli tatili emanet etmek

         16'lık ergenimizi büyüttüğümüz Olimpos için ama artık yeter derken, karşımıza çıkan, yine yollara düşüren yer... Son iki yıldır kıymetli yazımızı onlara emanet ettik, yanılmamışız. Pek keyifli geçmiş ki bu yıl rota yine o yöne doğru... Kendinizi müşteri değil, misafir hissettiğiniz, şu dönemde az rastladığımız gerçek doğa ve hayvanseverlerin yönettiği, karavana değil, gerçek sunumla yemek yediğiniz, amatör ruhla, profesyonelce işletilen bir mekan. Az zamanda dost bildik kendilerini. Teşekkürler. :)

         Kamuran Tuna - 30 Mayıs 2013, Perşembe 03:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel bir tatil
         Mükemmel bir tatil

         2 veya 3 hafta önceydi, 1 hafta kaldık. Gerçekten çok güzel, temiz ve yemekler bakımından muhteşem bir yer. Bir daha Olimpos'a gidersem mutlaka burada kalırım. Çalışanlar da güler yüzlü ve çok canayakın. Yani 10 üzerinden 10.

         Özgür GÜLEÇ - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 21:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kesinlikle öneririm
         Kesinlikle öneririm

         Geçen sene ilk defa Olimpos'a gittik ve Deep Green'de kaldık. Çok rahat bir yer, çalışanları çok güler yüzlü, yemekleri bir harika. Evimiz gibiydi. Normalde 4 gün kalmaya gittik ve son gün hadi bir gün daha kalalım dedik. Gidenlerin asla vazgeçemeyeceği bir yer olacaktır. Tavsiye etmem, kesinlikle öneririm. Geçirdiğimiz sıcak ve güzel günler için çok teşekkürler. Bu yaz tekrar görüşmek üzere...

         Zeynep Şahin - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 21:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Samimi ve huzurlu tatil
         Samimi ve huzurlu tatil

         Temmuz ayında bir hafta sonu için kaçamak yapalım dedik, iki kız arkadaş üşenmedik Olimpos'a, Deep Green'e geldik. Samimi çalışanları, ilgileri ve güler yüzleriyle, güzel yemekleri, özlediğimiz doğası ile keyifli, huzurlu ve dinlendirici bir hafta sonu geçirdik. Orada bir evimiz, ailemiz olduğunu bilmek güzel... Yine görüşmek dileğiyle.

         Özgün Dünyaoğulları - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 19:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Keyifli bir yer
         Keyifli bir yer

         Olimpos'un gidilebilecek sayılı pansiyonlarından. Sıcak ve keyifli bir işletme anlayışı, güzel yemekleri ile kaldığınız süre içinde rahat edebileceğiniz, kafanızı dinleyebileceğiiz bir yer. Burada kaldıktan sonra başka bir sefer Olympos'a yolunuz düşerse eğer, tekrar tekrar tercih edeceginizden eminim. :)

         selen yeyin - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 17:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Harika
         Harika

         Harika bir yer, şehrin beton etkisini kırmak için gidilesi ender yerlerden biri. İşletmecileri de süper insanlar. Yemekler iyi. Tavsiye ederim.

         Şenay İşcan - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 14:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Farklı bir tatil icin Olympos Deep Green
         Farklı bir tatil icin Olympos Deep Green

         Rahat ve farklı bir tatil icin kesinlikle tercih edilebilir. Doğayla iç içe harika bir ortam. Güler yuzlü bir ekip, sizin rahat etmeniz için elinden geleni yapıyor. Çok teşekkürler. İyi tatiller. :)

         Secil Cetinbay - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 14:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Olimpos'taki evim
         Olimpos'taki evim

         Olimpos'u çok severim. Geldiğimde ise kalacağım yer bellidir, Olympos Deep Green. :) Denize oldukça yakındır ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum Olimpos'taki en kaliteli yerdir. Hamaklara kurulup içeceğinizi içer, keyfinize bakarsınız... Yemekleri de enfestir ayrıca. Benim için en önemlisi ise işletmecilerinin samimiyeti... Güzel insanlara tavsiyemdir, çünkü orada hep güzel insanlarla karşılaşırsınız ve güzel dostluklar edinirsiniz.

         Ayşe Ezgi İçmeli - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 14:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Olimpos'taki tek adresim
         Olimpos'taki tek adresim

         Hem doğa güzel olsun hem mekan süper olsun hem de lezzetli yemekler olsun diyorsanız Olympos Deep Green tercih edebileceğiniz ilk yer. Günü portakal ağaçları arasındaki köşklerle, hamaklarda sakin ve huzurlu geçirip, akşam tadı damağınızda kalan yemeklerden sonra bardaki unutamayacağınız müziklerle tamamladığınızda şehre dönmek istemediğinizden bir kez daha emin oluyorsunuz. Tanıdığım en güler yüzlü işletmecilersiniz, en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

         gamze temel - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 14:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok güzel
         Çok güzel

         Her yıl gittiğim ve gitmeye devam edeceğim muhteşem mekan. :) Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         suna içöz - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 13:19

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Evinizi tatile götürmüş gibi
         Evinizi tatile götürmüş gibi

         Olimpos deyince aklıma ilk gelen yer! Konaklama, yemek, eğlence... Her anlamda fazlasıyla gidenleri tatmin edeceğini düşündüğüm yegane tatil yeri. Her konuda tüm nezaketiyle yardımcı olmaya çalışan, oturup sohbetler edebileceğiniz harika bir ekibe sahip. Kendinizi evinizde ve aynı zamanda tatilde hissetmenin dayanılmaz mutluluğu. :) Yemeklerin çeşitliliği ve lezzeti, odaların temizliği, arka bahçenin güzelliği, hamak keyfi... Ah... Bu yıl yine orada olmayı planlıyoruz, ateş etrafında oturup müzikle birlikte dinlenme hayalleri kuruyorum, kediler kocaman olmuştur artık. :) Her şey için teşekkürler.

         Burcu Ertur - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 13:17

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Deep Green benim evim
         Deep Green benim evim

         Olympos Deep Green sıcacık atmosferi ve enerjisi yüksek işletmecileri sayesinde tatilimi tahmin ettiğimin üzerinde yaşamama sebep oldu. Portakal ağaçlarının arasındaki odaları, Olimpos'un mistik havası, akşam ateş başında eğlenceleri ile unutulmaz tatilin adresidir burası. Keyifli zamanlar geçirdiğim Deep Green'e orada bulunduğum her bir dakika için tekrar teşekkür ederim.

         esra kasapoğlu ünlü - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 12:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Olmazsa olmazım
         Olmazsa olmazım

         Vazgeçilmezim Olimpos. Olmazsa olmazım Olympos Deep Green. Süper ve inanılmaz bir ekip sizi bütün sıcaklığıyla karşılıyor kapıdan içeri girdiğiniz anda. Kendinize ait hissi veriyor Deep Green. Yemekler inanılmaz leziz. Kedicikleri ise en önemli fertlerinden. Her zaman memnun kalarak ayrılıyoruz zor olsa bile. Tekrar görüşmek umuduyla.

         gamze dağıstan akan - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 11:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Başka yer aramayın
         Başka yer aramayın

         Olimpos'taki eviniz kadar kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ye . Sahiplerinin dinginliği ve samimiyeti işletmenin her noktasına bulaşmış. :) Herhangi bir konuda tedirginlik yaşamadan gidip huzurlu ve keyifli tatilinizi geçirebilirsiniz. Bahçedeki dut ağaçlarından karadutlarınızı toplayabilir, gece kamp ateşi yakarak, dağdan inen tertemiz havayı iliklerinize kadar çekebilirsiniz. Kendini bozmamış mekan arayanlara şiddetle tavsiye edilir...

         Özlenç Kaptanoğlu - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 10:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Çok rahat ve keyifliydi
         Çok rahat ve keyifliydi

         Kafanız rahat tatil yapmanız için Yücel ve Yiğit her şeyi düşünmüş zaten. Ben sadece keyfime bakmak isterim diyenler kaçırmasın. Bu arada ustadan aldığım yemek tariflerini yazmıyorum, herkes mutlaka bir tarif alacaktır eminim. Maydonoz mücveri favorimdi. :) Her şey için teşekkürler...

         peri demirbaş - 29 Mayıs 2013, Çarsamba 00:00

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Olimpos'un en iyi mekanı
         Olimpos'un en iyi mekanı

         Olimpos'a senelerdir gidiyorum, Olympos Deep Green'e ise açıldığı seneden beri. Olimpos'taki en kaliteli işletme. İşletmeciler çok samimi, yemekler inanılmaz güzel, temiz, yeşil ve çok rahat bir mekan. Olimpos'a gitmek isteyenler, hiç risk almadan bu mekana gitsinler, gerçekten inanılmaz dinlendirici aynı zamanda eğlenceli bir yer. Bu sene tekrar gitmek için günleri iple çekiyorum. Hamağımı ayırın...

         buket okutan - 28 Mayıs 2013, Salı 22:59

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Yorgun ruhlara ilaç olur Deep Green
         Yorgun ruhlara ilaç olur Deep Green

         Acımasız İstanbul temposundan kaçıp tek başıma tatile gittiğimde tesadüfen keşfettiğim Olympos Deep Green, yorgun ruhlara ilaç olacak türde bir tesis. Başarılı işletmesi, güler yüzlü hizmeti, lezzetli ve temiz yemekleri-odaları ile gitmek zorunda olduğum beş-yedi yıldızlı işletmelerde bulamadığım huzur ve arkadaşlığı bana sunduğu için Deep Green'e teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

         Anıl Çırpan - 28 Mayıs 2013, Salı 22:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ev sıcaklığı
         Ev sıcaklığı

         Tek kelimeyle mükemmel bir yer. İnsan kendini evinde hissediyor. Hiç unutamadığım yemekleri ile güler yüzlü ve sıcakkanlı hizmetlerinden dolayı Yücel Abim'e, Yiğit'e ve Sezer'e çok teşekkürler...

         Onan Saykal - 26 Mayıs 2013, Pazar 21:05

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Anlatılmaz, görülür
         Anlatılmaz, görülür

         Çok tatil yeri dolaştım, böyle doğal yeri, böyle samimi çalışana rastlamadm... Gerçekten mükemmelsiniz. Nişanlımla geldim. Tatil için fırsatımız olursa ilk aklımza gelen yer sizin yanınız olacaktır.

         servet altun - 2 Mart 2013, Cumartesi 21:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Keyifli mekan
         Keyifli mekan

         Son gece karar vererek gittiğimiz pansiyondan hoşnut kaldıki, unutamadık. Çalışanları keyifli ve samimiydi. Kendinizi rahat hissedebiliyorsunuz. Odalar temiz ama biraz küçük gibiydi. Son olarak bar kısmı aklımda hala muzikleriyle...

         adem ozdemir - 22 Ekim 2012, Pazartesi 23:51

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Kesinlikle tavsiye ediyorum
         Kesinlikle tavsiye ediyorum

         Türkiye'nin birçok tesisinde kaldım. Olimpos'da, hijyenik, güler yüzlü personel, leziz yemekler ve huzurlu bir ortam arıyorsanız, Olympos Deep Green tek adrestir. Huzurlu ve güzel bir ortam sagladıkları için herkese teşekkürler!

         Guvenc tan - 20 Eylül 2012, Perşembe 11:55

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Güvenilir, huzurlu, güler yüzlü süper budur
         Güvenilir, huzurlu, güler yüzlü süper budur

         Sizinle çok zamansız çalışma vaktim olmuştu kısa bir süre için. Ama sizi tanımaktan inanın çok büyük bir keyif aldım daha önce çalıştığım hiçbir iş yerinde sizin kadar müşteri mennuniyetini ön planda tutan bir anlayış görmedim. Yücel Bey'e, Yiğit Bey'e, Nevin Hanım'a çok büyük sevgi ve saygılar. O güler yüzünüz ve sağlınız ve de işiniz bir ömür sürsün.

         ayhan çiftçi - 27 Mayıs 2012, Pazar 22:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Ekonomik ve rahat
         Ekonomik ve rahat

         Çok temiz, sessiz, yemekler harika, ekonomik, denize diğerlerinden uzak değil ki zaten denize en yakın tesisten bile biraz yürünmesi gereklidir `Olimpos'ta... Gece barın önünde yakılan ateş de cabası. :) Mutlu tatiller.

         oguz ku - 4 Ağustos 2011, Perşembe 17:18

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         10 Mükemmel
         Mükemmel

         İkinci Olympos deneyimimizdi. Aslında başka otelde kalacaktık, fakat işletme amatörlüğünden dolayı Olympos Deep Green'de kaldık, fakat iyi ki de kalmışız. 4*4'lük bir işletmeydi. Güler yüz ve gerçek müsteri ilgisi hiç eksik olmadı, hepsine çok teşekkür ederiz.

         Soner Değirmenci - 31 Temmuz 2011, Pazar 18:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Route 66 Hotel, Olimpos milli parkının doğayla iç içe yemyeşil çam ormanlarıyla kaplı Musa Dağı'nın eteklerine kurulmuş olup, Antalya şehir merkezine 80, Kemer'e 30 km uzaklıktadır.

          Toros Dağları'nın denize sadece birkaç metre rakımla başlayan çam ormanları huzur, sessizlik, günlük yaşamın stresli ortamından çok uzak aynı zamanda bütün eğlence merkezlerinde çevresinde barındıran bu tatil cennetinde, uygun fiyatlı konaklama, ücretsiz yoga dersleri, çeşitli outdoor ve kültür turlarına katılım imkanının yanı sıra, araç kiralama ve transfer hizmetleri de tarafımızca sizlere sunulmaktadır.

          Bahçe içinde bulunan pansiyonumuzun arka görünümü Musa Dağı etekleri ve Olympos Milli Parkı'nın doğayla iç içe yemyeşil çam ormanlarıyla bütünleşir. Ve siz her sabah bu ormanın kuş senfonisiyle uyanırsınız. Bölgenin doğal yapısını koruyarak inşa edilmiş pansiyonumuzu, tüm misafirlerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri benzersiz bir doğal cennet haline getirdik. Eşsiz yemekleri ve barımızın sunduğu içecekler eşliğinde neşeli sohbetler başlar ve sıcak dostluklara doğru uzanır.

          Aile işletmesi olan otelimiz, Toros dağlarının denize sadece bir kaç metre rakımla başlayan çam ormanları arasında 1750 metrelik bir arazi üzerine kurulu 5 bloktan oluşur. Her blok üst katta 2, alt katta 2 odadan oluşmaktadır. Tüm odalarda duş ve klima mevcuttur. Çiçeklerle bezenmiş, çoçuklar için güvenli ön bahçemizde restaurant ve çardak bulunmaktadır. Arka bahçede geceleri hiç sönmeyen ateşin başında eski Akdeniz zamanlarının gizemli müzik tınıları eşliğinde içkinizi yudumlarken, adeta yıldızların gökyüzünde ki dansına şahit olursunuz.

          Denize mesafemiz 2 km olup ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Restaurant
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • TV Odası
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Bahçe
          • Bar Cafe
          • Dağ Manzarası
          • Hayvan Serbest
          • Internet
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Eşya Dolabı
          • Havlu
          • Internet
          • Oda Temizlik
          • Tuvalet
          Aktiviteler
          • Bisiklet
          • Dart

          Tesis için 5 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          10 Ev rahatlığı için Route 66 Hotel
          Ev rahatlığı için Route 66 Hotel

          Route 66 Hotel bize ev huzuru verdi diyebilirim. Evdeki rahatlığı, samimiyeti dinlenmek için gittiğin çoğu yerde bulamazsın. 2 gün için karar verdiğimiz Route 66 Hotel maceramız 4 güne çıktı. Zaman kısıdımız olmasaydı sanırım2 hafta düşünmeden kalabilirdim orada. İşletmecilerin samimiyeti ve güler yüzlülüğüne ise söylenecek kelime bulamıyorum. Harikaydı tek kelime ile…

          İlayda Eroğlu - 25 Kasım 2014, Salı 20:00

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Huzur
          Huzur

          Olimpos'un en güzel yerlerinden biri bence. İşletmecilerin dostça davranışları ve içtenliği sizi kendi evinizde gibi hissettiriyor. Kesinlikle görmeniz gereken bir yer, memnun kalmamak için tek bir bahaneniz bile olamaz.

          Bülent inan - 23 Kasım 2014, Pazar 14:13

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Muhteşem tatil
          Muhteşem tatil

          Esimle balayı tatilimiz için gittiğim tesise tek kelimeyle bayıldım. Tertemiz ağaç evlerde 5 yıldızlı bir servis bizleri bekliyordu. Çilek Hanım'ın mutfağından harika kahvaltılar sizi bekliyor. Sevimli bir bahçe veya çardak keyfinde keyifli aksam yemekleri yine Çilek Hanım'ın mutfağında alakart seçeneği muhteşem. Muhteşem dağ manzarası, Akdeniz çam ormanlarının kokusu ile başlayan gün, Olimpos koyuna yarım saatlik yürüyüş mesafesinde. Şiddetle tavsiye ederim ailenizle. Esinizle çocuklarınızla doğayla baş başa harika zamanlar için doğru adres.

          sidaryetimler - 1 Haziran 2014, Pazar 13:51

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          10 Route 66 diyorum!
          Route 66 diyorum!

          Yolu Olimpos'a düşen herkese şiddetle tavsiye edilebilecek bir tesis. İlgi alaka harika. Mükemmel bir doğayla başbaşa kalmak isteyip, şehrin stres ve yorgunluğunu üzerinizden atıp adeta kendinizi tekrardan yenileme imkanı sağlayacaktır. Bence mutlaka değerlendirmenizde yarar var. :))

          ozan yardımcı - 9 Nisan 2014, Çarsamba 15:17

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          6.0 Alakalı ve yardımsever işletmeciler
          Alakalı ve yardımsever işletmeciler

          İşletmeciler alakalı ve yardım sever. Limon ve roubi çok tatlı.

          Mehmet hakan ersoy - 23 Mart 2014, Pazar 09:08

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

           Reklam 10 saniye sonra kapanacaktır. Kapat